Berkova 34, Brno
Ordinace plastické chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Byla jsem u něj na plastice nosu, doporučila mi ho MUDr. Renata Šípková z Uh. Hradiště, dodnes lituju, že jsem je oba dva poznala. Nos mi nezmenšil ani nenarovnal, dodnes mám hlavně po ránu otoky, a to jsem 7 let po operaci. Když jsem mu jeho práci chtěla "reklamovat", tak mně řekl, že dobrá práce plast. chirurga spočívá v tom, že mé okolí by na mně žádný zákrok nemělo poznat, a to se mu opravdu povedlo, nikdo nic nepoznal. V práci se mi divili, kde jsem ten měsíc byla, když mám stějně velký nos navíc ještě napuchlý. Doma jsem plakala, na další operaci k někomu jinému jsem už po tomto výsledku neměla odvahu. Výška mě ani neinformoval, že si po operaci mám dělat nějaké masáže a že nesmím aspirin kvůli hojení apod., chtěl abych už co nejdřív byla pryč. A ta sestra, taková starší blondýna, myslím, že se jmenovala Alena, se celou situaci snažila zachránit tím, že mi začala žvanit něco o postižených, kde dřív pracovala, abych jako byla vděčná za to, že jsem zdravá i když mám větší nos - no to asi ano, ale sem to přece nepatřilo. Výška možná umí rozštěpy, ale nechoďte k němu s nosem - nos opravdu zmenšovat a upravovat neumí.

Velmi lituji, že jsem byla zrovna u něj na plastické operaci nosu, chtěla jsem ho zmenšit a narovnat, stáčel se mi doprava. Výsledek drahé operace byl nos ještě horší než před operací, když jsem ho chtěla reklamovat, tak mi tvrdil že mi žádný zázrak nesliboval. Až za dva roky mně můj teď již nosík udělal doc. Měšťák, kterému velmi děkuji. Výška shrábl skoro 20 000,- velmi mě mrzí, že jsem u něj byla.