Adresa

Plynárenská 671, Kolín
Chirurgická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu PAN DOKTOR...neznám lepšího odborníka a navíc báječnej člověk a jeho sestřička tak to je taky SUPER SESTRA ..jako tým jsou dokonalý,milý,úžasný,pozitivní ..no prostě SLUNÍČKA....Hana Juríčková


P
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsme byli velice spokojeni. Příjemné vystupování, profesionalita, vysoká odbornost.


J
Ověřeny pacient

Pana dr. Kříže mohu jen a jen doporučit....jeho lidský a civilní přístup je to, co v našem lékařství mnohdy chybí. Jeho služeb jsem využila již několikrát a znovu znovu jen chválím zrovna tak jeho milou a usměvavou sestřičku. Děkuji za to, že jste!!!!!


I
Ověřeny pacient

Patřím k těm ,kteří neradi chodí k doktorům ,ale MUDr Václav Kříž i jeho sestřička jsou jak po stránce profesní ,tak i po té stránce lidské naprostá 100 % špička. Určitě pro mne a celou moji rodinu ,která za ním vyráží ,pokud se u nás nějaký zdravotní problém objeví.Při návštěvě jejich ordinace mne i opouští moje nechuť chodit k doktorům.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Kříž je úžasný, pohodový, milý člověk. S takovým se málokdy setkáte, vše detailně vysvětlí, psychycky podpoří, umí se usmát a svou práci odvádí na jedničku! Sestřička je též velmi příjemná usměvavá a pohodová, dokáže také velmi psychycky pomoct při nepříjemných vyšetřeních. Oba jsou to lidé na svém místě a já je vřele doporučuji všem kteří váhají kam se svými problémy jít. Děkuji pane doktore, děkuji sestřičko!


A
Ověřeny pacient

Kdyby bylo lepší hodnocení, dám ještě lepší. Vynikající. Jsem z Hradce Králové, kde je chirurgů jistě dost, ale pokud mám problém a na pravidelné kontroly jezdím do Kolína. Pan doktor i sestřička jsou "lidští" odborníci. Žádný přezíravý přístup, kde doktor vidí v pacientovi jen zdroj příjmu a věc. Pane doktore děkuji.


K
Ověřeny pacient

Při první návštěvě mi pan doktor přišel nepřipravený, nervózní a nesoustředěný ... bylo to možná i tím, že tam v té době nebyla sestra !!!
Ze zákroku, který mi dělal, jsem neměla dobrý pocit ...nicméně po další návštěvě mě ujistil v tom, že tyto recenze mu patří právem :)
Souhlasím s výbornou ordinační dobou !!!! Z mého pohledu je pan doktor ochotný, milý, vstřícný a přátelský.


JE MI 70 LET A LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNAL!
SE SVOU SESTŘIČKOU JSOU SKVĚLÝ TÝM.
MOC MNĚ I MÉ MANŽELCE POMOHLI.

FRANTIŠEK KULHAVÝ


Ověřeny pacient

čestný, lidský, obětavý, stejně nejlepší je i jeho sestřička.


Ověřeny pacient

Ve svém pokročilém věku jsem se nesetkala s lepší ordinací!!!
Pan doktor Döör je opravdu vynikající odborník s lidským přístupem. Zbavil mě zdravotního problému, který jsem považovala za neřešitelný. Sestřička vstřícná, usměvavá. Celková atmosféra v čekárně i v ordinaci uvolněná, příjemná.
Panu dr. Döörovi touto cestou ještě jednou děkuji.
Tuto ordinaci vřele doporučuje spokojená pacientka z Dubňan


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti