Sadová 33, Blansko
Praktický zubní lékař

DĚKUJI v uvozovkách panu doktorovi že mě jeho desetiletá péče o mé zuby nyní přijde cca na 60000 Kč za ošetření,korunky a implantát jednoho zubu-a to nepočítám kazy na které se vykašlal.chodil jsem pravidelně na prohlídky a po mé žádosti zda by nebylo rozumné na zub který odchází dát korunku než o něj úplně přijdu mi řekl že to není nutné.po návštěvě v zubní klinice v brně jsem se zhrozil již nikdy více tento v uvozovkách lékař!

Profesionál, který má veškerou mou důvěru, co se zubů týče. Za jeho lehce cynické (jak někdo píše "nevhodné") poznámky jsem jen a jen ráda, protože mě jimi zbavil strachu, který ze zubařů všeobecně mám. Vždy vysvětlí postup, je ohleduplný k sebemenší bolesti.
Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

K panu doktorovi chodím už nějaký ten rok a jsem nadmíru spokojen. Jeho zcestné poznámky jsou jen proto, aby si člověk uvědomil jak se stará o svůj chrup...Pan doktor si na tomto hodně potrpí, proto to rejpání a někdy i maliinko urážení. Ačkoliv se takhle chová, je to naprosto vynikající doktor široko daleko. Do 18 let jsem měl averzi vůči zubaři, díky jedné nejmenované školní zubařce....Po absolvování registrace a prohlídky u pana Řehořka chodím k zubaři velice rád a mohu ho jen doporučit...

Názor přidán dne 08.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K panu doktorovi chodím již asi 15let, a je to pro mne člověk, který mi vrátil důvěru k zubařovi, kterou jsem od svých absolutně 12let postrádal.Dnes se mnou do ordinace dochází i moje 9letá dcera a jde ráda a bez strachu s bílého roucha.Mohu pouze doporučit, stejně jako jsem osobně doporučil celé rodině a přátelům. Lumír Buš

Pan doktor je možná dobrý zubař, ale bohužel k pacientům se moc dobře nechová.Člověk má pocit, že ho obtěžuje.Taky si často neodpustí nemístnou poznámku, kterou lehce urazí.Je to škoda, protože jako lékař je uznávaný.

S prací pana doktora jsem velmi spokojen.Pokud je nějaký problém vše vám podrobně vysvětlí,nabídne možnosti řešení a po dohodě s vámi zvolí nejlepší řešení.Příjemné je,že neusíná na vavřínech a mimo samozřejmé vzdělávání se také vybavuje svoji ordinaci novými přístroji což šetří i váš čas.

Absolutní spokojenost. Zcela jistě mně MUDr. Řehořek zachránil chrup, když mně začal léčit paradontitidu, kterou předchozí stomatolog přehlížel. Mám pocit, že se MUDr. Řehořek stále aktivně vzdělává a přibývají mu specializace. Doktor na svém místě!!!

Je to perfektní lékař, jeho přístup je naprosto profesionální, existující problém perfektně vysvětlí tak, že i pro laika je jednoduché jej pochopit. Vysvětlí rizika při neřešení problému, objasní možnosti léčby, zaměřuje se na řešení a vyřešení problému, nabízí účinné a ne nejdražší řešení. Jsem velmi spokojená.

Doktor Řehořek je přísný,ale pečlivý lékař,který umí správně poradit s péčí o zubní dutinu a jsem velmi spokojená s jeho péčí a meměnila bych.Kásmě mi zpravil nastevou jedničku nahoře,kde se netrfila s odstínem barvy ještě moje školní zubařka a teď to vůbec není poznat tak perfektně to vyzpravil a moc mu děkuji

• zubní lékař - stomatolog