Adresy

• Gynekologická ordinace

Nemocniční 52/2271
    35201 , karlovarský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Dobrý den, vím, že se budu velmi rozepisovat, ale musím. Pocházím z Roudnice nad Labem a byla jsem ve Františkových lázních kvůli neplodnosti a shodou okolností jsem se seznámila s paní, která pracovala v hotelu, kde jsem byla ubytovaná a přes ní jsem dostala kontakt na pana Dr. Vydru, že by mi mohl pomoci, že je vynikající doktor. No jasně, že jsem neváhala, proto, abych mohla mít rodinu, přeci udělám vše. A když už jsem byla takový kousek od Aše, tak jsem panu dr. Vydrovi zavolala a sjednala si u něj schůzku a jela jsem tam s jednou milou paní. Když jsem vešla do ordinace vzhlížel ke mě velmi sympatický člověk, ale přesto se strachem jsem se usadila na židličku vedle jeho stolu. Začal si se mnou povídat a já vytáhla nejen mé problémy z gynekologie, ale i ty, co mě již delší dobu trápí a to záda a jelikož zpívám a před lety jsem z ničeho nic ztratila hlas a ani páni doktoři v Pha si se mnou už nevěděli rady, tak jsem to pověděla panu Dr. Vydrovi. Pan doktor mi doporučil léčbu, udělal mi akupunkturu a předepsal mi zázračný bylinný lék na mou neplodnost a teď? Jsem díky panu Dr. Vydrovi zdravá. Bolesti zad přešli i když jsem prošla všemožnými cvičeními a obstřiky a dokonce i kapačky jsem měla a nic nepomáhalo až pan doktor mi pomohl od bolesti a po využití léků na hlasivky, homeopatika, JÁ OPĚT ZPÍVÁM, jsem za to tak šťastná, protože zpěv je v mém životě moc důležitý a neplodnost? Jsem ve třetím měsíci a čekáme dvojčátka. No prostě pan DOKTOR VYDRA JE ZÁZRAK MEDICÍNY. VŠEM DOPORUČUJI, je to úžasný člověk nikdy na něj nezapomenu! VELKÉ DÍKY A TO JE MÁLO... S pozdravem Dana Scholzeová

• Pana doktora si velmi vážím. Má dar od Boha. Je moudrý, vzdělaný a laskavý. Prostě úžasný člověk. Tací se vyskytují velice zřídka. Jsem šťastná, že se naše cesty protkly. Mockrát mi pomohl i mé rodině.

• P

Pan doktor nedělá jen svoji specializaci, dokáže poradit i v jiných oblastech....Byl jsem u něj už před třiceti lety a musím říct, že od té doby jsem nepotkal LÉKAŘE.......tedy lékaře, hodného toho jména.. :). Pan doktor je tak trochu šaman, tak trochu kouzelník :).....škoda, že je taková neuvěřitelná výjimka....

• Š

Velmi dobrý je ještě málo,je totiž vynikající

• Tohoto lékaře a jeho bylinné preparáty můžeme všem jen doporučit. Kdo vyzkouší pochopí proč.

• Pana doktora (primáře) Vydru známe celá rodina již přes 30 roků. Je nejlepším lékařem jakého jsem poznala a před jeho schopnostmi, vědomostmi se hluboce klaním a lituji, že není takových lékařů více. Kde jiní lékaři tápají a hledají někdy io dosti dlouho příčinu zdravotních obtíží, pan doktor Vydra stanoví ihned při návštěvě v ordinaci s doporučením dalšího léčení. Ovšem to jsou věci mezi nebem a zemí a tak nechápu jak může někdo reagovat dosti nevybíravým způsobem.
    A tak za vše vřelý dík !

• Vždycky s úctou k vaší profesionalitě.

• Jeden z mála lékařů, kteří vidí za roh své medicíny. Dr. Vydra není jen "medicinman", ale také člověk s velkým rozhledem, schopen rychle diagnostikovat to, co jiní s pomocí přístrojů a laboratoří dělají celé dny i týdny.

• PAN DOKTOR VÁCLAV VYDRA JE TÍM NEJLEPŠÍM LÉKAŘEM, KTERÉHO JSEM VE SVÉM ŽIVOTĚ POTKALA. KAŽDÉMU JEJ VŘELE DOPORUČUJI. Jana Dvořáková CHEB

• Nejlepší lékař, jakého znám. A znám jich dost : )

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní