Riegerova 639, Roudnice nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Arogantní lékař, který nehodlá řešit zdravotní problémy ! Nedoporučuji k němu vůbec začínat chodit !

Takže pana Doktora nesnáším do té doby co jsem chodila jen na bežne pravidelne kontroly vše bylo v pohode. Ted jsem otěhotněla a ze 3 návštěv 2 návštěvy jsem odcházela naštvaná a dost !!! Hledám si ijného lékaře protože u tajtoho človeka já nebudu tak arogantní pán to svět neviděl jsem v 8 týdnu a do dneska mi řekl jen to kdy mam terním porodu a to že jsem tam navíc a to že se mi věnoval přo jedné prohlídce cca když to přeženu 5 minut a zbytek asi 15 minut byl s nejakou paní vedle i sestry a pak řekl že je to vše že už mam jít že už je ve skluzu s časem tak to docela dost od něj prostě tohle není doktor!!!!!

!

Dobrý den, Pana Petráka nemohu doporučit zničil mi celý život ..Od 15 let jsem k němu šla po prve a to jenom protože jsem potřebovala antikoncepci a kamarádka mi řekla ze je dobrý .....v 16 letech jsem ji vysadila protože jsem nemela kluka a bylo zbytečně ji brat… za pul roku jsem šla za nim znova s tím ze mě strašně bolí břicho při menstruaci a ze omdlévám odpověděl mi na to ze simuluji a ze to má každá holka dal mi nějaké vitaminy které mi nepomohli vůbec .....za pul roku jsem šla na prohlídku dělám mi ultrazvuk a řekl ze tam mam cystu a ze to bude chtít operativně odstranit a ze to mam s toho, ze neberu antikoncepci na to jsem mu řekla ze každá holka nebo ženská nemusí brat antikoncepci a, ze teda každá holka která nebere antikoncepci má problémy jako já?? Zůstal na mě divně koukat… Sama jsem si vyžádala Vojenskou nemocnici kde jsem podstoupila Laparoskopii přišly mi ze mam Endometriózu ve 4 stadiu což je poslední stadium z Vojensky nemocnice mě poslali na porodnickou kliniku apolinář kde se endometrióza speciálně lečí tam si mě objednaly šla jsem pak za Petrákem a řekla jsem mu ze jsem doktorce v Praze řekla ze půjdu do těhotenství protože mi řekla ze musím rychle otěhotnět on mi na to řekl ze jsem moc mlada a ze jsem se z bláznila asi a, ze jsem tlustá protože při endometrióze což jsou srůsty jse prostě přibere říkala jsem mu ze to dítě chci a ze kdybych byla v pořádku jistě bych s dítětem počkala u apolináře mě čekala další operace a o pět laparoskopie s tím ze to byl laser při operaci byli nějaký komplikace tak ukončily operaci a skončila jsem na JIP byla jsem poslaná na CAR -CENTRUM ASISTOVANE REPRODUKCE JE MI 22 A MAM NEKOLIK POKUSU ZA SEBOU BOHUZEL NEUSPESNE nevím co mam dělat k Petrákovy už nechodím a nikdy nepůjdu asi se budu muset smířit s tím ze dítě nikdy mít kuli němu nebudu….. NEDOPORUCUJI V ŽÁDNÝM PŘIPADĚ JE TO AKORAD PONÍZENÍ STRES A NERVY .....

Tak já pana Petráka taky nedoporučuji a shoduji se s lidmi pode mnou. Je arogantní a hrubý. Otěhotněla jsem v 21 letech a on se ke mě choval jak k idiotovi, který je nesvéprávný. Také mi řekl že jsem tlustá a to ve stejné situaci jak píše paní pode mnou. Když mi hrubě řekl že budu mít postižené dítě a já se rozbrečela, vynadal mi že jsem histerická a at se uklidním.Ted mám zdraveho chlapečka ale na to co řekl, si pamatuji dodnes. Je to zlý a zahořklý člověk, který rád ztrapnuje a uráží

U pana Petráka jsem byla pouze jednou pro prášky, protože můj gyn. měl dovolenou a jeho přístup mě teda docela popudil. Měl ještě dlouho pracovní dobu a vynadal mi, že jdu tak pozdě! Přitom bylo půl 4 a šla jsem z práce a on mi na to odpověděl, že to by mohl říct každej!

Pana Petráka zásadně nedoporučuji.
Kvůli jeho lhostejnosti jsem zažila dva potraty. Na otázku, v čem je problém, řekl "no to bude kosmickým zářením" a dále nás s manželem (oba jsme VŠ) upozornil, že po příčině nemáme pátrat, protože tomu stejně nerozumíme a oznámil nám, že "vždyť je tolik žen, které opakovaně potratily" a že nám bude dobře, i když zůstaneme bezdětní.
Okamžitě jsem změnila gynekologa (s vydáním zdravotní dokumentace jsem měla samozřejmě problémy), který zjistil ihned po prvnim odběru krve, že se jedná o banální hormonální problém a dnes mám dvě krásné děti.
Pan Petrák je skutečně oslňující, jemný a sympatický, jedná-li se o běžné prohlídky a předepisování antikoncepce. Pokud ale máte problém, je velmi arogantní a laxní. Skutečně nehazardujte se životem svým či svého nenarozeného dítěte. Ušetříte si možná hodně bolesti.

TOHOTO DOKTORA NEDOPORUCUJI!!!!!KDYZ JSEM BYLA TEHOTNA ZADALA JSEM O FOTKU Z ULTRAZVUKU A BYLY Z JEHO STRANY PORAD NEJAKE VYMLUVY A TAK..A KDYZ JSEM MELA PROBLEM,TAK MI REKL ZE TO NIC NENI JEN JEDNODENI VYSETRENI V NEMOCNICI!!
DOKTOR LHAL BYLO TO VAZNE A JA ZUSTALA TRI MESICE V NEMOCNICI,ZADNA DISKKRETNOST ANI SOUKROMI,SPISE PONIZENI A SESTRA SE STARA O CO NEMA!!!!!!!NIKDY BYCH UZ K NEMU NESLA ANI ZA MILION TENTO DOKTOR NEMA VE ZDRAVOTNICTVI CO DELAT!O JEHO SPATNOSTECH JSEM SE DOZVYDALA JEN SAME HROZNE VECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Horšího gynekologa jsem nikdy nezažila. Bolestivá vyšetření, hrozné chování doktora i zdravotní sestry......první těhotenství bylo pro mne i přítele díky přístupu pana doktora mnohdy úděsné. Ve 4 měsíci mi odmítl udělat ultrazvuk, že je brzy. V 5.měsíci už podle jeho slov bylo pozdě. ?!?!?!?! Už nikdy více :-(((((

Můj zdravotní stav zanedbal.

I kdybych mela vykrvacet pred ordinaci pana doktora Petraka, na dvere jeho ordinace bych nezaklepala!