Tomáš Skýba, pediatr Petřvald

Krevní test

Nastřelení naučnic

Očkování +2 Více

Rychlé krevní testy glykémie

Využití prebiotik ve výživě u kojenců

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• praktické lékařství pro děti a dorost

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Byla jsme tam cca před týdnem a za mě první zkušenost s pan doktorem a poslední. Ihned jsme volala k jiné Dr a ihned si kartu převezme.
Možná neměl pan doktor svůj den,ale to neznamená že bude chovat,tak jak se choval
Nevlastní dceru začalo v pondělí k večeru bolet ucho a jelikož pan doktor v úterý má odpolední ordinaci,tak jsem s ní prvně zajela na ORL a odpoledne k panu doktorovi. On se mně zeptal proč jsme k němu přijela..? Asi proto že je nevlastní dcera nemocná...
Řekl mi že nechápe proč jsem k němu jezdila. A že vše vyřešili na ORL ,jako vážně ...? Měla usazenou rýmu,kašel a bolelo ji ucho. Jen řekl: pamycon není,dithiaden není..
Nechápu jeho přístup.
Měl ordinační hodiny a ikdybych tam jela s postavou rýmou, tak mě má uklidnit a ne se chovat arogantně. A ještě se mě zeptal co mi vlastně má napsat za léky...? Tak já jsem doktor? Kdyby jo ani k němu nejedu.
Za mě fakt první zkušenost a poslední
Možná se mu i uleví že jsem si nevlastní dceru přetáhla jinam když ho to obtěžuje.
Já tedy NEDOPORUČUJI ,ale chápu že je to jediný lékař v nejbližším okolí Petřvaldu.

Já taky kdysi bydlela v Petřvaldě,ale k dětské doktorce jsem si zajela radši do Havířova.
Hold můj názor na pana doktora

Ž
Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní, lidští, se vším poradí, doporučí a hlavně každý problém, nejlepším možným způsobem, vyřeší.Jsme velmi spokojeni.

Umístění: MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Na základě recenzí jsem si dnes volala k p.doktorovi ohledně registrace našeho chlapečka, který se nám narodí v květnu Pan doktor byl po telefonu moc příjemný a věřím, že u něj budeme v dobrých rukou a našemu chlapečkovi se pan doktor bude libit

Všem velice doporučuji.Pan doktor je hodný ,milí, pozorný k dětem a hlavně lidský a přátelský.Jsem ráda ,že jsem odešla od pediatričky ,která neměla zájem ,a byla otrávená z každé naši návštěvy.Děkujeme Dudkovi!

Výborný doktor a skvělý člověk. Kdybychom se nemusely stěhovat 500km daleko, neměnila bych. Byla jsem nadmíru spokojena a kdyby sel pan doktor naklonovat sem k nám, beru všemi deseti. :) Děkuji

Muzu vrele doporucit. K pani Skybove jsem chodila jako mala holka a dnes tam chodim se svou dcerou. Jsem moc spokojena. Sestricka i pan a pani doktorka jsou moc mili, hodni a hlavne skveli profici.

Naprosto skvělý pediatr, který je člověk na správném místě !! Rozhodně DOPORUČUJI všem maminkám, které se rozhodují kam své miminko přihlásit... My jsme s dcerkou doslova "utíkali" od místní doktorky, která nám jí tak trochu "dodělala" :( a byli jsme vyděšení z toho k jakému pediatrovi jsme to vlastně chodili... Tenhle doktor předčil naše očekávnání po předchozí zlé zkušenosti !! Naše postižená dcera, ač je to s ní složitější, tak je ve 100% výborné péči, kdykoliv potřebujeme po telefonu zodpoví jakýkoliv dotaz, pomůže, poradí, odpovídá ochotně na naše často i zbytečné otázky :o) nikdy nebyl nepříjemný a vždy, když od něj odcházíme z ordinace mám pocit, že jsme nic nezanedbali a vždycky nám ochotně se vím pomohl a poradil ;) Sestřička taky velmi příjemná paní. Nikdy se nám nestalo, že bychom se k doktorovi těšili, ale od té doby co chodíme sem, tak chodíme naprosto bez obav a i malá už si zvyká a v čekárně pláče míň a míň... :) tímto bych i chtěla moc PODĚKOVAT za péči a pomoc, kterou jste nám už tolikrát poskytli na výbornou. Ožanovi :)

