Cévní vyšetření

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil +1 Více

Ultrazvuková vyšetření cév

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Léčené nemoci

• Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza
  • Poruchy prokrvení

Umístění: Cévní ambulance Ultrazvuková vyšetření cév

Pan doktor je pravděpodobně odborník, ale komunikace s pacientem je katastrofa. Od vstupu do ordinace jsem měla pocit, že ho obtěžuji. Byl nepříjemný, dával mi stroze příkazy k vyšetření žil, když jsem mu dobře nerozuměla, byl arogantní, protivný. Připadala jsem si velmi nekomfortně a špatně. Na zákrok jsem se nakonec neobjednala. Myslím, že práce pana doktora nebaví nebo má nějaký problém se ženami, nevím, ale jeho přístup je značně neprofesionální. Sestřička v pohodě. Objednací doba na pouhé vyšetření byla půl roku.

Umístění: Cévní ambulance Ultrazvuková vyšetření cév

První návštěva (konzultace) byla v pořádku. Další návštěva - samotné vyšetření žil pánve a břicha (nalačno, kdy člověku není dobře) mi pan doktor spíše ztěžoval. Vadilo mu snad i to, že dýchám, přitom jsem spolupracovala dobře. Logicky jsem byla nervózní, protože to vyšetření byla pro mě naděje, že mi třeba bude líp, když se najde nějaká patologie, která by se pak dala řešit. Protože se mu zobrazení na sto procent nedařilo (kvůli plynu - typický problém i přes polykání Espumisanu před vyšetřením), napsal do zprávy, že je vše v pořádku. Svedl můj problém na neurologický (není), případně psychologický (taky ne). Další vyšetření jiného typu (na které ho ani nenapadlo, že by mě poslal) provedená později, ale ukazovala na něco jiného. Měl by trochu spolupracovat s ostatními lékaři, jde o zdraví a životy lidí.

Umístění: Cévní ambulance Cévní vyšetření

Souhlasím s předchozími názory ohledně velmi špatné komunikace. Nikdy více. Při odchodu jsem se cítila jako hypochondr a to i přes to, že mi pan doktor nakonec problém našel. Přešla mě chuť se na cokoliv dále zeptat. Nehodlala jsem ho dále obtěžovat... Také pracuji s lidmi, chápu časovou zaneprázdněnost lékařů, ale ... Škoda, ta odborná stránka se pak jaksi vytrácí...

Umístění: Cévní ambulance Cévní vyšetření

Komunikace lékař -pacient vázne.Lékař absolutně bez empatie! Čekáte v čekárně hodinu i více ikdyž jste objednaní.Sestra je OK.

Umístění: Cévní ambulance Konzultace skleroterapie

Bohužel musím souhlasit s již zveřejněným negativním komentářem při své konzultaci křečových žil ze dne 20.1.2019. Pan doktor je odborník ve svém oboru, ale kamsi se vytratila vstřícnost a lidská komunikace, která je v této profesi nezbytná. Takže zažít takový arogantní přístup k pacientovi již znovu nechci a na zákrok se rozhodně do této ambulance neobjednám. Pokud pana doktora jeho práce již nebaví, tak by ji dále neměl vykonávat.

Umístění: Cévní ambulance Skleroterapie křečových žil

Pan doktor je pravděpodobně kapacita, pravda, vše mi vysvětlil, ale teda jednání s pacienty by měla za něj dělat jeho milá sestra, on byl dost nepříjemný, odesekával, necítila jsem se tam dobře- a to jsem měla doporučení od obvodního lékaře. Na zákrok se k němu neobjednám, potkat už bych ho více nechtěla.. za mě vyhořelý člověk

Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji!

U pana Mudr.Pecháčka se léčím již několik roků. Přístup k pacientovi je perfekní ,také jeho sestřička je maximálně vstřícná ,milá a vždy usměvavá.Děkuji

Po letech trápení a skepse ohledně problémů s křečovými žilami, konečně posun v řešení.
Pan doktor Pecháček je opravdový specialista, který léčí a nebere pacienta jako "kus". Spolu se sestřičkou tvoří opravdu profesionální ukázku dobré lékařské péče.

Přešel jsem k němu od jiného"specialisty" a udělal jsem dobře.Doktor Pecháček konečně po letech léčení dokázal posunout můj stav k lepšímu.Dokáže ochotně laicky vysvětlit v čem spočívá váš problém i léčebný postup.