Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor před mnoha lety pracoval pro vojenskou správu Třebíč a tam měl opravdu zvláštní způsob vyšetřování, kdy měl oblečenou kostkovanou řeznickou bundu a 2x přiložil fonendoskop, následně zahlásil "schopen"!. O několik let později jsme ho poznal i jako chirurga a tam byl opravdu jiný a ochotný. Časy a živitel se hold mění.

Velmi snaživý odborník

Pan doktor Sichert je velmi svědomitý lékař a hodný člověk. Jsem moc ráda, že jsem ho mohla poznat.

Možná má pan doktor někdy ráznější přístup, ale je to člověk na svém místě. Takových by mělo být víc,. Výborný lékař.

strašně hodný:)

BEZVADNÝ CHIRURG,
ZKRÁTKA CHLAP NA SVÉM MÍSTĚ,
SVOJI PRÁCI DĚLÁ DLE MÉHO SOUDU "DOBŘE"
A POKUD NĚKOMU VADÍ MŮŽE JÍT K JINÉMU CHIRURGOVI.

Nevěřícně zírám na předchozí hodnocení pana doktora,neboť s ním mám osobní dlouholeté jen ty nejlepší zkušenosti.Pan doktor je určitě ve své práci perfekcionista, pořádkumilovný a korektní k pacientovi. Dokáže laskavě pomoci i se zdánlivými maličkostmi jako je zarostlý nehet na noze,odříznuté bříško prstu kuchyňským struhátkem či bolestivá zduřenina boule na zádech. Pan doktor je prvním chirurgem s jehož prací jsem plně spokojen.