Urolog, Pardubice V, Pardubice

• Urolog, Fyzioterapeut

„Pane doktore velmi děkuji za pečlivé léčení mé přítelkyně Petry B. na plicním oddělení a za následnou podporu ještě na kardiologii. R.B. Vřele doporučuji. Více

Pardubická krajská nemocnice, a.s

• „Po včerejší návštěvě mohu jen doporučit. Pan doktor má vysoce profesionální přístup. Vysvětlí srozumitelně i laikovi jeho zdravotní problém a další vyšetření. Vše probíhá v klidu a s úsměvem i když ordinuje pozdě do večera a je jistě unavený. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Panu doktorovi přeji pevné zdraví, ať je stále takový. I. Více

Palackého 191, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „Šest let jsem pacientem dr. Jandy a vážím si ho pro perfektni přístup a výbornou péči od prvního kontaktu s ním.

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• „Doporučuji každému, lékařka je velmi profesionální a pokud má někdo obavy z intimních vyšetření, není důvod k odkládání návštěvy,opravdu naprosto bez stresu i pro člověka jako jsem já- tedy typ pacienta,než bych šel na urologii raději pojdu. Čekárna bývá plnější ,ale relativně to jde rychle.Sestry jsou naprosto profesionální i starší sestra byla vždy usměvavá a v pohodě, možná to už je jiná než na kterou si tu někdo stěžuje. Více

Ve stezkách 308, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „velmi dobrý lékař a člověk !

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• „Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za obětavý, lidský, profesionální přístup při mém léčení.Milé, usměvavé.Děkuji, vřele doporučuji. Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Urolog, Chirurg, Diabetolog,…  Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Pediatr Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• Urolog, Alergolog, Diabetolo… g, Diagnostik, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Pediatr Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Urolog, Alergolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Urolog, Chirurg, Dermatolog,…  Neurolog, Onkolog, Psychiatr, Otorinolaryngolog Více

Pardubická krajská nemocnice

• „Trochu si dovolím upravit názor Káťi na pravou míru - sestry jsou v ordinaci dvě, jedna mladší a jedna starší...když je tam jen jedna tak ta mladší. Ano, je pravda že ta starší často spěchá, je nevrlá, bezohledná k pacientkám a snaží se podle mě spěchat na nesprávném místě - cévkování, což obvykle způsobuje bolesti trvající 1-2 dny. Mladší sestra je ovšem naprosto opačná, cévkuje opatrně, výtěr z uretry dělá co "nejpříjemněji" a je sympatická. To myslím dokazuje i fakt, že při mé poslední návštěvě když jsem požádala o vycévkování od ní a né od té starší sestry, nebyl naprosto problém. Sice zrovna dělala papírování a výkony dělala starší sestra, přesto mě na moje přání bez problému vycévkovala ona. Jinak paní doktorka je sympatická, sice se k ní těžko přes standartně naprosto plnou čekárnu probojovává, ale vychází vstříct jak v žádankách na výtěry pro přítele, tak ve všem ostatním :) Více

Sam. ord. lékaře spec. - urologie

• „MOŽNÁ SE VŽDY NESMĚJE,ALE NIKDY NEUVĚŘÍM, ŽE BY NĚCO ZANEDBALA.MÉHO MANŽELA POSLALA DVAKRÁT DO HK POPRVÉ NÁM ŘEKLI ,ŽE OPFRACE JE PŘEDČASNÁ, PODRUHÉ, ŽE JE POZDĚ.A BYLO. MOŽNÁ BYCHOM SE MĚLI PÍDIT, KDO CHRUDIMSKOU UROLOGLL ZAPRODAL.POKUD BY MŮJ MANŽEL ŠEL NA OPERACI PŘED TĚMI TŘEMI ROKY ,MOŽNÁ TU MOHL BÝT.JENOMŽE V TU DOBU UŽ BYLA UROLOGIE TAK OKLEŠŠTĚNA, ŽE Z NÍ ZBYLA SKORO JEN AMBULANCE.UROLOGII NÁM ZÁVIDĚLI DALEKO, ŠIROKO. TO MI POTVRDILI I V HK.POKORNÁ Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Urologická ambulance, Nemocnice Chrudim

• „Prijemny, zkuseny, hodny. Doporucuji

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• „seriózní jednání s pacientem, vysoká odbornost, která se projevuje v úspěšných výsledcích léčby, důkladné vyšetření (moč, krev, ultrazvuk ...) vedoucí ke správnému stanovení diagnózy Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova