Václav Pecháček, internista Brno

MUDr. Václav Pecháček

Internista

Cévní vyšetření

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil +1 Více

Ultrazvuková vyšetření cév

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza
  • Poruchy prokrvení

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Cévní vyšetření

Cévní ambulance

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil

Ultrazvuková vyšetření cév

Cévní ambulance

Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji!

U pana Mudr.Pecháčka se léčím již několik roků. Přístup k pacientovi je perfekní ,také jeho sestřička je maximálně vstřícná ,milá a vždy usměvavá.Děkuji

Po letech trápení a skepse ohledně problémů s křečovými žilami, konečně posun v řešení.
Pan doktor Pecháček je opravdový specialista, který léčí a nebere pacienta jako "kus". Spolu se sestřičkou tvoří opravdu profesionální ukázku dobré lékařské péče.

O

Přešel jsem k němu od jiného"specialisty" a udělal jsem dobře.Doktor Pecháček konečně po letech léčení dokázal posunout můj stav k lepšímu.Dokáže ochotně laicky vysvětlit v čem spočívá váš problém i léčebný postup.

JE vynikající lékař, který vyhoví pacientovi, má skvělý přístup k pacientům i velmi hezké chování. Jen tak dál.

Pan doktor je vynikající odborník, má velmi lidský přístup k pacientům, sestřička je opravdu výborná !!! Jen tak dál, pane doktore !!!

Vynikající přístup, velmi milá sestra - takhle by to mělo vypadat všude.

• Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza