Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Léčené nemoci

• Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

• neurologie

Skvělý doktor, skvělý přístup! Při příchodu mi podal ruku a představil se! Je vidět, že pro něj nejsou pacienti obtížným hmyzem, jak to většinou bývá...

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti. Po roce běhání po ortopediích, fyzioterapiích, rentgenech atd. se konečně našel někdo, kdo mi vysvětlil (a názorně ukázal), čím jsou způsobeny mé úporné bolesti zad, a také mi dal návod na to, jak tyto bolesti odstranit a jak jim předcházet.

Pan doktor Tomášek je velmi komunikativní s pacientem, hledá příčiny neurologických nemocí, neléčí jen důsledky, velmi vzdělaný a zřejmě stále si doplňuje odborné znalosti. Nejlepší neurolog, prostě má lidský přistup a zároveň velmi erudovaný. Mohu to tvrdit s ohledem na to, že za 20 let chození po neurologiích mi jediný on pomohl a jedině s ním jsme se cítili jako partneři.

Dobrý den, pana doktora Tomáška mohu vřele doporučit. Byla jsem na vyšetření na základě doporučení od jiného lékaře. Vyšetření trvalo více jak 60 minut. Byl velice ochotný a laskavý, vše mi řádně vysvětlil. Pana doktora Tomáška mohu jen a jen doporučit!

Dobrý den
měla jsem potíže s točením hlavy , od letošního jara se mi intenzivně točila hlava .
Někdy více někdy méně . Obvodní p. lékařka mi posílala po různém vyšetření kde se zjistilo že mám nějaké problémy s krční páteří . To že by mohla být jedna z příčin . Točila se mi hlava především když jsem si lehala a nebo když jsemmvstávala z postele . Bylo to opravdu moc nepříjemné . Tak mi poslala k MUDr. Václavu Tomáškovi aby mi předepsal nějaké rehabilitace .
Pan doktor mi ochotně a velmi mile vyšetřil a zjistil , že to točení není jen od páteře , ale že se mi vytvořil v ušním moku písek .
Poté mi ukázal specielní cvičení při kterém by se měl písek přesunout jinam a točení hlavy by mělo ustat .
A opravdu , když jsem si šla večer zacvičit tak jsem zjistila , že se mi hlava již vůbec netočí . A tento stav trvá .
Tak bych tímto chtěla MUDr Václavu Tomáškovi poděkovat za odhalení příčiny a zbavení nepříjemného točení hlavy .
Také bych chtěla poděkovat za velmi příjemné a ochotné vyšetření a přijetí mne jako pacienta . Bylo mi to milé . Myslím , že by se měl každý lékař takto chovat k pacientům .

vsem doporucuji,kvalitni lekar

Velmi kavlitni lekar!

Pan doktor je specialista na svém místě. Škoda, že takových není více.

Libí se mi, že dodržuje objednací termíny. Je pozorný, ochotně vyslechne. Nejlepší ale je, že vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Věnuje se pacientovi a to důležité s ním probere a navrhne léčbu. Uplně změnil můj pohled na doktory. Že by nový vítr...?

Pan doktor Tomášek je specialista na svém místě. Zkušený doktor, který vyslechne, odborně vyšetří a srozumitelně pacientovi vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Škoda, že takových lékařů není více.

Léčené nemoci

• Epilepsie