Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Bronchoskopie

Běžný termín +24 Více

Caldwell-luc operace

Chirurgie slinných žláz

Dise

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Běžný termín

Chtěla bych touhle cestou poděkovat celému týmu v klinice Lente. Milá,ochotná sestrička která se nám snažila vždy vyjít maximálně vstříc. První doktor co nás vyslechl ,vysvětlil a hlavně pomohl. Za obě svoje děti děkuju ! :-)

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň laserová muktomie

11.12.23 podstoupení laserové mukotomie.
po 2 ročním užívání olynthu (4xdenně-špatná průchodnost dýchání nosem) jsem u pana doktora podstoupil zákrok, 1. týden po zákroku jsem používal olynth a vincentku a vše ok, poté výrazné zlepšení a po cca 11 dnech jsem vysadil olynth a výsledek je dokonalý. Pan doktor Pavelec je extraliga a podtrhuji rychlost a profesionalitu. A skvělá podpora paní sestry. Pozdravy a veliké poděkování do Lente. lukas

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň odstranění mandlí

Velice bych chtěla poděkovat panu doktorovi Pavelcovi a jeho celému týmu. Synek podstoupil 4.4.2023 odstranění nosní mandle plazmou. Zákrok proběhnul rychle a bez nějakých komplikací. Příjemné prostředí. Syn nemohl dýchat, nechtěl papat kvůli tomu, otevřená pusinka stále. Hned po zákroku okamžitá změna. Je víc uvolněný a štastnějšíKliniku opravdu doporučuji.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň odstranění mandlí

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!!

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň odstranění mandlí

Podstoupila jsem odstranění krčních mandlí minulý rok v únoru. A tedy již mohu říct, že mě toto pomohlo. Trpěla jsem na opakované angíny a záněty močových cest z neustálých antibiotik. Od minulého roku ani jedny antibiotika. Ani jeden zánět. Ani žádné jiné respirační onemocnění. Mě osobně odstranění zabralo a jsem velice spokojená. Celý personál je velice příjemný. Moc děkuji. Určitě doporučuji.

Vážený pane doktore,
ráda bych touto cestou poděkovala Vám i celému úžasnému operačnímu týmu za skvělou a kvalitní lékařskou péči.
Byli jsme u Vás se synem 4 roky na odstranění nosní mandle plazmou + tuboplastice. Synovi se před operací stále vracela rýma, huhňal, nemohl dýchat nosem a také hůře slyšel.
Operace proběhla velmi rychle, šetrně, bez krvácení a jakýchkoliv komplikací, také oceňuji, že jsem synovi mohla být stále nablízku.
Velmi si vážím a cením úžasného, vstřícného a empatického přístupu k pacientům, obzvlášť u dětských pacientů, toto cítím jako veliké plus. Syn také i díky Vašemu empatickému přístupu, zvládl lépe překonat strach z prvního nepříjemného vyšetření u jiného lékaře.
Již pár hodin po operaci, vypadal syn velmi vitálně, nic ho nebolelo a měl velkou radost, že zvládne dýchat nosem.
Také oceňuji úžasné prostředí samotné kliniky Lente, které působí velice příjemně.
Pokud bych se měla znovu rozhodnout, neváhala bych ani vteřinu a znovu bych zvolila Vaši kliniku, byla to správná volba.
Kliniku Lente s panem doktorem Pavelcem všem vřele doporučuji.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
Iveta Fričková

Dobrý den, ráda bych přidala zkušenost s klinikou Pavelec Lente s.r.o.
Na úvod - naprostá spokojenost!!

Moje 4letá dcera v uplynulých dnech na klinice absolvovala odstranění nosní mandle plazmou.

Vzhledem k tomu, že i já jsem lékařka (z jiného oboru) a mám zkušenost s prací jak ve fakultní nemocnici, tak i v soukromém centru, byla moje volba jasná – jednoznačně se nemocnici vyhnout.

