Panelová 1513, Petřvald
MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 3 Více

Krevní test

Očkování

Rychlé krevní testy glykémie

Využití prebiotik ve výživě u kojenců

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

Všem velice doporučuji.Pan doktor je hodný ,milí, pozorný k dětem a hlavně lidský a přátelský.Jsem ráda ,že jsem odešla od pediatričky ,která neměla zájem ,a byla otrávená z každé naši návštěvy.Děkujeme Dudkovi!

Výborný doktor a skvělý člověk. Kdybychom se nemusely stěhovat 500km daleko, neměnila bych. Byla jsem nadmíru spokojena a kdyby sel pan doktor naklonovat sem k nám, beru všemi deseti. :) Děkuji

Muzu vrele doporucit. K pani Skybove jsem chodila jako mala holka a dnes tam chodim se svou dcerou. Jsem moc spokojena. Sestricka i pan a pani doktorka jsou moc mili, hodni a hlavne skveli profici.

Naprosto skvělý pediatr, který je člověk na správném místě !! Rozhodně DOPORUČUJI všem maminkám, které se rozhodují kam své miminko přihlásit... My jsme s dcerkou doslova "utíkali" od místní doktorky, která nám jí tak trochu "dodělala" :( a byli jsme vyděšení z toho k jakému pediatrovi jsme to vlastně chodili... Tenhle doktor předčil naše očekávnání po předchozí zlé zkušenosti !! Naše postižená dcera, ač je to s ní složitější, tak je ve 100% výborné péči, kdykoliv potřebujeme po telefonu zodpoví jakýkoliv dotaz, pomůže, poradí, odpovídá ochotně na naše často i zbytečné otázky :o) nikdy nebyl nepříjemný a vždy, když od něj odcházíme z ordinace mám pocit, že jsme nic nezanedbali a vždycky nám ochotně se vím pomohl a poradil ;) Sestřička taky velmi příjemná paní. Nikdy se nám nestalo, že bychom se k doktorovi těšili, ale od té doby co chodíme sem, tak chodíme naprosto bez obav a i malá už si zvyká a v čekárně pláče míň a míň... :) tímto bych i chtěla moc PODĚKOVAT za péči a pomoc, kterou jste nám už tolikrát poskytli na výbornou. Ožanovi :)

Za panem doktorem Skýbou jezdíme z Ostravy a kdybychom se přestěhovali třeba do Opavy, stále k němu budeme jezdit.
Musím pochválit nejen znalosti, přístup a příjemné vystupování, ale také schopnost vše vysvětlit rodičům srozumitelně a rovněž umění je uklidnit. Líbí se mi, že k panu doktorovi může být člověk upřímný, rovněž ochota vyšetřit dítě mimo ordinační hodiny a podobně.
Paní sestřička je prostě svá, myslím si, že je hodná, profesionální, ale zároveň chce, aby byl v ordinaci a čekárně pořádek a řád, což je správné, jelikož se tam občas dějí věci :-)
Střídání lékařů se mi ze začátku taky nezdálo, ale stačí si zjistit, kdy který lékař ordinuje a přijít na daný termín.
Každopádně touto cestou moc děkuji za vše, co jste pro nás udělal, hlavně když malému bylo nejhůř a ležel ve Vítkovicích s pyelonefritidou, Váš přístup, návštěvy a vysvětlení problému bylo pro mě neuvěřitelnou pomocí.
Moc rádi k Vám budeme chodit i s naším druhým děťátkem, ač tedy doufám, že se budeme potkávat co nejméně- pouze na poradnách preventivních kontrolách. :-)
Tereza a kluci Bartoškovi

Lékař na vysoké úrovni. Člověk na správném místě. Vstřícnost, rozsáhla odbornost a kamarádsky vztah k dětem. Sestra je milý a pracovitý člověk. I přes nemoc dětí chodím do ordinace ráda a s velkou důvěrou. Jen víc takových lidí. PŠ

Monika: Přesunutí odpolední ordinace ? Promiňte, ale já jsem třeba ještě student a bohužel do školy chodím i když jsem nemocná . Jinak bych to nezvládala,pokud tedy potřebuji nějaké léky nezbývá mi než přijít v odpoledních hodinách.Pokud vám toto vadí,měla by jste chodit do poradny s mimčem dřív ,vyhnula by jste se tak nemocným;-)
Jinak Panu Skýbovi nemám co vytknout ,ale osobně už se těším až z této ordinace odejdu a svou kartu předám lékaři pro dospělé.
1.Pokaždé když do ordinace přijdu přijme mě jiný lékař.Původně jsem chodila k Paní Skýbové ,s tou jsem byla víc než spokojená! Následně začal ordinovat tatínek Paní Skýbové ,to už tak příjemné opravdu nebylo.Nepřijde mi vhodné měnit doktory "jak na běžícím páse "! Já jsem např. křesťanka a opravdu jsem uvažovala jestli pana Skýbu požádat ,že bych raději byla vyšetřena jeho maminkou. Samozřejmě věřím ,že je to vystudovaný profesionál ,ale to ,že jsem si vybrala jako dětskou lékařku ženu mělo svůj důvod.Tohle mě osobně zklamalo,že bez oznámení předem jsem najednou přišla na preventivní kontrolu a musela jsem se nechat vyšetřovat mužem.Pro mně osobně díky mé víře bohužel až krajně nepříjemné. Přežila jsem ,nechtěla jsem působit problémy.
2.SESTRA JE OTŘESNÁ!
Nechci být zlá ,ale sestřička je mnohdy až krajně nepříjemná ,neprofesionální a má nemístné poznámky! Chápu ,že pro dětského lékaře jsou prioritou menší děti (kojenci,batolata).Miminka mám ráda a je mi jasné,že vyžadují speciální péči kvůli imunitě apod. Ale i já jsem byla miminko .. i ke mně sestřička byla hodná a usměvavá,milá,vstřícná. Za to dnes ,hrůza! Arogantní pohledy ,nepříjemná až běda ,přístup na bodě mrazu ! I starší děti/dospělí jsou vašimi pacienty ..bohužel tohle si sestra asi neuvědomuj:-) To je jediné co vaší ordinaci podle mého názoru kazí pověst;-) S přáním hezkého dne vaše pacientka

