MUDr. Tomáš Zahálka

Otorinolaryngolog Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

ORL ambulance
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

S negativním názorem na sestru zcela souhlasím, chová se k lidem velice nadřazeně a zjevně nemá ráda děti. Čekala jsem s nimi na mé vyšetření v čekárně hodinu a pul, vždy vylezla a vzala pacienta, co přišel až po mě. Děti už začali zlobit, tak jsem zaklepala, ať mi vrátí kartičku, že odcházím..a ona ať přijdu v jiný den!!! Je strašná! K panu doktorovi bohužel se vracím s uchem už po několikáté nedoléčeným :( Tak nevím, jak tato procedůra dopadne.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Vhodná je jistě i kontrola krevního tlaku u obvodního lékaře, o projev cevní mozkové příhody - lidově" mrtvice" se s vysokou pravděpodobností nejedná.
ORL vyšetření event neurologické bude jistě vhodné, jak již bylo uvedeno.

MUDr. Tomáš Zahálka