Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Bronchoskopie

Běžný termín +24 Více

Caldwell-luc operace

Chirurgie slinných žláz

Dise

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dobrý den, my naprosto spokojeni, dceři odstranil nosní mandli před třemi roky ještě laserem, jednání bezvadné, komplikace nebyly, Cena za nadstandartní jednání i odborný přístup odpovídající. Jako lékařka ho jednoznačně doporučuji, pokud hledáte odborníka a nechcete se s dítětem tlačit někde v čekárně a strávit s ním na operaci tři dny v nemocnici. Jako mimořádného lékaře pana doktora uznávají všude v zahraničí, bohužel u nás asi kvůli placení výkonů tak uznávaný není. Že by ta česká závist? Ať si každý zamete pčed vlastním prahem.

Přístup pana doktora je vcelku standardní, jen si bohužel účtuje za své služby nehorázně velké peníze.
To samé, co mi nabízel za 70 000 Kč mi v Praze provedl jiný ORL doktor s daleko delší praxí za desetinu.

Když mě v Praze vyšetřili ve spánkové laboratoři (hrazeno pojišťovnou), výsledky mu nestačili a chtěl mě vyšetřit ve své vlastní spánkové laboratoři. Toto vyšetření vyšlo na 7 000 Kč. Bylo to příjemnější, nežli na Karláku v Praze (pokoj s dalšími dvěma chrápajícími pacienty), ale výsledky byly naprosto totožné a nic navíc, jak mi pan doktor sliboval se z toho vyčíst nedalo. Při předávání výsledků (ze kterých mi chtěl udělat jen výtah a samotné vyšetření mi nedat, i když mi to při první návštěvě slíbil) jsem se zmínil o tom, že si chci vyšetření vzít a ještě se poradit s jinými lékaři. Pan doktor okamžitě ztratil zájem se se mnou o tom bavit a poslal mě za sestřičkou, abych vyrovnal účet.

Co se týče odbornosti, tak panu doktorovi nemohu vytknout nic, ale co se týče jeho cen, tak je to hrůza. Jste-li z chudších poměrů a nemůžete-li si dovolit operaci za 70 000 kč, raději hledejte jiného doktora.
Pozn: Musím ale uvést, že laser nehradí žádná pojišťovna a pan doktor má asi nějaký super dokonalý.

Perfektní přístup. Troufám si říct že pan Pavelec je jedním z nejlepších ORL lékařů v celé ČR. Mimo jiné i externě přednáší na univerzitách a v nemocnicích USA. Výborně vybavená ordinace. Nečeká vás žádné bolestivé "cpání" nerezových nástrojů do uší či do nosu. Všechno vyřešila miniaturní kamerka. Téměř jsem nepoznal že mám po prohlídce. Ano za některé zákroky se platí a to nemalé částky, ale výsledky nemají v Plzni konkurenci. Je možné na něj slyšet i špatné názory, šířené vesměs jeho méně schopnými kolegy z plzeňské fakultní nemocnice :)

Vůbec nechápu negativní hodnocení na MUDr.Pavelce, mám úplně opačnou zkušenost. Tento lékař je profesionál, velký sympaťák a pacientovi se opravdu věnuje. Prostředí i personál kliniky Lente působí velice příjemně a vyhovuje mi, že si člověk nepřipadá jako v nemocnici. Dvě hodiny po zákroku syn skoro nevěděl, že prodělal nějakou operaci mandle. Zákrok se platí, ale tohle fakticky stálo za to. Maximální spokojenost !!! Kéž by takhle fungovalo celé naše zdravotnictví.

Doporučuji pana doktora i jeho milou sestřičku všem, mě velmi pomohl s následky od závislosti na nosních kapkách a jeho přístup byl velmi profesionální a lidský, bylo mi tam vždy velmi příjemně a přišla jsem si pokaždé jako prominentní pacient, věřím, že takto přistupuje ke všem pacientům.Byla jsem s jeho péčí opravdu velmi spokojená a takto milou sestřičku bych si přála na každém oddělení kam jen do budoucna vstoupím.

