Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Léčené nemoci

• Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

• neurologie

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

K panu doktorovi Tomáškovi jsem přešla na základě výborných referencí poté, co moje vynikající paní doktorka odešla do důchodu. Pan doktor má velmi solidní vystupování, problémy s páteří mi pěkně vysvětlil, až na to, že několikrát po vylíčení mých potíží-např. bolest na levé straně zad mi pan doktor sdělil, :"vy ale máte nález na druhé straně". V tištěné zprávě pak tento fakt zvýraznil tučně.Připadala jsem si pak hloupě a jako simulant. Daná situace se vpodstatě opakovala několikrát (i s jinými potížemi), raději jsem od pana doktora odešla. Nová paní doktorka mi vysvětlila, že bolest může vystřelovat i jinam, než v místě nálezu, nechala udělat několik speciálních vyšetření a více než rok ladila léčbu-a povedlo se.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

U pana doktora jsem pracovala a byla překvapena přístupem k pacientům i odbornou péčí, kterou jsem za x let ve zdravotnictví moc nezažila. V případě potřeby k panu doktorovi posílám i nyní své nynější pacienty a blízké .Všichni jsou s péčí pana doktora velmi spokojeni.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Arogantní,sebestředný lékař,který nemá zájem o anamnézu, odmítá si přečíst zprávu praktického lékaře,prý ho nezajímá vyšetřuje něco jiného než s čím pacient přišel, sdělení pacienta o zdravotním stavu ho nezajímá, při velmi vážném stavu po úrazu pateře na žádost o CT vyšetření se oboří-jděte si tam a zaplatte si ho.Něco takového se hned tak nevidí.Vzhledem k nepřijatelnému chování lékaře jsem z ordinace odešla.

MUDr. Václav Tomášek

Není člověk ten, aby se zaveděčil lidem všem. Rád bych vzkázal pacientům, kteří zvažují vyšetření v mé ambulanci a kteří si přečetli recenzi paní K. S. Pokud se nebudete domáhat v mé ambulanci nesmyslných vyšetření, nebudete lékaře manipulovat do svých závěrů, nebudete odmítat vysvětlení racionálního diagnostického a léčebného postupu a hlavně nebudete komunikovat agresivně a vulgárně, jistě neodejdete zklamaní jako paní K. S.

Umístění: Poliklinika Modřany

Po všech vyšetřeních a kolotoči neurologů jsem konečně narazila na skvělého pana doktora. Nikdy se mi nestalo, ze by mě doktor takhle chapavě vyslech a vše mi vysvětlil. Do podrobna. Odcházela jsem obohacena o cenné informace a zase o něco vzdelanejsi, co se neurologie týče. Děkuji za to a děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku a představil se, poté velice trpělivě vyslechl, v čem spočívají mé potíže, kladl doplňující otázky a žádná má informace se mu nezdála zanedbatelná nebo obtěžující. Pak mě pečlivě vyšetřil, sepsal zprávu a pak následovalo obsáhlé a názorné vysvětlení toho, v čem by mohly spočívat mé problémy, které možnosti a proč vyloučil a z jakého důvodu navrhuje další vyšetření a léčbu. Přístup k pacientům je naprosto nadstandardní, velice lidský a milý. Při návštěvě pacient ví, že jeho lékař je tu skutečně pro něj. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

Pan doktor je velmi milý a nejedná s Vámi jako s blbcem. Vždy vše ochotně laicky vysvětlí. Snaží se nalézt příčinu, ne jenom léčit obtíže, které zrovna máte. Doporučuji ho všem, kteří chtějí kvalitní zdravotní péči.

Výborný specialista, ochotný, dokáže léčit i vlídným slovem. Díky.

Výborný , erudovaný lékař. Jednoznačně profesionální přístup k pacientovi . Je pečlivý , nic nenechá náhodě .Spolupracuje s výbornými kolegy . Já osobně jsem velmi spokojený a doporučuji. Dělá čest lékařskému stavu.Více takových mladých lékařů!

Přeji hezký den
moc často do takovýchto veřejných diskuzí nepíšu, takže se omlouvám jestli pusobím neohrabaně.
Přístup pana doktora je nejen, dle mého, profesionální, ale i vstřícný a i laikovi jako já vše trpělivě vysvětlí. Čeho si vážím, protože se většiny doktorů bojím.
Zde se má fobie neprojevila, naopak se skoro i těším na příští navštěvu :-)
Samozřejmě můsím i zmínit sestřičku, která mu byla pohotově k ruce. A musím říct že že je to velmi milá a příjemná slečna (nebo paní?)
Pavla

Léčené nemoci