Zahradní 240, Proseč
Sam.ord.PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Sam.ord.PL - stomatologa

Pan doktor má velice milý a lidský přístup. Je pravdou, že lidí má mnoho, takže čekací doba je neskutečně dlouhá, i když máte kaz. Není výjimkou ani sedm měsíců, s tím, že po rentgenu mi byl řečeno, že pokud najdou kaz tak mi zavolají a domluvíme dřívější termín. Po zrušené návštěvě, kdy jsem se snažila domluvit náhradní termín (poslední návštěva září 2017, stávající návštěva duben 2018) mi byl nabídnut termín na prosinec 2018/ leden 2019. Nově mi bylo sděleno,že mám nové kazy, což bylo zřejmé z rentgenu ale pan doktor mě neupozornil, pod stávajícími výplněmi mám kazy a korunky nesedí takže se budou muset předělat, aby se mi zuby nekazily.
Sestřička by mohla být milejší, evidentně ji práce nebaví.Od pana zubaře nerada odcházím, vyhovovala mi jeho péče, bohužel po tomto zjištění nemohu jinak.

Pan doktor,jak zde již někdo napsal si opravdu nabral mnoho pacientu,takze mi antibiotickou vložku,která měla jit do 3neděl ven a dostala jsem ji na pohotovosti v době jeho dovolene chce vyndat az ,dohromady,za pět neděl.Dřív nemá čas.Jeho ,poněkud arogantní sestra,mě připravila o 60korun kreditu ,aby si na mě vylila svou flustraci a já už opravdu Pana Doktora nebudu otravovat ,protože si přejdu ke komukoli ,kdo se mnou bude jednat normálně.Tedy nedoporučuji.Mnoho práce neznamená kvalifikovaný přístupp a jednání.

Pan doktor byl vždycky příjemný, ale udělal mi korunku (za obvyklou cenu cca 4500 Kč) a po příchodu k jinému zubaři mi bylo sděleno, že je špatně udělaná a musí mi udělat novou. To stejné mi potvrdili další zubaři. Korunka nedoléhá k dásni (viditelně) a zarůstá pod ni dáseň. Stejně tak se pod ní může dostat zubní kaz. Nyní po 5 letech musím pořizovat za 5000 Kč korunku novou. Dejte si na to pozor.

Opravdu nic moc,jsem rád,že odešel.