Vůbec neříkám, že by se mé dceři v nemocnici nedostalo kvalitní péče, to jistě ano, ale nebylo by možné volit nadstandardní postup (plazmu) a nebylo by to spojené s takovým komfortem a velmi příjemným a empatickým přístupem personálu jako nabízí právě Lente.

Dcera v souvislosti s výkonem neuronila jedinou slzu, všichni byli příjemní, milí, chápaví. Holčičku jsem mohla doprovodit na sál, asistovat v úvodu anestezie. Ihned po výkonu jsem s ní byla na dospávacím pokoji. Dítě si nepamatuje moment, kdy by maminka nebyla s ním. Co víc si přát?
V nemocnici je to myslím nepředstavitelné (alespoň v mém oboru ano).

O profesionalitě a kvalitě samotné lékařské péče jsem v případě zkušeného MUDr. Pavelce a anesteziologa MUDr. Tuzara neměla pochyb.

Ze strany maminek z mého okolí a dokonce i od naší pediatričky se na mě hrnula řada jiných možností, nejčastěji zaznívalo jméno jiného soukromého pracoviště v Praze. Zvažovala jsem. Každá volba měla své výhody i nevýhody.
Nakonec převážily výhody Plzeňského pracoviště a já nelituji a kliniku Lente zcela doporučuji!
Renata

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Nosní mandle odstranění, zhoršený sluch, chrapani

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat skvělému p. doktorovi Pavelcovi, úžasnému anesteziologovi a báječným sestřičkám za vše co pro nás a hlavně naši čtyřletou dceru udělali. Na klinice podstoupila operaci plazmou EAT+TBPL+oper.sec.Armstrong. Přístup celého týmu byl profesionální a zároveň citlivý, milý, .... Výsledek operace byl okamžitý! Dcera si ze zákroku nic nepamatuje, což je obrovské plus. Když se zeptám jak ji je, řekne cituji :cítím se skvěle :-);-) a tak se teď cítíme všichni skvělé.!Jsme rádi, že jsme se o Lente dozvěděli. Ještě jednou velké díky Markéta Linhartová

MUDr. Václav Pavelec

Velice dekuji za krasna slova a jsem rad, ze se dceri dari dobre!

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň Odstranění nosní mandle, zmenšení krčních mandlí, septoplastika + LAMT

Dovolte mi touto cestou poděkovat panu doktoru Pavelcovi a celému týmu LENTE za provedení následujících zákroků: Mladší dcera (2,5 roku) absolvovala odstranění nosní mandle plazmou (dýchala už jen pusou, neustálá rýma, huhňala), starší dcera (v době zákroku 4 roky, teď 7) odstranění nosní mandle + zmenšení krčních mandlí - obojí plazmou (v noci častá apnoe, těžké chrápání, dýchání pusou) a já plastika (srovnání) nosní přepážky + LAMT (neustále ucpaný nos, rýma). Všechny tři zákroky proběhly bez problémů, mladší dceru v noci kontroluji, jestli dýchá :-), protože spí potichu a dýchá nosem, přestala huhňat, je čilejší, méně unavená. Starší dcera v noci v klidu dýchá (takže se vyspí ona i rodiče, kteří nemusí neustále trnout, jestli se dítě znovu nadechne, nebo ne), rýmy skoro nejsou a nebo s velmi lehkým průběhem. Moje operace přepážky a LAMT je teprve 2 týdny stará, ale již teď dýchám lehce nosem, v klidu se v noci vyspím (ještě očekávám zlepšení po úplném zahojení). Velice bych ocenil přístup, profesionalitu a řekněme časovou nenáročnost všech zákroků (v podstatě ambulantně) stejně jako komorní prostředí kliniky v Plzni (nazval bych to rodinnou atmosférou). Jedinou pihou na kráse je to, že jsme za zákroky museli cestovat pokaždé 500km (jsme z druhého konce republiky), ale bez zaváhání bychom neváhali absolvovat to celé znovu, protože to stálo za to. Díky.

