Hotovost

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Odborná praxe: 2003 - 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec 2006 - 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, Praha 2006 ...

• Nádory močových cest

Program VIP

15 000 Kč

13.9.2013
Dobrý den,
Pokud platím ne zrovna malé částky za vyšetření, která mi může hradit pojišťovna, tak očekávám lepší péči než v klasickém zdravotnickém zařízení. Ptal jsem se, kdy budou výsledky. Bylo mi řečeno do týdne. Po týdnu jsem musel sám kontaktovat sestřičku, bez odezvy. Na druhé urgování mi dorazila pouze polovina výsledků. Je pátek, takže jako obvykle nikdo nepracuje. Pan doktor opouští ordinaci ve 14:00 a nelze ho nikde sehnat. Standardní přístup standardního zdravotnického zařízení za NADstandardní ceny. Děkuji pěkně, nikdy více!
17.9.2013
Po osobní schůzce a velmi profesionálním přístupu pana doktora se objasnil důvod nekomunikace způsobený klientskou linkou santé (1212). Pan doktor se osobně zaručil o maximální urychlení dodání zbývajících výsledků. Komunikace, tak jak má být! Děkuji za přímé jednání!
26.9.2013
Celkem mě mrzí, že opět stahuji hodnocení ale přesto, že pan Novotný dělá co může, tak výsledky jsou v nedohlednu. 3 týdny trvá než výsledky vyšetření dodá standardní neplacené zdravotnické zařízení. Já mám momentálně jen nervy v háji a jdu na opakované 3. (!!!) vyšetření. Chápu, že výsledky nemusí vyjít napoprvé, ale tohle už je prostě moc. Návštěvy urologie si plánuji hned vedle plavání a badmintonu, jako pravidelné týdenní volnočasové aktivity. Jsem VELMI zvědav, jak se bude situace nadále vyvíjet.
18.10.2013
Po dalších komplikacích mám to, co jsem potřeboval. Nemohu říci, že jsem byl spokojen. Ale co můžu říct je, že ať se bude dít cokoliv nepříjemného, nepředvídatelného a vždy ne zcela řešitelného, pan doktor Novotný udělá maximum pro to aby to vše dotáhl do konce. Proto pokud hledáte lékaře, který s vámi bude jednat na rovinu, bude se za vás prát a snažit se vám vyjít vstříc, nemusíte hledat dále. Právě jste ho našli!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám v poslední době problém s močení, musím močit tlakem i když proudem. Léčím se s prostatou 5 let, beru ubritet a omnic tocas PSA v normě. Asi 1 měsíc pijí čaj s pampeliškového kořenů, může být toto důvodem zhoršeného močení? Děkuji za odpověď.

Dobrý den..
    jak tak čtu a vidim léky, které užíváte, tak vaše močení bude obeně trochu komplikované. Samozřejmě vliv pití čaje z pampeliškového kořene můžeme mít nějaký vliv na močeni. Tedy bych vysadil, následně dle situace bych navštivil svého urologa, aby situaci přešetřil.
    Hezký den Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný

Dobrý den.
    V prvé řadě by si měl udělat jednoduchý test - mikční karta či diář. Uvidí vyrovanou či nevyrovnanou bilanci příjmu a výdeje tekutin. Následně pokud trpí na urgence a pokud tomu dobře rozumím, by měl navštivít urologa či vzhledem k věku pediatra k vyloučení jiných příčin potíží.
    Hezký den Tomáš Novotný

MUDr. Tomáš Novotný