Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň
Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň

Audiometrie

Bronchoskopie

Běžný termín +24 Více

Caldwell-luc operace

Chirurgie slinných žláz

Dise

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

přidávám se a hodnotím pana doktora Pavelce a celý jeho tým na výbornou :)
Syn 4 roky, často marodil měl zvětšenou nosní mandli a neustále problémy, navíc slyšel o 50% méně . Operace proběhla bez komplikací , rychle a šetrně. za cca 2 hodinky jsme mohli jet domů. Žádné krvácení a dokonce ani horečky ani výrazné bolesti. Po operaci jsme cca 3 týdny a malý líp slyší a je absolutně bez problémů :) Kliniku máme opravdu z ruky ale vyplatí se investovat za cestu i operaci šetrnější metodou . Za nás mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky všem na klinice Lente v Plzni. Lucie Bihari.

Velmi dekujeme za mila slova. Dr. Pavelc

Pan doktor Pavelec - úžasný, příjemný, milý pan doktor. Syn 5let - po operaci nosní a krčních mandlí plus ouška, naprosto profesionální přístup, a hlavně odpovídající k dětem (jako jejich kamarád). Syn se nebál, na kontroly jsme jezdili dále do Plzně, i když to máme z ruky... Nelitujeme investovaných peněz! Pokud bude potřeba, pojede za panem doktorem kdykoliv. Rádi budeme pod jeho kontrolou. Děkujeme moc:)

Moc děkujeme panu doktorovi Pavelcovi a celému jeho týmu za úžasný přístup, výborné jednání, odstranění nosních mandlí a zachránění sluchu našeho syna. Nemůžeme vytknout nic co by se nám nelíbilo a jsme naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit navštívit tyto profesionály pokud máte nějaký problém!!!! Děkujeme za vše Jana,Marek a Patriček Novákovi

Rád bych všechny upozornil na vysoké ceny pana doktora Pavelce. Našel jsem si ho na stránkách plasticka-chirurgie.info, kde uvádí cenu minimálně 7 000 korun za odstranění chrápání laserem a řadí se tak touto cenou k levnějším lékařům. Tato cena však dalece neodpovídá skutečnosti. Nejdříve jsem se s panem doktorem sešel na jeho externí klinice, jemu nestačily výsledky, které jsem měl z jiné spánkové laboratoře a přesvědčil mě o nutnosti přijet do Plzně na jeho kliniku. Proto jsem za ním jel až do Plzně, která pro mě není zrovna blízko, ale pan Pavelec mě přesvědčil o nutnosti vyšetření. Za pouhé vyšetření jsem zaplatil dohromady 15 000 korun. První, co ho zajímalo, bylo, zda jsem už zaplatil danou částku. Po několika dnech se mi pan doktor ozval s výsledky a návrhem ceny operace, která by vyšla na minimálně 44 000 korun. Tuto jsem již s rozčilením odmítl a žádal ho o výsledky vyšetření. Ty mi však odmítl zaslat z, podle něj, profesionálních důvodů a trval na tom, abych přijel znova osobně. Nakonec jsem se nechal operovat téměř v místě mého bydliště u jiného lékaře, kde mě operace vyšla na 11 500 korun, vyšetření nebylo potřeba a pan doktor ani peníze nepřepočítával. Pokud tedy nepatříte do platově vyšší třídy, nechte se operovat jinde, kde odvedou stejnou práci za nižší cenu.

Pan doktor i sestřičky se rovná jedna veljá pochvala! Můj 3.5 letý syn díky Vám nebude mít angíny, zbavili jste ho nosní mandle a to tak, ze do teď si myslí, že byl někde na výletě a ne u lékaře! Vás přístup, kdy muže být rodič s ditkem dokud není v plné narkóze, kdy láskyplně přenášíte dítka do pokoje a vždy ho oslovíte jménem, a spousty dalšího, je k nezaplacení! Opravdu jedině doporučuji!!! Bolest, krvácení, strach nebyl žádný, pár hodin po narkoze běhal po celém domě.

před dvěma měsíci, jsem podstoupila odstranění krčních mandlí a nosní mandle plazmou. Vše proběhlo na jedničku. Ráda bych tímto způsobem poděkovala celému týmu kliniky Lente za skvělý přístup od prvního vyšetření až po pooperační péči. Příjemné prostředí, vstřícný, přátelský přístup. Doporučuji :)

Pan doktor je skvělý už spoustu let. Přijela jsem k němu před 16 lety, kdy byl ještě v "Purkyňáku", se zánětem nosních dutin, bohužel už akutním. Jeho rychlý zákrok byl skvělý, úleva téměř okamžitá, pan doktor sám lidský a příjemný. Kdybych měla problém s čímkoliv ohl. ORL, jdu zase k němu!!!

