Ortopedická ambulance
náměstí ČČK 38, Kunštát

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Kde jen začít. Pravidelná doba čekání v ordinaci okolo 2-3 hodin, jelikož pan doktor jezdí z Brna a to vždy pozdě. Přišel jsem s dlouhotrvajícími bolestmi zad po zranění z posilovny. Poctivě jsem mu vše popsal a snažil se mu zdůraznit jak to bolí. Pan doktor mě neustále posílal na rentgeny a podobné nesmysly. Nevedlo to nikam, nic nevyřešil. Uchlácholil mě tím, že na revmatologii mi zjistili HLA-B27 a tudíž to je ten problém. Až o dva roky později, mě jiný doktor na první dobrou poslal na magnetickou rezonanci. Výhřez plotýnky 7mm!!! Na rentgenech toto samozřejmě vidět není. Navíc jsem se dozvěděl, že kdyby se na to přišlo včas, dalo se s tím něco dělat. Teď po 7mi letech už mě čeká nejspíš jen invalidní důchod. Každodenní bolesti a nepohyblivost. Otřesná zkušenost. Vyhněte se mu obloukem, jen honí peníze.

Pan doktor ,když si s něčím neví rady , tak vám řekne ,že je problém neřešitelný a nic s ním dělat nebude. Ani se na vás pořádně nepodívá a nesáhne na bolestivá místa.

Jednání pana doktora je rázné, přímé, bude to tak, tak, tak a hotovo, na diskuzi není moc prostor. Ale věřte mu, je to odborník, primář Úrazové nemocnice v Brně a ordinuje i v ortopedické ambulanci v budově Medispolu a Žabovřeskách na Mikuláškově nám.

moje maminka p.Stejskalová má po operaci obou koleních kloubu-totální výměna.......je velice spokojená s přístupem pana primaře Pinka ,je to odborník na svém místě!!!!

Výborný odborník a operatér, navíc s velmi milým přístupem k pacientovi. Peost+ lékař na svém místě !!!
Hájková Darina

U pana primáře jsme byli s maminkou. I přes zástupy lidí v čekárně působil mile a vše perfektně zorganizoval. Rozhodně není z těch nagelovaných členů rychlé roty, kteří operují jen sportovce a trouby s pár korunami v kapse. Mohu jen doporučit. MP

Bez empatie, velmi arogantní lékář. možná se hodí na operační sál,ale s běžnými ortopedickými problémy si neporadí.

pan doktor je velmi milý a vstřícný ke svým pacientům, s profesionálním přístupem.
Jsem plně spokojena a doporučuji.

Léčba v ordinaci pana primáře Mostera je vzorovým příkladem symbiózy mimořádné odborné erudice a nadstandardního přístupu k pacientům. Vřelé díky!

specialista,profesionálni a lidsky přístup k pacientovi.Byl jsem nad míru spokojen s průběhem léčení. člověk na svem místě,mohu jen doporučit!!!