Berkova 34, Brno
Ordinace plastické chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Byla jsem u pana primáře na abdominoplastice před týdnem a když jsem viděla výsledek, tak jsem opravdu nadšená. Má profesionální přístup a příjemné vystupování. Určitě doporučuji pana doktora stejně jako kliniku na Berkové v Brně. Děkuji

Jindra Tauchmanová Děkuji za pěkně spravený nos. Pan primář Výška je naprosto skvělý a úžasný. Umí uklidnit člověka, je stále usměvavý, má příjemné jednání s pacienty. Z výsledku jsem nadšená, pan primář je opravdu moc šikovný. Vřele doporučuji tohoto pana doktora.

Pan primář Výška je výborný lékař a skvělý člověk. Byla jsem u něj na více estetických operací a vždy bez pooperačních problémů. Samozřejmě se musí dodržovat pokyny lékařů a následně masáže. Moc mu za vše děkuji.Jsem moc spokojená .

Pan primář je velmi šikovný. Operoval moji dceru Terezku již ve 4 měsících (2004). Troj rozštěp ret , čelist , patro. Musím říct, že bych nikdy nevěřila tomu co je schopen dokázat!! Opravdu precizní práce. Teď nás čeká jetě vsazení štěpu do čelisti a to nejhorší bude za námi. Mockrát panu primáři děkuje , jak za skvěle odvedenou práci , tak i za jeho celkový přístup.

Pan doktor mi operoval horní výčka očí již před 10 lety a naprostá spokojenost jak s provedenou operací tak i přístupem pana doktora k pacientovi. Letos se opětovně chystám podstoupit další zákrok a určitě nebudu měnit ani lékaře a ni lékařské zařízení, platickou chirurgii na ul, Berkové. Jen tak dál a a přeji hodně spokojených pacientů jako jsem byla já. MT.

Děkuji panu primáři Výškovi za bezvadnou práci a přístup.
Doufám, že v naší republice bude více takových kapacit.
Přeji mu mnoho sil k dalším zákrokům.

Děkuji všem, kteří se o mě starali.
S pozdravem Kateřina 82.:-)

Je to již 6 let co mě pan primář operoval horní víčka. Byla jsem velmi spokojena.
Precizní práce. Za rok půjdu znovu. Samozřejmě k mudr. Výškovi .

pěkná práce

Můj oboustranný rozštěp rtu (a čelisti) mi pan doktor spravil báječně, operoval mě už asi čtyřikrát a vždy to bylo jen k lepšímu. Na rozštěpáře je rozhodně kapacita.

Souhlasím, že je věčně v klidu a s úsměvem na rtech, ale občas z něj mám pocit, že nás pacienty bere za individua, kterým je zbytečný něco pořádně vysvětlovat. Nepamatuji si, že by mi někdy přesně řekl, co mi přesně bude dělat a jak dlouhá bude následná rekonvescence (mám zkušenost od týdne po dva měsíce). I tak ho ale doporučuji; hlavně pro rodiče, kterým se nešťastně narodilo děťátko s rozštěpem.

DĚKUJEME VAM ZA ANETKU HORVATOVA NAR.13,7,1999 DĚKUJE CELA RODINA