Tomáš Skýba, pediatr Petřvald

MUDr. Tomáš Skýba

Uložit

Pediatr Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Panelová 1513, Petřvald
MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více


Krevní test

Nastřelení naučnic

Očkování +2 Více

Rychlé krevní testy glykémie

Využití prebiotik ve výživě u kojenců


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Panelová 1513, Petřvald

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorostPanelová 1513, Petřvald

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorostPanelová 1513, Petřvald

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorostPanelová 1513, Petřvald

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorostPanelová 1513, Petřvald

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G

G.J.

Ověřeny pacient
Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pediatr na nic,nedovolte se,nebere telefony, když je dítě nemocné potřebuje ošetřit hned a ne se objednat.Navíc objednat se nejde když nezvedaji telefon.


M

M.M

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Byla jsme tam cca před týdnem a za mě první zkušenost s pan doktorem a poslední. Ihned jsme volala k jiné Dr a ihned si kartu převezme.
Možná neměl pan doktor svůj den,ale to neznamená že bude chovat,tak jak se choval
Nevlastní dceru začalo v pondělí k večeru bolet ucho a jelikož pan doktor v úterý má odpolední ordinaci,tak jsem s ní prvně zajela na ORL a odpoledne k panu doktorovi. On se mně zeptal proč jsme k němu přijela..? Asi proto že je nevlastní dcera nemocná...
Řekl mi že nechápe proč jsem k němu jezdila. A že vše vyřešili na ORL ,jako vážně ...? Měla usazenou rýmu,kašel a bolelo ji ucho. Jen řekl: pamycon není,dithiaden není..
Nechápu jeho přístup.
Měl ordinační hodiny a ikdybych tam jela s postavou rýmou, tak mě má uklidnit a ne se chovat arogantně. A ještě se mě zeptal co mi vlastně má napsat za léky...? Tak já jsem doktor? Kdyby jo ani k němu nejedu.
Za mě fakt první zkušenost a poslední
Možná se mu i uleví že jsem si nevlastní dceru přetáhla jinam když ho to obtěžuje.
Já tedy NEDOPORUČUJI ,ale chápu že je to jediný lékař v nejbližším okolí Petřvaldu.

Já taky kdysi bydlela v Petřvaldě,ale k dětské doktorce jsem si zajela radši do Havířova.
Hold můj názor na pana doktora


Ž

Židková Michaela

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem


L

Lucie Golasowská

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní, lidští, se vším poradí, doporučí a hlavně každý problém, nejlepším možným způsobem, vyřeší.Jsme velmi spokojeni.


M

M.P.

Ověřeny pacient
Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Na základě recenzí jsem si dnes volala k p.doktorovi ohledně registrace našeho chlapečka, který se nám narodí v květnu Pan doktor byl po telefonu moc příjemný a věřím, že u něj budeme v dobrých rukou a našemu chlapečkovi se pan doktor bude libit


Zuzana Dudková

Ověřeny pacient

Všem velice doporučuji.Pan doktor je hodný ,milí, pozorný k dětem a hlavně lidský a přátelský.Jsem ráda ,že jsem odešla od pediatričky ,která neměla zájem ,a byla otrávená z každé naši návštěvy.Děkujeme Dudkovi!


J

Jana C.

Ověřeny pacient

Výborný doktor a skvělý člověk. Kdybychom se nemusely stěhovat 500km daleko, neměnila bych. Byla jsem nadmíru spokojena a kdyby sel pan doktor naklonovat sem k nám, beru všemi deseti. :) Děkuji


Ověřeny pacient

Muzu vrele doporucit. K pani Skybove jsem chodila jako mala holka a dnes tam chodim se svou dcerou. Jsem moc spokojena. Sestricka i pan a pani doktorka jsou moc mili, hodni a hlavne skveli profici.