Cca před pěti lety operace (léčba) syndromu spánkové apnoe. Operace krčních mandlí, jazyka, jazylky. Operace stála cca 50tisíc. Ten samý den jsem byl operován ještě s jedním pánem, ten samý den jsme byli propušteni do domácí péče. Následných několik dní bylo utrpením... výhoda byla že jsme s pánem mohli sdílet stejný zážitek a stejnou bolest. Ani jednomu znás operace nepomohla a nikdy bychom to nezopakovali.

MUDr. Václav Pavelec

Je mi velmi líto, že neumíme pomoci všem pacientům. Příspěvek pána vystupujícího pod pseudonymem David Stavař (takového pacienta v databázi nemáme) je ale podnětný. Chirurgickou léčbu syndromu spánkové apnoe nabízíme pacientům, kteří netolerují, neužívají nebo nechtějí léčbu konzervativní, tzn. CPAP. Ten pokud účinkuje tak je účinný v 80%. Chirurgická léčba má nižší účinnost v oblasi dozažení snížení tzv. AHI indexu (počet přestávek - apnoí v dýchání za hodinu v průměru) ale velmi dobré výsledky v oblasti spavosti, únavy, atd. Každopádně, je mi líto vždy každého pacienta, kterého se přes veškerou snahu nedaří vyléčit. Ať již trpí spánkovou apnoí, zhodbným nádorem hlavy nebo krku a podobně. Vždy se ovšem snažíme pomoct. Paciant musí chodit na kontroly, pak nejlépe včas dokážeme zachytit případnou recidivu onemocnění. O tom všem je každý před operací podrobně informován. Každopádně, pokud tento pacient potřebuje, velmi rád jej znovu vyšetřím zdarma a třeba nalezneme záchranné řešení. Pane Davide Stavaři, zavolejte a objednejte se. O naše pacienty se staráme, ať už stonají lépe či hůře.

Po operaci krčních mandlí plazmou, cca hodina po probuzení propušten, po převozu domů, masivní krvácení ze dvou lůžek, které nešlo zastavit, krevní ztráta cca 2dcl, následně převoz na pohotovost ORL v Motole, kde se jim po půl hodině podařilo zastavit krvácení těsně před tím než mě chtěli znova uspat. Následně péče v Motole ještě tři dny a pak 17dní léčba doma.

ráda bych poděkovala celému týmu na klinice ORL v Plzni, syn 6 let byl na odstranění nosní mandle a zmenšení mandlí krčních. Po zákroku se synovo spaní, dýchání, mluvení o 100% zlepšilo. Váš přístup k dětem je vynikající, vše bez pláče, v klidu a s důvěrou. Ještě jednou chceme s manželem alespoň touto cestou poděkovat za odborně provedenou práci a skvělý přístup jak k dětem tak k rodičům. Mohu všem doporučit, odstranění mandlí touto metodou. Pechouškovi

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám dotaz je mi 17 let. Již v dětství jsem.mela problémy se záněty uší. Je to asi 5 let zpět kdy po dlouhé pauze bez problémů jsem začala mít opět problémy, které se projevoval tím, že pokaždé potápění jsem několik dní zalehle ucho a občas bolelo, většinou vždy pravé. Řešila jsem to volné prodejnymi spreji do ucha a na každou návštěvu bazénu jsem vždy ušní špunty. Stačí jedna kapka a ucho je okamžitě zelehle. V říjnu mě začalo bolet právě ucho a měla jsem ho hodně zalehle. Lékařka určila záměr zvukovodu ucho výplachla a předepsala kapky otobacid a infalin, které zabrali. Ale před čtrnácti dny začalo opět ucho bolet a zalehat má lékařka ale nebyla přítomna a zastupující ucho výplachla , říkala že mám hodně usniho mažu, určila stejnou diagnózu jako před tím a předepsal kapky infalin a otipax. Obtíže zůstaly ale teď opět ucho lehce zalehle a mám pocit jak když na něj hůře slyším. Je to opravdu nepříjemné. Proto bych se chtěla zeptat co by za obtíží mohlo stát. Při první návštěvě lékařka říkala že mám stočeny zvukovod můžu to s tím souviset?. Předem děkuji za odpověď

Dobry den, rozumim a rad Vas vysetrim. Staci se objednat Pres lente.cz nejlepe telefonicky
S uctou
Vaclav Pavelec

MUDr. Václav Pavelec

Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Dobry den, pokud jde na operaci k nam, vesktere informace ziskate od sveho operatera na jeho tel cisle.
S uctou
Vaclav Pavelec