Václav Matuška, ortoped Písek

MUDr. Václav Matuška

Ortoped

Chelčického 50/49, Písek
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Rychlá a přesná diagnoza, lidový přístup, naprosto v pohodě. Pan doktor mi poradil i s dalším problémem z jiného oboru a doporučil kolegu.

Pana doktora si velice vážím jako člověka. Nepatří mezi tu většinu doktorů, kteří maj o sobě dojem, že jsou prostě ty nejchytřejší a mají vždy pravdu před pacientem. Pan Matuška je prostě jen člověk a k pacientům se chová tak, jak se chovají oni k němu.
Jako jediný ze tří ortopedů u mě přišel na správnou diagnózu a tak si nemůžu stěžovat. Po stránce peněz dokáže vše vysvětlit a případně i poradit jak ušetřit, jen je potřeba nebát se zeptat za co vlastně platíte.

Maximální spokojenost, přesná diagnoza a účinná léčba mne uchránily vážného poškození. Díky.

O

Velmi pozitivní zkušenost s diagnostikou i léčbou

velmi zkušený, pomohl celé naší rodině

Jako odborník je velmi dobrý. Jsem maximálně spokojena. Je sice pravda, že pacienty bere po třech, to soukromí rozhodně nepřispívá, ale o penězích to u něho rozhodně není!!! Obvykle nežádá ani těch obligátních 30 Kč. Naslouchající a přemýšlivý lékař. Milý přístup, vše podrobně vysvětlí, léky, které píše, zvažuje s ohledem na váš celkový zdravotní stav.

jem velmi spokojen