*

*K*

Ověřeny pacient

Naprosto skvělý pediatr, který je člověk na správném místě !! Rozhodně DOPORUČUJI všem maminkám, které se rozhodují kam své miminko přihlásit... My jsme s dcerkou doslova "utíkali" od místní doktorky, která nám jí tak trochu "dodělala" :( a byli jsme vyděšení z toho k jakému pediatrovi jsme to vlastně chodili... Tenhle doktor předčil naše očekávnání po předchozí zlé zkušenosti !! Naše postižená dcera, ač je to s ní složitější, tak je ve 100% výborné péči, kdykoliv potřebujeme po telefonu zodpoví jakýkoliv dotaz, pomůže, poradí, odpovídá ochotně na naše často i zbytečné otázky :o) nikdy nebyl nepříjemný a vždy, když od něj odcházíme z ordinace mám pocit, že jsme nic nezanedbali a vždycky nám ochotně se vím pomohl a poradil ;) Sestřička taky velmi příjemná paní. Nikdy se nám nestalo, že bychom se k doktorovi těšili, ale od té doby co chodíme sem, tak chodíme naprosto bez obav a i malá už si zvyká a v čekárně pláče míň a míň... :) tímto bych i chtěla moc PODĚKOVAT za péči a pomoc, kterou jste nám už tolikrát poskytli na výbornou. Ožanovi :)


T

TB

Ověřeny pacient

Za panem doktorem Skýbou jezdíme z Ostravy a kdybychom se přestěhovali třeba do Opavy, stále k němu budeme jezdit.
Musím pochválit nejen znalosti, přístup a příjemné vystupování, ale také schopnost vše vysvětlit rodičům srozumitelně a rovněž umění je uklidnit. Líbí se mi, že k panu doktorovi může být člověk upřímný, rovněž ochota vyšetřit dítě mimo ordinační hodiny a podobně.
Paní sestřička je prostě svá, myslím si, že je hodná, profesionální, ale zároveň chce, aby byl v ordinaci a čekárně pořádek a řád, což je správné, jelikož se tam občas dějí věci :-)
Střídání lékařů se mi ze začátku taky nezdálo, ale stačí si zjistit, kdy který lékař ordinuje a přijít na daný termín.
Každopádně touto cestou moc děkuji za vše, co jste pro nás udělal, hlavně když malému bylo nejhůř a ležel ve Vítkovicích s pyelonefritidou, Váš přístup, návštěvy a vysvětlení problému bylo pro mě neuvěřitelnou pomocí.
Moc rádi k Vám budeme chodit i s naším druhým děťátkem, ač tedy doufám, že se budeme potkávat co nejméně- pouze na poradnách preventivních kontrolách. :-)
Tereza a kluci Bartoškovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,
sestře se narodilo miminko, teď už má 3 měsíce :-), a shání vakcínu Pediacel.
Chtěla jsem se Vás zeptat, zda je možné vůbec tuto vakcínu sehnat, případně,
kdybyste ji měli v zásobě, odkoupit od Vás? Moc Vám děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Dobrý den,
Pediacel je dlouhodobě nedostupný a vypadá to, že ještě dlouho bude. V ambulanci jej nemáme. S pozdravem Dr Skýba

MUDr. Tomáš Skýba

Dobrý den, má 17 měsíční dcera dle praktické lékařky neprospívá. Váží cca 8,4 kg a měří 78 cm. V 10 měsících prodělala mononukleozu. V lednu tohoto roku byla na vyšetření na gastroenterologii, vážila v tu dobu 7,6 kg a měřila 75 cm. Paní doktorka nám předepsala mléka Nutricia a doporučila gastroenterologie kéž vyšetření kvůli vyloučení celiakie. Z výsledků krve nelze toto onemocnění vyloučit (má na to vliv prodělaná mononukleoza). Mám z tohoto vyšetření v celkové anestezii obavy. Malá se jeví jako zdravé dítě, velmi temperamentní, s chutí do života, jí všechno, sice ne ve velké míře, ale dostatečně. Ráda bych slyšela názor dalšího odborníka, zdali je váhový přírůstek cca 800 g za tři měsíce dostačující, nebo by bylo lepší vyšetření raději podstoupit. Moc děkuji za Vaše odpovědi. (porodní váha činila 2020 g a míra 45 cm.)

Dobrý den,
osobně bych s tímto vyšetřením počkal, přírůstek za poslední měsíce mi připadá jako velmi dobrý. Navíc porodní hmotnost byla nízká, tedy dítě dle Vámi sdělných informací "drží křivku

MUDr. Tomáš Skýba

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost