Tomáš Pink, ortoped Kunštát

MUDr. Tomáš Pink

Ortoped

náměstí ČČK 38, Kunštát
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Jednání pana doktora je rázné, přímé, bude to tak, tak, tak a hotovo, na diskuzi není moc prostor. Ale věřte mu, je to odborník, primář Úrazové nemocnice v Brně a ordinuje i v ortopedické ambulanci v budově Medispolu a Žabovřeskách na Mikuláškově nám.

moje maminka p.Stejskalová má po operaci obou koleních kloubu-totální výměna.......je velice spokojená s přístupem pana primaře Pinka ,je to odborník na svém místě!!!!

Výborný odborník a operatér, navíc s velmi milým přístupem k pacientovi. Peost+ lékař na svém místě !!!
Hájková Darina

U pana primáře jsme byli s maminkou. I přes zástupy lidí v čekárně působil mile a vše perfektně zorganizoval. Rozhodně není z těch nagelovaných členů rychlé roty, kteří operují jen sportovce a trouby s pár korunami v kapse. Mohu jen doporučit. MP

pan doktor je velmi milý a vstřícný ke svým pacientům, s profesionálním přístupem.
Jsem plně spokojena a doporučuji.

Léčba v ordinaci pana primáře Mostera je vzorovým příkladem symbiózy mimořádné odborné erudice a nadstandardního přístupu k pacientům. Vřelé díky!

F

specialista,profesionálni a lidsky přístup k pacientovi.Byl jsem nad míru spokojen s průběhem léčení. člověk na svem místě,mohu jen doporučit!!!

O

Vstřícný, ochotný, s vlídným přístupem, po odborné stránce na vysoké úrovni.
doporučuji.

vstřícný