Dobrý den.
To, že se v ordinaci střídám s maminkou je dostatečně dlouho známé.
s Vaším přesvědčením nemám žádný problém. Ale nemohu tušit, že Vám je vyšetření mnou nepříjemné, pokud to neřeknete. Nezlobte se, ale já bych neměl jediný problém s přeobjednáním preventivní prohlídky na úterý odpoledne, kdy ordinuje p. doktorka Skýbová. Stejně tak vyšetření mimo prevence paní doktorkou lze zařídit. Běžně je pondělní odpolední ordinace v mé režii, ale vše jde domluvit. Jen nám to musíte říct! Nejsem jasnovidec. Jinak děkuji za pochvalu. S přáním hezkého dne Váš lékař.

Pan doktor je skvělý doktor. Byla jsem hospitalizována se synem ve Vítkovické nemocnici. Jednalo se a velmi vážný, akutní stav. Pan doktor nic nepodcenil, je pečlivý, má nádherný vztah k dětem. Jako jediný ze všech doktorů se mnou stav syna konzultoval a odpovídal na nekonečné otázky. Byla jsem strašně vyděšená, díky němu jsem to zvládla i psychicky. Bylo to náročné , jelikož bydlím v Praze a místní doktory neznám. Pečlivě si vždy doktory pro děti vybíráme a jako každá matka chci pro dítě to nejlepší. Pana doktora bych všem doporučila.Strávila jsem v nemocnici hodně času a pozorovala léčbu. Pan doktor byl jednoznačně ze všech doktorů nejlepší. Nikdy v životě jsem snad milejšího doktora nezažila a ke všemu opravdu umí. Není to arogantní doktor, který si na něco hraje, ale práce ho určitě baví a dělá ji srdcem. Takovému doktoru bych vždy věřila, moc si o vážím.Srchová

Velice si Vážím přístupu a práce pana doktora Skýby. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým a zkušeným pediatrem. Rozumí dětské duši a nám maminkám je velkou oporou. Doufám, že bude vzorem pro malé děti, tak jako je váženým člověkem pro nás dospělé. Líbí se mi jeho přístup k životu a rozhodně doporučuji všem, kteří ještě váhají a vozí své děti do Ostravy a jiných bližších měst. Jsem přesvědčená o tom, že v Petřvaldě je ten nejlepší pediatr v okolí. A to jsem hodně náročná. Děkuji.

Pan doktor Skýba je úžasný k dětem, umí to s nimi a dělá to tak nějak naprosto přirozeně. Umí upoutat pozornost dítěte jiným směrem a dělá také legraci. Vždy velice ochotně poradí, telefonicky taktéž, dokonce i mimo ordinační hodiny. Má dobré zkušenosti a např. u dcery včas podchytil zápal plic, takže jsme byly doma a slovy pana doktora jsme to dobře zvládly:-) Nic nepodcení a současně vysvětlí, co dělat, uklidní. Je to vstřícný pan doktor, kterému záleží na zdraví svých malý pacientů. Tuto práci dělá od srdíčka a jde vidět, že ho práce baví a těší. Mohu ho všem vřele doporučit. Od ostatních kamarádek a známých na něj slyším taktéž pouze chválu. Takže děkujeme pane doktore!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,
    sestře se narodilo miminko, teď už má 3 měsíce :-), a shání vakcínu Pediacel.
    Chtěla jsem se Vás zeptat, zda je možné vůbec tuto vakcínu sehnat, případně,
    kdybyste ji měli v zásobě, odkoupit od Vás? Moc Vám děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Dobrý den,
    Pediacel je dlouhodobě nedostupný a vypadá to, že ještě dlouho bude. V ambulanci jej nemáme. S pozdravem Dr Skýba

Dobrý den,
    osobně bych s tímto vyšetřením počkal, přírůstek za poslední měsíce mi připadá jako velmi dobrý. Navíc porodní hmotnost byla nízká, tedy dítě dle Vámi sdělných informací "drží křivku

MUDr. Tomáš Skýba

• praktické lékařství pro děti a dorost