Třeboň

Jakého specialistu hledáte?
  • „Perfektí lékař, odborník a člověk!!!!!!

Dukelská 160/I, Třeboň Mapa

Ortopedická ordinace

• „Pane Čenku vyjádřil jste to uplně přesně,je to super lékařka

Interní lékařství

• „Jsem ze Žiliny od Kadana a ve Veselí mě píchla včela, jsem na ni alergická. Ale neměla jsem sebou injekci. Velmi milý pán mě odvezl k paní doktorce a ta mi se setřičkou zachránila život. Veliké díky oběma i odvozci. Mikolášková Více

K Zastávce 647, Veselí nad Lužnicí Mapa

Praktický lékař

• „Vynikající lékař a člověk . Měl jsem trauma ze zubařů a tento vynikající lékař vyléčil nejen zuby , ale i trauma . Víc takových !!! Více

Schwaigrova 327, Jindřichův Hradec Mapa

EOS dent s.r.o.

• Anesteziolog, Chirurg, Gynek… olog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec Mapa

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

• „První návštěva - velmi spokojená , milá sestřička, paní doktorka milá,ochotná. Žádné dlouhé čekání. Moderní ordinace, měla jsem dobrý pocit. Můžu jedině doporučit. Více

Třeboň, Třeboň Mapa

gynekologie

• „Ve 45 letech jsem přestal mít hrůzu z návštěvy u stomatologa! :-D SUPER!!! Doporučuji a chválím, kudy chodím.... D. Více

Schweigerova 327, Jindřichův Hradec Mapa

Ordinace lékaře stomatologa

• „Super doktor, ochotný, parádně pomůže

Lázeňská 1001, Třeboň Mapa

Chirurgická ordinace

• Praktický lékař

„Je to skvělá doktorka a sestřička je taky moc fajn. Čekací doba jako všude jinde a když je doktor dobrý, má hodně pacientů, takže se to dá čekat. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Také nesouhlasím s akutními zákroky, jak si někteří stěžují. Vždy když bylo třeba pan doktor mě vzal v časové skulince, která vznikla během dne. A navíc všechny zuby, které mi zpravil drží dodnes. Za mě - výborný zubař! Více

Náměstí 70, Ledenice Mapa

Stomatologická ordinace

• Praktický lékař

„Pan doktor Tuna je velmi slušný, ochotný, zodpovědný, trpělivý a klidný. Vždy pacienta vyslechne, řádně vyšetří, všechno vysvětlí, snaží se nic nezanedbat a hlavně, pomůže. Z ordinace chodím vždy spokojený. Více

Nádražní 156/12, České Budějovice Mapa

• „odborník na svém místě ,milá, trpělivá vždy ochotná pomoct a poradit,moc si cením toho že pracuje nad rámec svých poviností a také její sestřička je moc schopná,šikovná jsou to pro prostě fajn ženský a velký dík za jejich práci Více

Klášterská 72/II, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Dobrý den, velmi děkuji panu doktorovi za jeho ochotu a přístup v době zastupování za obvodní lékařku mé ležící maminky. Ochotně přijel, vyšetřil mou maminku a nasadil antibiotika. Ještě jednou díky za velmi vstřícný a profesionální přístup. Více

Praktický lékař

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá a má lidský přístup.

Vrchlického 5, Třeboň Mapa

Zubní ordinace

• Otorinolaryngolog

„Chtel bych velmi podekovat panu primari Markalousovi za operaci a prikladnou peci jeho kolektivu diky za vraceni do zivota Rober t Křiž Jihlava Více

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec Mapa

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

• „Paní doktorka je velmi pečlivá a starostlivá, člověku všechno vysvětlí. Chová se k pacientům vstřícně a mile a snaží se každému dobře poradit. Jsem s ní spokojený a každému ji vřele doporučuji. Více

Šimona Lomnického 87, Ševětín Mapa

Ordinace prakt. lékaře a internisty

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi obětavá a ochotná. Doporučuji všem z okolí. :) Pomůže, poradí, a ráda si s Vámi pohovoří.

Novohradská 50, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to jedna z nejlepších stomatologů v čb. Velice kladný, lidský, citlivý přístup k pacientovi. Celých 15 let navštěvovala tuto ordinaci naše celá rodina a vždy jsme odcházeli po předešlém strachu s úžasnými pocity, že se opět nemusíme další prohlídky obávat. Ještě jednou velký dík Mudr. Bernasové a její velmi příjemné sestřičce. Škoda, že Mudr. Bernasová odchází do důchodu. Bude nám velmi scházet a obáváme se, že lepší péči s přístupem k pacientovi nenajdeme. Přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a klidného odpočinku, rodina Horkých Více

Rudolfovská 509, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Ahoj znám pana doktora a opravdu je to úžasný doktor i já jsem byla velmi spokojená a tímto bych mu chtěla poděkovat za to že se mi narodila zdravá dcera i přesto že jsem měla nějaké problémy.Pane doktore moc vám děkuji.Zdraví Štěpánka Čadová Více

U Francouzů 1200/II, Třeboň Mapa

Sam. ordinace PL, gynekologa

• „Paní Herdová je skvělá doktorka. Člověk se u ní ani necítí trapně protože všechno hned zakecá skvělí přístup, šmrncovní ženská a vše do detailů vysvětlí. Bohužel nová sestrička je nepříjemná a arogantní. Člověk si přijde že jenom příchodem už jí neskutečně otravujete. Těším se až se vrátí stará sestřička která je na mateřské. Více

Riegrova 569/II, Třeboň Mapa

Gynekologická ambulance