Mě operoval a velmi mi pomohl. (A i mému synovcovi).
Na punkce dutin od něj jsem se nemusel bát. Nesnaží se na vše alibisticky
hned dávat antibiotikum, což je dnes v éře resistentních bacilů
jen dobře. Zvláště, když většina nachlazení jsou virózy.
Než něco s vámi začne provádět, tak vám to také předem vysvětlí.
Což většina lékařů nedělá, zvláště ti z "chirurgických" oborů,
kteří si chtějí "pořádně zaoperovat", ale pacient je jinak nezajímá.
Jestli si někdo stěžuje "že málem zemřel..." tak také mohl být
problém u něho samotného - stačí si několik dní brát Paralen, či Ataralgin
či Valetol s Ibalginem na bolesti - a pak budete "pěkně" krvácet
i extrakci zubu, punkci dutin, trhání mandlí, apod.
Paralen, Ataralgin, Valetol mají paracetamol který je dosti toxický
na játra (+ třeba alkohol k tomu) + Ibalgin, Brufen zvyšují také krvácivost.
No a úplně "nejlepší" je si brát před nějakým výkonem Acylpyrin, Anopyrin,
Aspirin - to budete např. po extrakci zubu krvácet i 2 dny.
Zeptejte se svého zubaře či chirurga, ortopeda : bude po vás chtít
vysadit i ten slabý Anopyrin 100mg minimálně 10 dní před výkonem.
David HÄRTEL, Plzeň

Byla jsem u p.doktora na leaserové operaci sliznic,jelikož jsem nemohla pořádně dýchat,jeho přístup mě mile překvapil,je příjemný,neměla jsem s ním jakíkoliv problém.Doporučuji.

Velmi vstřícný přístup po stránce lidské i odborné. Zdravotní pojišťovny by takové lékaře měly mít ve svém portfoliu, pokud mají na srdci kvalitu zajišťované péče a spokojené a vyléčené pacienty. Konečně lékař a ordinace na evropské úrovni. Žiju v zahraničí, tak to mohu porovnat. Vřele doporučuji všem!!

Vřele doporučuji,
z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že to co má klinika Lente napsané ve svém profilu odpovídá skutečnosti:

"Kombinace moderní techniky, vysoce erudovaných ORL chirurgů a osobního nasazení zaměstnanců LENTE v péči o naše pacienty vede ke špičkové medicíně".

Kvalita, nasazení, lidský přístup, evropská úroveň.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám dotaz je mi 17 let. Již v dětství jsem.mela problémy se záněty uší. Je to asi 5 let zpět kdy po dlouhé pauze bez problémů jsem začala mít opět problémy, které se projevoval tím, že pokaždé potápění jsem několik dní zalehle ucho a občas bolelo, většinou vždy pravé. Řešila jsem to volné prodejnymi spreji do ucha a na každou návštěvu bazénu jsem vždy ušní špunty. Stačí jedna kapka a ucho je okamžitě zelehle. V říjnu mě začalo bolet právě ucho a měla jsem ho hodně zalehle. Lékařka určila záměr zvukovodu ucho výplachla a předepsala kapky otobacid a infalin, které zabrali. Ale před čtrnácti dny začalo opět ucho bolet a zalehat má lékařka ale nebyla přítomna a zastupující ucho výplachla , říkala že mám hodně usniho mažu, určila stejnou diagnózu jako před tím a předepsal kapky infalin a otipax. Obtíže zůstaly ale teď opět ucho lehce zalehle a mám pocit jak když na něj hůře slyším. Je to opravdu nepříjemné. Proto bych se chtěla zeptat co by za obtíží mohlo stát. Při první návštěvě lékařka říkala že mám stočeny zvukovod můžu to s tím souviset?. Předem děkuji za odpověď

Dobry den, rozumim a rad Vas vysetrim. Staci se objednat Pres lente.cz nejlepe telefonicky
S uctou
Vaclav Pavelec

MUDr. Václav Pavelec

Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Dobry den, pokud jde na operaci k nam, vesktere informace ziskate od sveho operatera na jeho tel cisle.
S uctou
Vaclav Pavelec