Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Bronchoskopie

Běžný termín +24 Více

Caldwell-luc operace

Chirurgie slinných žláz

Dise

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

Dne 27.5.2014 moje dcera podstoupila zákrok odstanění nosní mandle plazmou.Od te doby moje dcera nemarodila.Moc všem děkuji a tak užasný přístup to se jen tak nevidí,Ještě jednou moc děkujeme.

Profesionální a vstřícný přístup - měl jsem problémy s dýcháním při spánku. Při vyšetření se ukázalo, že potíž spočívala v úrazu z mládí a deformované nosní přepážce. Operace proběhla bez komplikací a následně se mi velice ulevilo.
Ulevilo mi to i od problémů s jarní alergií.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

MUDr. Pavelec je skvělý profesionál s příkladným přístupem k pacientovi. Sestřička má k pacientům rovněž vzorný přístup. Pracoviště je špičkově vybaveno. Čekání v ordinaci je v objednaném termínu většinou pouze několik minut. Měl jsem chronickou rýmu, stále zduřenou sliznici a ucpaný nos. Absolvoval jsem v Lente ambulantní zákrok - laserovou mukotomii. Nežádoucí účinky byly pouze mírné – vlastní zákrok je trochu nepříjemný a pak přijde na nějaký čas vodnatá rýma. Po několika týdnech se dostavilo zásadní zlepšení, dnes již mohu volně dýchat. Alternativou je operace při hospitalizaci. Investovaných 9 000 Kč do zákroku vůbec nelituji, vše se obešlo bez jediného dne pracovní neschopnosti. Doporučuji!

Podstupil jsem před cca 18 měsíci odstranění krčních mandlí plasmou. Vše proběhlo na jedničku, přístup celého týmu byl skvělý od počátečního vyšetření přes vlastní operaci až po pooperační péči. Doporučuji všem, kteří chtějí mít operaci bez problémů doprovozenou lidský přístupem.

MUDr. Pavelec a jeho tým jsou skvělí profesionálové! Můj syn (4 roky) v Lente podstoupil zákrok provedený plazmou - odstranění nosní mandle a zmenšení krčních mandlí. Přístup k dětem i rodičům jedinečný, výsledky perfektní, mohu jen doporučit!

Tímto chceme poděkovat panu dr. Pavelcovi a jeho týmu za perfektně odvedený výkon a péči při plazmovém zákroku oušek a nosních mandlí u našeho syna (4 roky). Operace trvala hodinu a po další hodině jsme jeli domů. Vše proběhlo bez komplikací, bez krvácení, bez bolestí. Za 14 dní už šel malej do školky a hlavně, perfektně slyší a lépe se mu dýchá, v noci klidně spí a to je prostě k nezaplacení. Profesionální přístup a skvělá péče, nic lepšího jsme nikde nezažili. Doporučujeme!

Dne 29.4.2014 jsem na klinice ORL Lente v Plzni u MUDr. Pavelce podstoupila zákrok - odstranění krční mandle. Z počátku jsem měla strach a obavy, jak vše dopadne, ale profesionální a lidský přístup celého lékařského týmu byl na vysoké úrovni. Proto chci poděkovat lékařům a sestřičce za skvělou péči, kterou poskytují pacientům. Jitka Marešová

Pana doktora i celý jeho personál můžu jedině doporučit a myslím, že přesně takhle by měla vypadat profesionální péče. Dlouhá léta jsem se léčil s chronickou rýmou přičemž problém jsem měl i s asymetrickou nosní přepážkou. Ačkoliv jsem absolvoval již několik zákroků včetně rovnání přepážky, pan doktor mi doporučil zákrok opakovta u něho. Vše proběhlo vpořádku, obtíže skoro vymizely a já jsem rozhodně spokojen.

Děkujeme MUDr. Pavelcovi za skvělou péči o naší dceru a za výborně provedenou operaci nosní mandle! Ráno na zákrok, v poledne doma a dcera ani nevěděla, že podstoupila nějaký zákrok! A hlavně - půl roku od zákroku a měla jen jednou rýmu! Určitě doporučuji všem, které trápí častá nemocnost dětiček.

Mudr. Pavelec je profesionál, ale zároveň úžasný člověk. Zdravotnický personál skvělý a vstřícný. Byli jsme na odstranění nosní mandle u syna (5 let). Výborný a profesionální přístup. Na klinice, příjemné domácí a prostředí a samozřejmě na vysoké úrovni. Operace plasmou trvala cca 45 minut, minimální krvácení a po 2 hodinách syn nic nevěděl a nic ho nebolelo! V noci klidně spinká a to je k nezaplacení. Byli jsme více než spokojeni. Díky pane doktore.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám dotaz je mi 17 let. Již v dětství jsem.mela problémy se záněty uší. Je to asi 5 let zpět kdy po dlouhé pauze bez problémů jsem začala mít opět problémy, které se projevoval tím, že pokaždé potápění jsem několik dní zalehle ucho a občas bolelo, většinou vždy pravé. Řešila jsem to volné prodejnymi spreji do ucha a na každou návštěvu bazénu jsem vždy ušní špunty. Stačí jedna kapka a ucho je okamžitě zelehle. V říjnu mě začalo bolet právě ucho a měla jsem ho hodně zalehle. Lékařka určila záměr zvukovodu ucho výplachla a předepsala kapky otobacid a infalin, které zabrali. Ale před čtrnácti dny začalo opět ucho bolet a zalehat má lékařka ale nebyla přítomna a zastupující ucho výplachla , říkala že mám hodně usniho mažu, určila stejnou diagnózu jako před tím a předepsal kapky infalin a otipax. Obtíže zůstaly ale teď opět ucho lehce zalehle a mám pocit jak když na něj hůře slyším. Je to opravdu nepříjemné. Proto bych se chtěla zeptat co by za obtíží mohlo stát. Při první návštěvě lékařka říkala že mám stočeny zvukovod můžu to s tím souviset?. Předem děkuji za odpověď

Dobry den, rozumim a rad Vas vysetrim. Staci se objednat Pres lente.cz nejlepe telefonicky
S uctou
Vaclav Pavelec

MUDr. Václav Pavelec

Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Dobry den, pokud jde na operaci k nam, vesktere informace ziskate od sveho operatera na jeho tel cisle.
S uctou
Vaclav Pavelec