Adresa

Sadová 33, Blansko
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

DĚKUJI v uvozovkách panu doktorovi že mě jeho desetiletá péče o mé zuby nyní přijde cca na 60000 Kč za ošetření,korunky a implantát jednoho zubu-a to nepočítám kazy na které se vykašlal.chodil jsem pravidelně na prohlídky a po mé žádosti zda by nebylo rozumné na zub který odchází dát korunku než o něj úplně přijdu mi řekl že to není nutné.po návštěvě v zubní klinice v brně jsem se zhrozil již nikdy více tento v uvozovkách lékař!


A
Ověřeny pacient

Profesionál, který má veškerou mou důvěru, co se zubů týče. Za jeho lehce cynické (jak někdo píše "nevhodné") poznámky jsem jen a jen ráda, protože mě jimi zbavil strachu, který ze zubařů všeobecně mám. Vždy vysvětlí postup, je ohleduplný k sebemenší bolesti.
Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už nějaký ten rok a jsem nadmíru spokojen. Jeho zcestné poznámky jsou jen proto, aby si člověk uvědomil jak se stará o svůj chrup...Pan doktor si na tomto hodně potrpí, proto to rejpání a někdy i maliinko urážení. Ačkoliv se takhle chová, je to naprosto vynikající doktor široko daleko. Do 18 let jsem měl averzi vůči zubaři, díky jedné nejmenované školní zubařce....Po absolvování registrace a prohlídky u pana Řehořka chodím k zubaři velice rád a mohu ho jen doporučit...


P

Názor přidán dne 08.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


K panu doktorovi chodím již asi 15let, a je to pro mne člověk, který mi vrátil důvěru k zubařovi, kterou jsem od svých absolutně 12let postrádal.Dnes se mnou do ordinace dochází i moje 9letá dcera a jde ráda a bez strachu s bílého roucha.Mohu pouze doporučit, stejně jako jsem osobně doporučil celé rodině a přátelům. Lumír Buš


Pan doktor je možná dobrý zubař, ale bohužel k pacientům se moc dobře nechová.Člověk má pocit, že ho obtěžuje.Taky si často neodpustí nemístnou poznámku, kterou lehce urazí.Je to škoda, protože jako lékař je uznávaný.


Ověřeny pacient

S prací pana doktora jsem velmi spokojen.Pokud je nějaký problém vše vám podrobně vysvětlí,nabídne možnosti řešení a po dohodě s vámi zvolí nejlepší řešení.Příjemné je,že neusíná na vavřínech a mimo samozřejmé vzdělávání se také vybavuje svoji ordinaci novými přístroji což šetří i váš čas.


Ověřeny pacient

Absolutní spokojenost. Zcela jistě mně MUDr. Řehořek zachránil chrup, když mně začal léčit paradontitidu, kterou předchozí stomatolog přehlížel. Mám pocit, že se MUDr. Řehořek stále aktivně vzdělává a přibývají mu specializace. Doktor na svém místě!!!


Ověřeny pacient

Je to perfektní lékař, jeho přístup je naprosto profesionální, existující problém perfektně vysvětlí tak, že i pro laika je jednoduché jej pochopit. Vysvětlí rizika při neřešení problému, objasní možnosti léčby, zaměřuje se na řešení a vyřešení problému, nabízí účinné a ne nejdražší řešení. Jsem velmi spokojená.


Ověřeny pacient

Doktor Řehořek je přísný,ale pečlivý lékař,který umí správně poradit s péčí o zubní dutinu a jsem velmi spokojená s jeho péčí a meměnila bych.Kásmě mi zpravil nastevou jedničku nahoře,kde se netrfila s odstínem barvy ještě moje školní zubařka a teď to vůbec není poznat tak perfektně to vyzpravil a moc mu děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog