Kozinova 292, Domažlice
Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
Nemocniční 429, Český Krumlov
Nemocnice Český Krumlov, a.s.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová

Maximální spokojenost. Jsem pět let od operace žaludku tímto odborníkem. Patří mu můj velký dík. Profesionální přístup a odbornost, jak by to u lékaře mělo být.
Radovan Ulč

Velký profesionál a PAN PRIMÁŘ !!! Před asi 11 lety mi zachránil tehdy 10-letou dceru, která si následkem úrazu přeřízla tepnu, ztratila spoustu krve a tudíž se ocitla v ohrožení života. Operace trvala 4 hodiny a já jsem dodnes panu primáři a jeho skvělému týmu neskonale vděčná. Dcera je dnes dospělá a nemá žádné následky, pouze jí zbyly na "památku" jizvičky po náročném zákroku a asi 9cm skleněný střep, který jí po úrazu zůstal v těle.

Skvělý chirurg, umí využít svoje bohaté zkušenosti. Mé manželce úspěšně vyoperoval obrovský asi 30kilogramový nádor, před kterým předtím couvli v Motole a pak i v FN Plzeň. Bez jeho zákroku by tu moje žena asi už nebyla. Stejně jako pan Popovský jsme ho předtím vůbec neznali. Lékaři jako on by si zasloužili mnohem větší platy než mají.

Profesionální jednání, milá a precizní péče. Výborný a starostlivý lékař.

Lidský přístup, vše vysvětlí, termín druhé operace jsem si mohl zvolit sám. Hlavně když jsem změřil jizvu, tak mám o 2cm kratší, než je na internetu při karpálním tunelu udávaná délka řezu, což dle mého pohledu svědčí o preciznosti operatéra. Jinde se na operaci čeká až půl roku a v Domažlicích za necelé tři týdny po operaci! Konkrétně moje maminka měla čekat v Plzni 6 měsíců na operaci, ikdyž měla šílené bolesti. Mamku jsem odvezl k nám do Domažlic a operace byla za 4 týdny hotová panem primářem. Moc bych mu chtěl poděkovat. A na závěr dodávám, že nejsme příbuzní ani nijak spřízněni, a s panem primářem jsem prvně mluvil až na operačním sále v den zákroku. Z doslechu vím, že pomohl hodně lidem.