Ordinace praktického lékaře
Moskevská 20, Karlovy Vary

Bohužel se věnuje už jen politice, v minulosti absolvované protialkoholní léčení mu pomohlo se střídavým výsledkem.

U Dr. Larvy jsem už od roku 1988 a vždy jsem s jeho prací byla spokojena.Je to opravdu lékař s velkým L.Vždy se mi maximálně věnoval a mohu říci, že je skvělý diagnostik.Už mi několikrát pomohl, kdy jiní specialesté si nevěděli rady.S tím čekáním v čekárně je to horší.Člověk musí přijít hodně brzo, aby se na něj dostalo poředové číslo.Pokud přijde po deváté hod. Už je čekárna zamčená.Ikdyž tam člověk jde pouze pro recept na léky.Ale to nic nemění na názoru na práci lékaře.Je to vedlejší negativní problém.Škoda, že už neordinuje, protože je v politice.Teď se tam nachází jiný mladý lékař, který nemá tak velké zkušenosti.A jeho práci raději nebudu hodnotit, protože když je někdo zvyklý na maximální péči od jednoho lékaře, ke kterému chodíte už nějakou řádku let,těžko si člověk zvyká na jiného lékaře. A hlavně má tendenci srovnávat. A to v tomto případě rozhodně nejde.

Je dobrý diagnostik a nejste pro něj jen případ,který je potřeba odléčit,ale v první řadě člověk,kterému chce pomoci.A co se týče politiky,v nějakém plátku se k tomu vyjadřoval...je to jeho věc,hlavně ať nám vydrží jako dobrý doktor...to přeji nám všem,kteří jsme u něj registrovaní.

K panu doktorovi je velice těžké se dostat, musíte tam čekat již od 6 hodin, vzít si pořadové číslo a doufat, že se tak za čtyři hodiny dostanete na řadu.
Dostane se tak na cca 15 pacientů denně - no to je výkon!
Když by tam náhodou někdo přišel později např. v 9 hod., tak jsou již zamčené dveře a nedostane se tam. Chudák, musí asi na pohotovost, v 9 hod. dopoledne!

Mezitím se mu bez čísel dostává do ordinace řada "protekčních" asi v hotovosti platících a uplácejících pacientů.
Ať se radši už věnuje politice, když ho ta lékařská praxe tak obtěžuje a věčně tam není přítomen. V politice toho nemůže tolik zkazit jako v lékařské praxi. Tam jde o život, pane doktore.

nejlepší obvodní lékař ve Varech

Pan doktor Larva se stará svědomitě dlouhá léta o moji rodinu, Je vynikající diagnostik, ještě se nestalo, že by ppochybil při určení způsobu léčby. Je empatický, trpělivý a stále a vždy ochotný každému pomoct.
sám vybírá odborníky vpřípadě, žeje třeba jiné všetření a dokonce sám pacienta telefonicky objednává a vsvětlí kolegovi o co konkrétně se jedná tak, jak by to sám pacient nebyl spchopen poznat. Pane doktore velice si
vás vážíme a za vše děkujeme.
Moc Vám přeji úspěchy i v přépadě, že se ujmete vedení zdravotního úseku na Krajském úřadě. Jen si neumíme představit, že bychom byli nuceni změnit lékaře. Pane doktore přejeme vám hodně zdraví.

Velmi dobrý lékař, žádný tabulkový doktor

S panem doktorem jsem se setkala při péči o těžce nemocného otce.
Trpělivě vysvětloval, radil, kde mohl, pomohl. Ani netuší jak moc
mi závěrečnou péči o tatínka usnadnil, dovolil mu odejít důstojně.
Dle mého názoru patří ke špičkám v přístupu, komunikaci, diagnostice.
Někdo zde napsal výtku "nemá čas, věnuje se politice",
s tímto názorem nesouhlasím!
Naopak, kéž by lékařů i politiků s lidkostí, vnímavostí a v neposlední řadě odborností bylo víc ..
Tomuto lékaři držím pěsti a přeji hodně elánu a zdraví.

Snaží se najít pro každého skutečně tu nejelpší léčbu, sám obvolá specialisty a objedná pacienta na nutná vyšetření.

vynikající