Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary
Soukromá gynekologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

Pan doktor Martykán je skvělý lékař, který ochotně poradí, nic nezanedbá a vše vysvětlí. Při vyšetřeních je opatrný a každý krok detailně popisuje, vím tedy co se právě děje. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ho nějak obtěžovala. Je velmi příjemný a usměvavý. Čekám své třetí dítě a vím, že jsme v těch nejlepších rukách. Sestřička je též úžasná. Maximální spokojenost.

Pan doktor je milý a vždy vysvĕtlí .co je třeba. Maximální spokojenost už bych nemĕnila.A jeho sestřička je taky moc příjemná.Je radost do takové ordinace chodit.

Jsem naprosto spokojená, vždy,když byl nějaký problém,tak mi dokázal poradit. Má milionovou sestřičku. A to,že tady někdo píše,že ten stěr bolí a krvácí,tak já raději budu krvácer chvíli,než pak později zjistit třeba nějaký problém. Za mě nejlepší

Pan doktor Martykán je skutečným odborníkem ve své profesi. S každým problémem mi poradil, pomohl a díky němu jsem do krásného tt donosila dvojčátka. I když má plnou čekárnu pacientek, vždy je milý a usměvavý. Za mě paleček nahoru :-)

velka spokojenost. ...

Velmi milý příjemný vše vysvětlý nemusím se obávat návštěvy u něho byla jsem mile překvapena,že je zde v Karlových Varech lékař odborník a velice hodný člověk. Celkový dojem z návštěvy velmi dobrý i sestřička hodná příjemná a milá. Doporučuji všem kdo se obává návštěvy gynekologa.

Jsem u pana doktora spokojená. Sestřička je opravdu výborná - příjemná, milá, ochotná - takové by měly být všude!

Milý, příjemný citlivý, ochotný,,,,,a sestřička anděl k tomu. Myslím, že oba jsou lidé na svých místech, jen víc takových ordinací !

Nejprve jsem měla trochu ostych, protože jsem byla zvyklá na ženu doktorku. Ale díky velmi příjemnému a profesionálnímu přístupu ze mne ostych okamžitě spadnul. Výborný lékař.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pane doktore.
    Muj probelm zpociva v tom,ze trpim na opakovane zavety.
    Muj doktor říká,ze uz to mam chronického typu a prubeh leceni,tak resi antibiotikami jmenem entizol.
    Vraci se mi to snad kazne 3mesice kdy je musí nasadit lecba,ale jinak me problemi pretrvavaji porad.
    I když prasky doberu,par dni klid a problém nastane znovu,do te doby nez se nasadi znova.
    Tak to uz trva několik let.
    Jsem uz bezradna a hlavne k tomu patri i bolosti,ktere se stupnuji.
    Proto se ptam,je to normalni,nebo je léčba,ci příčina uplne v necem jinem.
    Dekuji moc za odpověď

Tento dotaz se asi nejakou chybou zduplikoval, jiz jsem odeslal odpoved

MUDr. Tomáš Martykán

• dobry den chtela jsem se vas zeptat 8.9 jsem mela naposled menstruaci a do ted jsem to nedostala nejdrive jsem mela pred par dny takovy hnedy svetly vytok 1den a nic a zas nic teho test mi ukazal negativne ale mam takovy pichani v podbrisku a docela se mi meni nalady tak nevim cim to je nevim ani jak se pocita kolikateho to mam dostat ale podle na netu kalkulacky jsem to mela dostat dekuji jarka

Nejlepsi bude,kdyz se za mnou zastavite v ordinaci, vysetrim Vas a vse Vam vysvetlim

MUDr. Tomáš Martykán