Běžný termín

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Vzdělání 1998 2.atestace v urologii 1993 1.atestace v urologii 1994 Kurz urodynamiky, Univerzita Palackého, Olomouc 1992, 1994 Kurz UZ vyšet...

Běžný termín

Bezdružická 274, Planá

SWISS MED CLINIC s.r.o.

Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o. prostata

U pana Doktora jsem byl před Velikonocemi s problémem vedlejších účinků při užívaní léku na prostatu. Pan doktor, aniž mě prohlédl, prohlásil že nepotřebuji žádné léky protože na prostatě nenašel žádnou změnu a poslal mě domů. Já mám s prostatou dlouhodobé problémy a léky potřebuji. Takový přístup pana doktora Sauda Ulmera k pacientovi je nezodpovědný.

Nevím, jaký je MUDr. Said Umer lékař, ale jako manažer ... posuďte sami: objednal jsem se elektronicky přes jeho stránky na určité datum a hodinu, objednávka byla potvrzena, den před vyšetřením opět potvrzena s výzvou, pokud se nemohu dostavit, abych dal vědět. Dostavil jsem se na polikliniku Praha 8 Čumpelíkova ul. asi 10 minut před objednanou dobou, čekám, klepu na ordinaci, čekám, a stále čekám... pan doktor nikde. Mobil nedostupný, pevnou linku nikdo nebere, na ordinaci žádné upozornění, a kdyby okolo nešel jeden jeho pacient, který se toho dne dozvěděl, že pan doktor dnes neordinuje, čekal bych tam asi dodnes. Kontakty na mě pan doktor měl, e-mail i mobil - nic. Žádné upozornění, žádná zpráva, prostě nic.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den je mi 45 let a mam problem s fimozou. Nejde mi pretahnou predkozka ani v klidnem stavu. Velike potize mi to dela pri sexu s partnerkou. Je nejaka moznost konzervativni lecby? Jak bych mel dal postupovat? Dekuji

dobrý den souhlasím s kolegou zmeškalem

MUDr. Umer Said

• Dobry den,chtela bych se zeptat jestli muzu brat Neuromultivit s Furolines,dekuju za odpoved

ano

MUDr. Umer Said