Plzeňská č.p. 155/113, Praha
Dentální Centrum Klamovka s.r.o. - zubní lékařství (mapa)

Hotovost, Kreditní karta

od 10 000 kč

Keramické korunky a fazety

od 6 750 kč

Dentální Centrum Klamovka s.r.o. - zubní lékařství

Ošetření kořenových kanálků pod mikroskopem

od 1 500 kč

Ošetření zubního kazu

od 800 kč

Umístění: Dentální Centrum Klamovka s.r.o. - zubní lékařství Kontrola, kazy

Zubní peče na vysoké úrovní za dostupné peníze! Doktor Teleshman je velmi ochotný a pečlivý zubář, vždy odpoví na otázky a má profesionální přístup k pacientům. Nikdy neporádí nic špatného. V křeslé jsem se citila přijemně a ulolněně, pouštěl mi dokonce videa na obrázovce nad křeslem. Díky němu konečně zubní zákroky jsou bezbolestné a také vím, že jsem v dobrých rukach. Pan doktor mi dělal pár inlayek a nějaké plomby jěště nás čeká tak 5 zubů a také chirurgické uzavření odhalených zubních krčků. Díky výběru barvy a zručností laboratorního technika Honzy, zuby vypadají lépe než moje vlastní. Sestřička Maša je velmi úsměvná milá a ochotná.

Pana doktora hodnotím jako zubaře velmi špatně, jelikož synovi udělal 4 plomby, ze kterých bylo nutné 2 předělat do 6 měsíců po jeho ošetření, jelikož pod nimi byly kazy.
Při poslední kontrole syna vyšetřil i mě, doporučil mi převrtání všech amalgamových plomb s výměnou za bílé s tím, že pod všemi starými plombami mám kazy. Toto mi sdělil s tím, že rentgeny nejsou nutné.
Tento názor mě přivedl ke změně lékařky, která mi zhotovila panoramatický rentgen a kazy žádné nemám. Navrhovaná léčba panem Teleshmanem byla tedy indikována zcela chybně.

Jako zubař dobrý. Z jazykové bariéry nemusí mít pacient obavu, česky umí dobře. Jediné, co je otravné a obtěžující, je, jak člověku pořád nutí dentální hygienu a to navíc u jedné konkrétní partnerské hygienistky, která je předražená a nechová se k pacientům vhodně. Dokonce je podstoupení předražené dentální hygieny u ní podmínkou registrace tohoto lékaře, takže jde vlastně o skrytou formu vstupního poplatku.

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně