Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary
Soukromá gynekologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Pan doktor,je opravdu náladový a po jeho vyšetření a stěru vždy krvácím ,jinak dokáže s lidmi i mluvit pokud má náladu

MUDr. Tomáš Martykán

Krvácení po odběru cytologie je individuální záležitost daná genetickými, anatomickými i momentálními faktory (např. fáze menstr. cyklu). To, že krvácíte po odběru cytologie a dříve jste nekrvácela, může být způsobeno tím, že nyní používám ke stěrům nejmodernější odběrové kartáčky doporučené celosvětově odborníky na cytologii, aby výsledek hodnocení buněk byl co nejpřesnější a zamezilo se falešně negativním výsledkům (tzn. cytologie neprokáže žádnou abnormalitu, ale ve skutečnosti jsou u Vás přítomny předrakovinné buňky, které nebyly odhaleny díky nedostatečnému stěru)
Takže považuji krvácení po odběru cytologie 1x ročně za nutné zlo, které je výrazně vyváženo vědomím, že pro Vaše zdraví v rámci prevence rakoviny dělám maximum !
Každý z nás občas máme "blbý den"... Omlouvám se zpětně.

Pan doktor je náladový.Jeden se usmívá,další den je nepříjemný.Cytologické vyšetření je u něj bolestivé a 3 dny jsem po něm krvácela,na což mi sestra voala,abyhc přišla znovu,jelikož v cyt.výtěru byla krev a nešlo toto vyšetřit.Takže jsem musela opět běžet.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pane doktore.
    Muj probelm zpociva v tom,ze trpim na opakovane zavety.
    Muj doktor říká,ze uz to mam chronického typu a prubeh leceni,tak resi antibiotikami jmenem entizol.
    Vraci se mi to snad kazne 3mesice kdy je musí nasadit lecba,ale jinak me problemi pretrvavaji porad.
    I když prasky doberu,par dni klid a problém nastane znovu,do te doby nez se nasadi znova.
    Tak to uz trva několik let.
    Jsem uz bezradna a hlavne k tomu patri i bolosti,ktere se stupnuji.
    Proto se ptam,je to normalni,nebo je léčba,ci příčina uplne v necem jinem.
    Dekuji moc za odpověď

Tento dotaz se asi nejakou chybou zduplikoval, jiz jsem odeslal odpoved

MUDr. Tomáš Martykán

• dobry den chtela jsem se vas zeptat 8.9 jsem mela naposled menstruaci a do ted jsem to nedostala nejdrive jsem mela pred par dny takovy hnedy svetly vytok 1den a nic a zas nic teho test mi ukazal negativne ale mam takovy pichani v podbrisku a docela se mi meni nalady tak nevim cim to je nevim ani jak se pocita kolikateho to mam dostat ale podle na netu kalkulacky jsem to mela dostat dekuji jarka

Nejlepsi bude,kdyz se za mnou zastavite v ordinaci, vysetrim Vas a vse Vam vysvetlim