Chirurgická ambulance
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Příjemný pán, profesionál, byl jsem zde již několikrát, vždy bez problémů.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr.

Umístění: Chirurgická ambulance kožní výrustek,hloubkový tukový váček

za panem doktorem Kafkou jsem šla na doporučení a za sebe,mohu jen zase doporučit,měla jsem celkem malé drobné defekty,při každém zákroku na těle mám srdce až v krku,ale pan doktor byl super,vše mi vysvětlil odstranil a ošetřil vždy za týden na stehy a po té dobrý,krásná práce,Díky :-) ... lékaři jsou specialisté a je to jedna z nejnáročnějších prací,pracují s lidskými životy s lidskými energiemi a ruku na srdce i pacienti někdy stojí za to,kdysi jsem pracovala jako sanitářka v nemocnici :-) i lékaři jsou taky lidi a né roboti

Umístění: Chirurgická ambulance

Jako diagnostik mě už dvakrát zklamal. Vždy mi jen prohmatal břicho a řekl, že "za něj vše v pořádku". Znovu by mě poslal domů s tím, že to určitě nic nebude. Bolest se jen zhoršovala, rok nemůžu pořádně cvičit, takže jsem poprosila o žádanku na SONO. Za mě poslední návštěva.
Neustálý úsměv pak už nepůsobí mile, ale spíš arogantně, jak už tu někdo poznamenal.

Umístění: Chirurgická ambulance

Pan doktor mi vyrezaval velke znaminko.Nikdy jsem na takovem zakroku nebyla, tak jsem mela kapku nahnano. Pan doktor byl ale velmi profesionalni, slusny a nebyl arogantni (na rozdil od spousty jinych lekaru).

Byl jsemu u pana doktora jednou a bylo to v pohodě, rychlý, obratný a ochotný.
Pouze jedna malá poznámka. Když Vám sestřička na chyrurgické ambulanci řekne "Teď to bude trochu nepříjemné", tak to je pravda, pravdoucí.. ;o)
Pana Dr. Kafku velice doporučuji.

Velmi dobrý doktor. Vždy když tam příjdu tak se usmívá. Minule mi vyřezával znamínko a po umrtvení se mě ptal jestli to bolí nebo ne a když poté šil tak mi to oznámil. Mohu jedině doporučit :-)

Velice dobré zkušenosti,ochota,vstřícnost jak s lékařem tak se zdravotní sestričkou mohu jenom doporučit.

pan doktor je velmi šikovný, opatrný, pozorný a milý.informuje vás o tom co dělá. nejste kus masa na řezníkově stole. na své práci, ať sebemenší, si dává záležet jako by šil modelku:-)

Je prostě nejlepší :)