MUDr. Tomáš Moravec

1982-1995 ORL nemocnice Havlíčkův Brod
1992-1995 ve funkci zástupce primáře na ORL nemocnice Havlíčkův Brod
...

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL Jiný

Bohužel moje zkušenost s panem doktorem není dobrá. Po jednom nachlazení jsem přestala cítit a ucpaný nos nepolevoval. Obešla jsem spousty lékařů jak Alergologie tak ORL a snažila se přijít na příčinu. Nakonec jsem skončila zde asi po 3 letech už jsem nemohla poradně dýchat nosem a o čichu už jsem dávno nevěděla.Po ružných lécích a podobně mně bylo doporučeno odstranění polypů laserem. No tak vyhozeno spousty peněz za 3 minutové vyšťourání nosu a nic po další kontrole me bylo řečeno cituji “ asi si budete muset zvyknout” a ze mužem zákrok opakovat. Tak to už jsem odcházela s brekem bohužel. Nicméně řekla jsem si ze to zkusím ještě jinde našla jsem si úžasného lékaře, sice za nim musím dojíždět 100km ale konečně se me vrátil čich a mohu normálně dýchat.
Nicméně se dost podivoval nad praktikami pana doktora Moravce. Takže za me už bych se s panem doktorem nerada potkala.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL ORL centrum

Jak řekla dcera (3 roky): Seš nejlepší doktor!! Neskutečná vstřícnost, lidskost, zároveň odbornost. Nebyl problém vyšetřit navíc i syna. Byla jsem fascinovaná tím, že existují lékaři, kteří i přes neskutečné nasazení nevyhořeli a jsou stále empatičtí a mají úroveň. Bylo mi ctí a malá skoro doufá, že zas něco chytí, aby mohla jít za nejlepším doktorem. Děkuju za tuhle zkušenost!

S chronickou rýmou jsem se k němu dostal nejdříve přes Asklepion. Potom jsem k němu začal jezdit do Prahy na Opatov. I když to mám 100km nelituji toho. Navštivtivil jsem s tímto problémem za 15 let co mě tato nepříjemnost sužuje několik lékařů ale Dr Moravec byl první kdo mi opravdu pomohl. I když se mi to vždy tak 1x za rok vrací, po návštěvě u pana doktora je to vždy otázka týdne a je klid. Můžu jen potvrdit - příjemný a milý odborník na svém místě. Jsem z Mostu a navštívit zdejší nemocnici, to si nejdříve musíte udělat kurz cizích jazyků - hrůza kam se dostala špičková nemocnice.

tak jsem byl včera na leizrovou reoperaci nosní sliznice, kterou nehradí žádná pojišťovna , sliznice se umrtví poté zduřelá odpálí , provádí ji jako jeden z mála pan doktor tomáš moravec , velmi příjemný člověk , po zákroku se mně zeptal kolik činí můj inv.důchod a když jsem mu to sdělil řekl ,že ode mne peníze nechce ,jsem naprosto v šoku ,nikdy se mi v životě nic podobného "nepřihodilo " když čtu denně nenávistné ,zlé příspěvky pod článkama kvůli 122 migrantům a výroky chvástavého prezidenta neměl jsem ani nejmenší tušení ,že v čr může být i někdo takovej, přeji mu v životě touto cestou hodně štěstí . děkuji

Perfektní odborník a velice laskavý doktor. Pomohl mě i manželovi. S takovým člověkem se potkáte opravdu velmi zřídka. Jezdíme za ním 130km a to mluví za vše.

Skvělý doktor :). S mým chronickým zánětem mandlí naložil opravdu rychle a účinně tak, že mi nabídl vytrhnutí. Už jsem byla předtím u jiných ORL, ti to ale řešili kloktadly. Jsem vám tedy za mnoho vděčná. :)

Pan doktor je ten nejlepší ORL lékař, co znám! S chronickým zánětem ucha se peru už spostu let! Vždy příjemný, empatický a lidský. Navíc je úžasný k dětem. Doporučuji!

Můžu jen chválit! Příjemný, sympatický, rychle to u něho odsýpá (tím nemyslím, že by lidi odbýval, ale provede potřebné vyšetření a jede se dál). Super, zatím zřejmě nejlepší lékař, u kterého jsem byl na vyšetření/léčení. Btw. díky za vše :)

Pan doktor je milý, sympatický a hlavně rozumí svému oboru. Šetří antibiotiky což je fajn. Vždy nám pomohl. Mohu doporučit.

pan doktor je ochotný poradit, vysvětlí problém, velmi dobře to umí s dětmi.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, jiz od 3 let veku nasi dcery ( ted 6 let) resime opakujici se rymy a záněty středního ucha. Po celou dobu návštěvujeme otorinolaryngologa, ktery jiz nekolikrat doporucil odstraneni nosni mandle. My vsak ze zákroku a pooperačních komplikaci mame obavy. Jelikoz dcera kvůli tomu v současné dobe hodne zameskava ve skole, budeme nelepsici se situaci muset resit. Jako nejšetrnější metodu jsme nasli odstraneni plazmou. Jsme z Karlovych Varu, proto me zajima, jak moc je vhodné vezt dite po narkóze hodinu autem. Dále mame velke obavy z pooperacniho krvaceni, co s ni pak budem doma dělat? Radsi bych byla, kdyby v tuto rizikovou dobu jsme byli nekde pod odbornym dohledem. Jake jsou možnosti nebo jak se toto resi?
A jaky by byl tedy postup, kdybychom se rozhodli a meli doporuceni od naseho otorinolaryngologa?
A jeste se chci zeptat, jestli je nejaky rozdil v kterem rocnim obdobi se zakrok provadi a jak dlouhá je nasledna rekonvalescence doma?
A posledni dotaz se tyka ceny takoveho zakroku. Vzhledem k tomu, ze jsem na materske s druhym rocnim synem potrebuji aspon priblizne vedet, nac se připravit.
Dekuji mnohokrát za odpověď az mozna prehnane ustaranym rodičům.

Všechny metody ,které se v současnosti používají jsou
ve výsledcích i komplikacích naprosto srovnatelné.
Je na Vás , kterou metodu si zvolíte.Pokud u Vás zvítězí
klasická cesta, tak za ušetřené peníze jeďte s dítětem
v rámci rekonvalescence na hory.Dr.Moravec

MUDr. Tomáš Moravec