Umístění: Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, se synem 4 roky jsem byli 6.2.2018 na zmenšení krčních mandlí, které měl ohromné a to mu působilo velké problémy s dýcháním, jak ve spánku (apnoe) tak přes den, huhňal. Po zkušenosti s odstraněním nosních mandlí v klasické nemocnici, s hospitalizaci 3 dny a dalšími 6 dětmi s maminkami na pokoji, jsme se rozhodli pro tuto možnost. S tím, že si vše budeme platit jsme počítali, takže nás to nepřekvapilo. Vstupní vyšetření proběhlo perfektně, precizně, stanoven termín operace a cena. Den operace - příprava na narkózu v pokoji u sestry, s televizí, byli jsem první, takže pohoda, následně se ale čekárna začala plnit. Operace proběhla na výbornou, rychle. Následovalo dospávaní po narkóze po operaci, starostlivost výborná, pro mně problém v tom, že místo kde dospával syn potřebovali na přípravu dalšího pacienta na operaci. Nikdo nás nevyhazoval, ale ten pocit jsem měla. Takže právě to, co nás tak lákalo (hodina po operaci a můžete domů), se mi nakonec jevilo jako největší problém. Měla jsem pocit, že po narkóze není zcela probuzený a už jsme seděli v autě. Problém jsem měla pouze já, syn byl rád, že jsme v autě a jedeme domů. Takže, věřím že jsme volili správně, ale je třeba si uvědomit, že celou následnou pooperační péči berete na sebe, že na pokoj nepřijde žádná sestra vás změřit, zeptat se jak se daří a problémy ohlásit lékaři. Prostě jste sama doma se zesláblým dítětem a je na vašem rozhodnutí, zda se vám pooperační průběh jeví jako normální, nebo je již potřeba někomu volat... ( volat jsme samozřejmě mohli přímo pánu doktorovi). Na druhou stranu, dítě je každopádně více v pohodě, uvaříte mu co má rádo, nemusíte mu cpát přesnídávku, když ji nesnáší, ale vy víte, že jiné jídlo tak brzy nedostane. Máme to za sebou a jsem ráda. Pán doktor plní to co slibuje, žádný problém akorát bych někam přidala ještě jedno lůžko.Děkuji

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám dotaz je mi 17 let. Již v dětství jsem.mela problémy se záněty uší. Je to asi 5 let zpět kdy po dlouhé pauze bez problémů jsem začala mít opět problémy, které se projevoval tím, že pokaždé potápění jsem několik dní zalehle ucho a občas bolelo, většinou vždy pravé. Řešila jsem to volné prodejnymi spreji do ucha a na každou návštěvu bazénu jsem vždy ušní špunty. Stačí jedna kapka a ucho je okamžitě zelehle. V říjnu mě začalo bolet právě ucho a měla jsem ho hodně zalehle. Lékařka určila záměr zvukovodu ucho výplachla a předepsala kapky otobacid a infalin, které zabrali. Ale před čtrnácti dny začalo opět ucho bolet a zalehat má lékařka ale nebyla přítomna a zastupující ucho výplachla , říkala že mám hodně usniho mažu, určila stejnou diagnózu jako před tím a předepsal kapky infalin a otipax. Obtíže zůstaly ale teď opět ucho lehce zalehle a mám pocit jak když na něj hůře slyším. Je to opravdu nepříjemné. Proto bych se chtěla zeptat co by za obtíží mohlo stát. Při první návštěvě lékařka říkala že mám stočeny zvukovod můžu to s tím souviset?. Předem děkuji za odpověď

Dobry den, rozumim a rad Vas vysetrim. Staci se objednat Pres lente.cz nejlepe telefonicky
S uctou
Vaclav Pavelec

MUDr. Václav Pavelec

Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Dobry den, pokud jde na operaci k nam, vesktere informace ziskate od sveho operatera na jeho tel cisle.
S uctou
Vaclav Pavelec