Stomatologie Zlín

Snažíme se poskytovat kvalitní a odbornou péči v souladu s poznatky moderní medicíny. Pracovat v příjemném prostředí s ohledem na individuální potřeby...

Léčené nemoci

• Zubní onemocnění
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologie Zlín zubní vyšetření

Já jsem spokojená, chodím k panu doktorovi již několik let a předtím jsem vystřídala zubařů až až. Dnes poprvé i s 1.5 letou princeznou a byl velice milý. Za me super! Mily, sympaticky a dokonce je s nim i sranda. Palec hore!
Jediné co bych navíc uvítala je RTG v ordinaci (Pokud tam už není )

Výborný přístup, nevím co tady někdo píše o aroganci a o tom, že je drahý. Ke mě byl vždycky milí a i když jsem zavolala, že mám nějaký problém objednal mě na druhý den. Pan doktor je sympatický, ochotný a vždycky mi zodpoví moje dotazy. Za mě nejlepší zubař ve Zlíně, neměnila bych.

Výborný přístup,profesionalní chování i péče.Byla jsem moc spokojena.Pan doktor je opravdu milý a není žádny nesympatický nebo arogantní.Navíc fešák.
moc děkuji
Monika N.

Prošla jsem už pár ordinacema,ale teprve tady jsem našla vše v jednom.Profesionalita,lidský přístup,časově vyhovující ordinační hodiny,ceny odpovídají moderním materiálům,Pan doktor je příjemný,ochotný a svou práci dělá svědomitě.Když si zavoláte,že něco moc bolí,budete objednáni následující den.Udělá hned rengen.Dělá i chirurgické zákroky.Pro mé problematické zuby úžasná péče.A navíc z něj cítíte,že ho práce baví a je to i pohledný mladý chlap,což působí příjemně:-)

Nejlepší zubní lékař.

Perfektní přístup a profesionalita, člověk na svém místě.

Pan doktor je ochotný, příjemný a empatický. Vynikající odborník a pohledný muž zároveň. Neměnila bych.

vynikající přístup, odbornost, navíc fakt fešák,konečně pořádný zubař -:)

Profesionální přístup pana doktora a současně skvělá péče o pacienta.

Manuálně i vizuálně velmi šikovný :-) Maximální spokojenost.