Sadová 528, Klášterec nad Ohří
ORL ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Po první návštěvě jsme s přístupem pana doktora velmi spokojeni. Také jeho ordinace praská ve švech, tak asi nebudeme sami. Zaznamenali jsme přívětivé a profesionální chování k pacientovi. Přejeme mu spolu se synem mnoho dalších profesních úspěchů.

Vztřícné chování na odborné úrovni, byl jsem velmi spokojen. Rozhodně všem doporučuji. Terč

Všechny zákroky, které mi pan doktor, kdy v životě udělal, byly na té nejlepší úrovni. Jsem s ním velice spokojena a mohu jen doporučit. M.Valušková, věrná pacientka.

Skvely specialista.nepotrebuje komentar.Jiraskova

pan doktor Zahalka mi vse vzy ochotne vysvetil a pokud ne,tak zrejme vedel jako lekar proc.Zdravim pane doktore a preji hodne uspechu.

Rozhodně panu doktorovi nechybí lidský přístup a porozumění. Dcera, ještě když byla předškolák, tak po stipulách měla pravidelně chodit "kukat". Je bázlivá a u jiných lékařů jsme byli "vyhozeni", že si nejdříve máme dceru vychovat, ať nebrečí a nechá se vyšetřit. Pan doktor nám vyšel vstříc, byl trpělivý a po pár návštěvách si mi dcera v klidu sama sedla na klín a nechala se vyšetřit.

Ochotný, příjemný, v pohodě. Kéž by takových bylo více.

Velmi lidský přístup, odborně na výši. První lékař, který se mě opravdu snaží zbavit dlouhodobých obtíží. Nevím, jestli se "chráněná dutina", vulgární a sama arogantní, náhodou neléčila někde jinde. Mně naopak pan doktor Zahálka vysvětlil příčiny potíží, možné způsoby léčby i případné komplikace. Víc takových odborníků!

s přístupem pana doktora jsme nadmíru spokojeni, chodíme k němu se synem, přístup k dítěti je profesionální a s dětmi to umí. je trpělivý, což při vyšetření jen pomůže. Vřele dopuručuji.

Ten kdo psal ten hanlivý text tak ať se nechá vyšetřit v Kadani a přestane pomlouvat lékaře,který má velmni dobré skušenosti a je pravá ruka primáře ORL. Mopst Drtíka.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Vhodná je jistě i kontrola krevního tlaku u obvodního lékaře, o projev cevní mozkové příhody - lidově" mrtvice" se s vysokou pravděpodobností nejedná.
    ORL vyšetření event neurologické bude jistě vhodné, jak již bylo uvedeno.

MUDr. Tomáš Zahálka