Riegerova 639, Roudnice nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Pana doktora můžu jen chválit, při první návštěvě u něj mi našel dermoidní cystu na vaječníku, která nebyla vidět ani ultrazvukem. Všechny pooperační kontroly prováděl pan doktor a supr.vše mi vysvětlil, doporučil nemocnici i lékaře kam mám jít na operaci. Od té doby vše důkladně hlídá, když se mi něco nezdá hned mě objedná, prohlídne . Nemůžu si na pana doktora stěžovat je precizní, vše vysvětlí. Nikdy se mi nestalo, že by ponižoval.....občas některé dámy nerady slyší pravdu... Mě řekl na vyšetření po operaci že mám z toho marodění dost ochablé svalstvo na nohou a že by s tím chtělo něco dělat....měl pravdu...přeci mi nebude říkat že jsem chudáček, který by měl ještě odpočívat....lepší je povzbudit a postrčit.....

Velmi zkušený lékař. Jsem pacientkou 10 let a panu doktorovi jsem za všechno moc vděčná. Já a dnes i moje dsera jsme moc spokojené s panem doktorem i se sestřičkou.

Dobrý den, je zde velmi mnoho špatných hodnocení, které píší zhrzené ženy, těžko říci, kde je pravda. Já jsem zažila mnoho gynekologů a mohu říci, že tento je zcela v pořádku, jak po profesní tak po lidské stránce. Nejprve je trochu formálnější, ale když se více seznámíte je velmi lidský, ochotný, hodný. Jeho vyšetřovací metody jsou velmi jemné, na rozdíl od jiných gynekologů. Se sestrou jsem také nezažila žádné problémy. Proč by neměla slyšet, co říkám? Je to v pořádku, v nemocnici se s vámi nemažou vůbec, zkuste si to. Nemám problém říkat své neduhy před sestrou, je tam přeci od toho, aby také pomáhala v procesu. Určitě doporučuji tohoto gynekologa a kdo reptá, ať si zkusí jít na polikliniku v Rci, kde stojíte na chodbě, musíte se zout, čekáte hodinu a kolem Vás samé Romky, všichni slyší všechno a jste za dvě minuty hotové.

K Dr.Petrákovi docházím,již 20let,nikdy jsem neměla jediný problém,je ochotný,vstřícný a vždy v naprosté pohodě.Prohlíží me dukladně a pečlivě,vyšetření mě nebolelo nikdy,má prsa mi vyšetřuje také vč.doporučení na mamograf.Ženy ženy,třeba se neumíte chovat.A jak se volá do lesa,tak se i ozývá....

K tomuto lékaři jsem přestoupila od lékaře Bartošky před 16cti lety a nemohu si stěžovat na něj ani na zdravotní sestru.Pokaždé mi pomohl a nyní na každé preventivní prohlídce kontroluje i prsa. Nechce se mi věřit příspěvkům plných kritiky.

Já si nemůžu stěžovat. Pan gynekolog je velmi příjemný. Myslím, že je upřímný a jeho přístup mi vyhovuje. Bolestivé vyšetření jsem u něj nezažila a když jsem potřebovala poradit, tak mluvil tak, abych tomu rozuměla - tedy žádné přeodborné výrazy apod.

Pan doktor Petrák je profesionál. Zaráží mě příspěvky které ho a jeho ženu kritizují. Nechodím k němu zase tak dlouho, ale za těch pár měsíců jsem poznala že mě vždy pomůže. A navíc je s ním legrace. A paní Jana je příjemná. Petrákovi všem doporučuji !!!

Je to úžasný gynekolog. Je přívětivý, milý a je s ním legrace.

Je to ten nejlepší gynekolog!

~Jířa [dodano 2009-03-09 08:07:33]- tak jsem chtěla koukat do protějšího baráku dle doporučení,ale naproti je puze strom a toho myslím ženy nezajímají a navíc přes žaluzie,které tam pan doktor má by toho moc neviděl:)