Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha 7 , Praha

Digitální rentgen +27 Více

Dětská stomatologie

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Ordinaci otevíráme v červenci, objednání je již možné. Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na konzervační stomatologii. Absolvent Lékařs...

• paradontóza

Zubní korunky

Zubní vyšetření

Záchovná stomatologie

Umístění: Manhartova ZUBÁRNA chirurgická extrakce zubu

Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné!
Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace!
Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi.

Umístění: Manhartova ZUBÁRNA Zubní ošetření

Měla jsem po nehodě v dětství částečně dostavěné přední zuby, kdy horni polovina měla jinou barvu než spodní, a moc jsem se za to styděla. Navštívila jsem dva zubaře, kteří mi řekli, že to spravit neumí. Pan doktor Manhart mi zuby nádherně spravil a díky němu si užívám každý úsměv. Pan doktor je moc milý a šikovný a pro mě úplná špička v oboru :)

Umístění: Manhartova ZUBÁRNA rekonstrukce zubu

Pan doktor Manhart je jeden z mala lekaru,ktere jsem za svuj zivot poznala s tak lidskym,veselym,profesionalnim a individualnim pristupem.Navštivila jsem kliniku na doporuceni a urcite se k panu doktorovi vrátím a kazdemu jen doporucim. Odted je radost chodit k zubari.

U pana doktora jsme byli celá rodina (včetně jednoleteho synka) a popravdě jsem takhle profesionální službu už dlouho nezažil. Usmev od ucha k uchu, vse polopaticky vysveltovano a s nami konzultovano.

Velice doporučuji tuto kliniku a především pana doktora Manharta, dříve jsem měla ze zubařů veliký strach a návštěvy pro mě byly nepříjemné, ale tady mám za sebou již dvě návštěvy u zubaře a dvě na dentální hygieně a musím říct, že se pomalu až těším na další. Ošetření je naprosto bezbolestné, pan doktor je profesionální a starostlivý a ještě k tomu je to moc příjemné prostředí s milým personálem. Zároveň mi vyhovují odpolední a večerní ordinační hodiny. Velice chválím a doporučuji. :)

S panem doktorem jsme velice spokojená, je moc milý, profesionální a hlavně lidský. Vždy řádně vysvětlil co bude nasledovat a proč, staral se o to zda neco nebolí a neni nepříjemné...neměla jsem nikdy rada zubaře, ale tady nejen kvůli prostředí ale také kvůli personálu mi návštěva nevadí. Tuto kliniku vřele doporučuji

Pana doktora a celkove celou kliniku jsem zvolila podle hodnoceni na internetu. Jsem naprosto spokojena, komentare nelhaly. Super servis a pristup.
Mohu jen doporucit.

Pana doktora Manharta jsem zvolil na základě velice kladných doporučení od známích. Jednalo se o 2 nové korunky a vše co k tomu patří – tzn. celkem 3 návstěvy (zbroušení zubů, oprava kazů a nasazení provizorní náhrady; otisky zubů; nasazení korunek).Všechny úkony mi byly řádně vysvětleny, takže jsem opravdu věděl co se děje a co bude následovat.
Velice se mi líbil lídský a starostlivý přístup, pan doktor se neustále ptal, zdali není nějaký problém, něco nepohodlné, či zda-li něco nebolí a v případě jakékoliv citlivosti píchnul dodatečné umrtvení.
Pan doktor se také musel vypořádat s komplikacemi, kde mám dlouhodobý problém s čelistním kloubem a nejsem schopný dostatečně otevřít ústa, ani mít ústa po delší dobu otevřená. Jakmile jsem panu doktorovi tuto informaci sdělil, vložil mi do úst žluté „něco“, takže jsem kloub vůbec nemusel namáhat a vše tedy bylo naprosto bezbolestné i v případě dlouhého úkonu.
Kdybych měl zhodnotit vykonanou práci, tak jsem s korunkami velice spokojený, sedí jak mají a vůbec nepoznám, že mám v puse náhradu za opravdový zub.
Pokud hledáte zubního doktora, u kterého chcete mít záruku bezbolestného, pečlivého ošetření a kvalitního ošetření, nemohu jinak než pana doktora Manharta vřele doporučit.

Musím souhlasit, pan doktor má velmi milý přístup. U mě pan doktor spravoval horní sedmičku zezadu. Náročná a dlouhá práce (2,5h), kaz prý zasahoval příliš hluboko, téměř k nervům zubu. Cena byla 3000 Kč. Pan doktor mě předem varoval, že zub může být citlivý - zpočátku tomu tak bylo, ale teď je to v pořádku už skoro rok. Opravdu oceňuji, že mi vše předem vysvětlil a já si tak vybrala nejlepší možnou variantu - pokusit se zub zachránit. Minulá zubařka mi nabídla zub jen vytrhnout. Druhou možností bylo zaplnění kanálků a nová korunka - to by mě stálo mnohem víc (cca 15 000 Kč), nechali jsme s lékařem tuto variantu v záloze, pokud by zub byl po zásahu citlivý a nepovedlo se jej zachránit. Těší mě, že u mě vše dopadlo dobře, i když prognóza byla 50 na 50. :-) Jsem ráda že se mi pan doktor věnoval, mohu jej jenom doporučit, je opravdu skvělý a trpělivý!

Pan doktor je milý a lidský, nicméně zub s jeho bílou plombou za 3OOO Kč začal bolet a bylo mi sděleno, že buď musí čistit kanálky ( další tisícové položky) nebo ho vytrhnout. Nevím, zda to při tom vyvrtání zubu nebylo možno poznat hned, nicméně toto pombování trvalo skoro 3 hodiny a bylo velice nepříjemné
Vcelku velmi nepříjemný a nelaciný zážitek a bohužel bez účinku.

• paradontóza
  • sucho v ústech