Václav Macura, dermatolog Lysá nad Labem

MUDr. Václav Macura

Dermatolog Více

Masarykova 1102, Lysá nad Labem
Soukromá dermatovenerologická ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K panu doktoru Mengelemu ( MAcurovi ) bych doporučoval chodit lidem, kteří milují ponižování a bolest.
Mojí malé dceři byl 1 rok když měla virové onemocnění kůže ( moluska ).
1) Ihned začal léčbu seškrabováním pupínků chirurgickou lžičkou.
2) hlasitě společně se svou zdr. sestrou ( dominou ) nadávali mé ženě, že nepřišla dříve ( pan doktor Mengele je ve své ordinaci pouze jedno dopoledne v týdnu, možná naštěstí ).
3) Aby sugestivně dokázali jak tento zákrok dítě bolí, demonstrovali tento lékařský zákrok na kůži mé ženy se slovy " podívejte se jak to bolí ".
Moje žena v tu chvíli neměla sílu na odpor, byla v absolutním šoku a po ošetření odcházela s krvácejícím dítětem z ordinace v náručí.

Léčba tímto lékařem, který by se jistě osvědčil v letech 1939-1945 dopadla tak, že se pupínky na kůži mé dcery šířily dále.
Zvolili jsme tedy alternativní postup léčby a to nijak neinvazivní metodou, potírání kůže betadinou. Během 14 dnů bylo po infekci.

Vzkaz : "Pane doktore, možná byste měl zvážit, jestli ještě chcete lidem tímto způsobem pomáhat".

P.P.

Byla jsem u něj dvakrát a ani jednou mi nepomohl. Vždycky se tvářil, že je to banalita, která s jeho účinnou mastičkou je do druhého dne pryč, ale zázrak se nikdy nekonal. Musela jsem vyhledat jiného lékaře. Sestra hrozná.