Ordinace plastické chirurgie
Berkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pan primář několikrát operoval moji maminku (rakovina slinných žláz). Jednalo se o velmi složité a rozsáhlé operace. Výsledek byl výborný. MUDr Výška je nejenom velký odborník,ale jak už zde bylo napsáno,také moc dobrý člověk. Takových doktorů kdyby bylo víc.

U pana primáře jsem podstoupila zvětšení prsou, po dlouhém kojení dvou dětí byly pryč, a s nimi i moje sebevědomí,což je nyní minulost:-)a za to moc děkuji.
S výsledkem jsem maximálně spokojená, je výborný odborník i v tomto odvětví plastické chirurgie,navíc vstřícný a vždy velmi dobře naladěn.
Neměla bych zapomenout i na sestry na klinice, které byly ochotné a milé, i jim děkuji.

Pan dr. Výška je skvělý odborník a velmi příjemný lékař. Operoval moji roční dceru s rozštěpem patra a nejenže výsledek operace je skvělý, ale i lidský přístup před operací a při následných kontrolách mě velmi uklidňoval a budil důvěru. Vztah dr. Výšky k malým pacientům, ale i jejich rodičům je velmi profesionální a v kombinaci se šikovností mohu všem rodičům s takto postiženými dětmi jen doporučit a zároveň mu touto cestou velmi děkuji.

Operoval syna s rozštěpem patra.

Výborný lékař a specialista,léčí našeho vnuka s oboustranným rozštěpem,děkujeme

specialista

Je to velice dobrý lékař s lidským přístupem k pacientům.Syn u něho absolvoval operaci ze zdravotních důvodů a byli jsme velmi spokojeni.Všem doporučuji.