III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN
U Nemocnice 1, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN Jiný

K panu profesoru Hánovi chodím již několik let a vždy mi pomohl, vyslechl a vysvětlil. Mohu jedině doporučit :)

Prof. MUDr. Hana is the best doctor I've met. He is very responsible and kind, he always answer the questions, even by e-mail. Nice communication in English, so I think he is also perfect for foreigners.

vynikající lékař, s lidským přístupem, převzal nás bez problému do léčby po zemřelém panu profesorovi Markovi ( též vynikající lékař ),máme k němu plnou důvěru, léčba autoimunitní poruchy štítné žlázy je pod kontrolou a nehrozí operace, jak nám na začátku léčby před 8 lety doporučovala jiná lékařka, sice milá , ale bez zkušeností. Děkuji bohu, že se nám podařilo najít a pokračovat v léčbě u tak vynikajícího specialisty s lidským přístupem jako je pan profesor Hána

Vynikající lékař jeho snaha a individuální přístup k pacientovi se dnes najde opravdu málo kde. Jsem velmi spokojena mnohokrát děkuji za vše co pro mě děláte Procházková

Umístění: jiné místo problémy se štítnou žlázou

Dlouho jsem hledala dobrého endokrinologa, protože ten můj bývalý mě skoro zdravotně zruinoval.
A jsem neuvěřitelně ráda, že mohu chodit právě k panu profesorovi. Díky němu se mi moje štítná žláza dala dohromady, a zase může normálně fungovat. :)
Je to profík a mega sympaťák.

léčím se u docenta sedm let a jsem štastná že se mohu léčit zrovna u něj je to pro mě veliká čest je neskutečně lidský a opravdu vše do puntíku prošetří takových doktorů by mělo být víc. Měla jsem zkušenost v Karlových Varech a to byl děs.Docent má mojí 100 procentní důvěru.

Pana profesora znam uz 8 let a po deviti mesicicich putovani po prazskych nemocnicich jako jediny lekar dokazal diagnostikovat mou nemoc. Diky nemu ziji plnohodnotne, zachranil mi zivot. Touto cestou mu moc dekuji a preji pevne zdravi. Simona S.

Ráda bych se přidala ke chvále pana profesora Hány, jsem u něj v léčení od jara 2011 pro aktivní akromegalii. Vysoká odbornost s obrovskou lidskostí a příjemným jednáním. Člověk se cítí opravdu a oprávněně v dobrých rukou. Jsem po operaci a zdravá. Moc děkuji pane profesore!
Zdenka

K panu docentovi jezdím již 21 let. Neznám lepšího lékaře v této zemi. Mnohokrát mi pomohl v nejhorších zdravotních problémech. Jsem mu za to vděčný a touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Standa z Poličky

Neznám lepšího endokrinologa, jeho odborný i lidský přísup je příkladný. Škoda jen, že je je jeden.