U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary
Rehabilitace a fyzioterapie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Vojtova metodika

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• fyzioterapeut

Vojtova metodika

U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary

Rehabilitace a fyzioterapie

Pan Krucký je jistě odborníkem ve svém oboru, bohužel mám ale pocit, že je spíše jednostranně zaměřený a to na děti a Vojtovu metodu. Tu vůbec nezpochybňuji, naopak vím o jejích výhodách. Nicméně jako dospělému pacientovi s akutními bolestmi se mi velké pomoci nedostalo. Možná by mi pravidelné cvičení Vojtovi metody pomohlo (kdyby ji se mnou měl kdo cvičit), ale věřím, že moderní fyzioterapie má jistě co nabídnout i pro ty, kteří musí cvičit sami.

F

Mgr. Krucký nám byl původně doporučen pro rehabilitaci Vojtovy metody u našeho syna, který byl nedonošený (z důvodu zdravotních komlikací matky), od počátku kdy jsme k jmenovanému začali chodit, vštěpoval nám, jak syn má nejtěžší postižení a hrozí u něj DMO! Mj. zpochybnil i názory jiných odborníků (fyzioterapeutů a neurologů fakultní nemocnice) a naopak zastával jen názor svůj. Tvrdil nám neustále, že cvičení s dítětem doma v počtu méně než 5 x denně nebude úspěšné v jeho dalším fyziologickém vývoji. Po celou dobu docházek nikdy nezohlednil korigovaný věk dítěte a namísto psychologické podpory nás rodičů jen zastrašoval, moralizoval a ba dokonce byl i vulgární.
U syna jsme nechali udělat další dvě nezávislá vyšetření a následně odbornými vyjádřeními kvalifilovaných lékařů vyšlo najevo, že náš syn je zcela zdráv a nevyvíjí se u něj žádná DMO ani jiné postižení. Mj. bylo jimi podotknuto, že ani s tím nejpostiženějším miminkem či dítětem se necvičí 5x denně, jak nám tvrdil Mgr. Krucký.
Tímto nechci zpochybňovat kvality fyzioterapeuta Mgr. Kruckého, ale pouze doporučuji všem, kteří do jeho ordinace dochází, nechat vyšetřit své dítě i u jiných kvalifikovaných odborníků a dle toho se pak rozhodnout

• fyzioterapeut