Za panem doktorem Skýbou jezdíme z Ostravy a kdybychom se přestěhovali třeba do Opavy, stále k němu budeme jezdit.
Musím pochválit nejen znalosti, přístup a příjemné vystupování, ale také schopnost vše vysvětlit rodičům srozumitelně a rovněž umění je uklidnit. Líbí se mi, že k panu doktorovi může být člověk upřímný, rovněž ochota vyšetřit dítě mimo ordinační hodiny a podobně.
Paní sestřička je prostě svá, myslím si, že je hodná, profesionální, ale zároveň chce, aby byl v ordinaci a čekárně pořádek a řád, což je správné, jelikož se tam občas dějí věci :-)
Střídání lékařů se mi ze začátku taky nezdálo, ale stačí si zjistit, kdy který lékař ordinuje a přijít na daný termín.
Každopádně touto cestou moc děkuji za vše, co jste pro nás udělal, hlavně když malému bylo nejhůř a ležel ve Vítkovicích s pyelonefritidou, Váš přístup, návštěvy a vysvětlení problému bylo pro mě neuvěřitelnou pomocí.
Moc rádi k Vám budeme chodit i s naším druhým děťátkem, ač tedy doufám, že se budeme potkávat co nejméně- pouze na poradnách preventivních kontrolách. :-)
Tereza a kluci Bartoškovi

Lékař na vysoké úrovni. Člověk na správném místě. Vstřícnost, rozsáhla odbornost a kamarádsky vztah k dětem. Sestra je milý a pracovitý člověk. I přes nemoc dětí chodím do ordinace ráda a s velkou důvěrou. Jen víc takových lidí. PŠ

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,
sestře se narodilo miminko, teď už má 3 měsíce :-), a shání vakcínu Pediacel.
Chtěla jsem se Vás zeptat, zda je možné vůbec tuto vakcínu sehnat, případně,
kdybyste ji měli v zásobě, odkoupit od Vás? Moc Vám děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Dobrý den,
Pediacel je dlouhodobě nedostupný a vypadá to, že ještě dlouho bude. V ambulanci jej nemáme. S pozdravem Dr Skýba

MUDr. Tomáš Skýba

Dobrý den, má 17 měsíční dcera dle praktické lékařky neprospívá. Váží cca 8,4 kg a měří 78 cm. V 10 měsících prodělala mononukleozu. V lednu tohoto roku byla na vyšetření na gastroenterologii, vážila v tu dobu 7,6 kg a měřila 75 cm. Paní doktorka nám předepsala mléka Nutricia a doporučila gastroenterologie kéž vyšetření kvůli vyloučení celiakie. Z výsledků krve nelze toto onemocnění vyloučit (má na to vliv prodělaná mononukleoza). Mám z tohoto vyšetření v celkové anestezii obavy. Malá se jeví jako zdravé dítě, velmi temperamentní, s chutí do života, jí všechno, sice ne ve velké míře, ale dostatečně. Ráda bych slyšela názor dalšího odborníka, zdali je váhový přírůstek cca 800 g za tři měsíce dostačující, nebo by bylo lepší vyšetření raději podstoupit. Moc děkuji za Vaše odpovědi. (porodní váha činila 2020 g a míra 45 cm.)

Dobrý den,
osobně bych s tímto vyšetřením počkal, přírůstek za poslední měsíce mi připadá jako velmi dobrý. Navíc porodní hmotnost byla nízká, tedy dítě dle Vámi sdělných informací "drží křivku

• praktické lékařství pro děti a dorost