Soukromá gynekologická ordinace
Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor mi před pár lety sdělil smutnou zprávu, že mému plodu bohužel přestalo bít srdíčko. Pan doktor mi to sdělil velice citlivým a empatickým způsobem. Ač to byla velmi smutná zpráva, jsem ráda, že mi jí oznámil právě on. Sestřička byla také velice milá a empatická. Díky empatii pana doktorova byla tato zdrcující chvíle trochu zmírněna jeho citlivým přístupem a za to mu velice děkuji. Za tři roky se nám nakonec narodila zdravá holčička. Přeji jen spokojené pacientky. Ať se daří.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Jiný

Do této ordinace chodím již přes 20 let, vždy tam bylo velmi dobře postaráno, ať v těhotenství, nebo gynekologických problémech. MUDr. Martykán je odborník, jednička ve svém oboru, za mě velká spokojenost. Sestřička je velmi milá, pozorná, pokud si člověk není s ničím jistý, ráda vysvětlí, též odbornice na svém místě.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Pacientka

Nedoporucuji..zanedbana pece.5 let jsem k nemu chodila s tim ze nemohu otehotnet..nikdy zadne reseni..vzdy jen sucha odpoved ,pockame a uvidime.Nakonec zjistene myomi.Je mi 34 let a jsem bezdetna pan doktor mi oznamil ze se stim neda nic delat naprosto bez citu a neprijemny jako bych ja za to mohla.V Plzni na Lochotine se nestacil pan doktor divit kdyz jsem mu popisovala zkusenosti s p.Martykanem.Samozrejme myomi mi v Plzni odstrani a detatko budu moci mit.Jinak sestricka naprosto fantasticka to musim uznat..

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

Pan doktor Martykán je skvělý lékař, který ochotně poradí, nic nezanedbá a vše vysvětlí. Při vyšetřeních je opatrný a každý krok detailně popisuje, vím tedy co se právě děje. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ho nějak obtěžovala. Je velmi příjemný a usměvavý. Čekám své třetí dítě a vím, že jsme v těch nejlepších rukách. Sestřička je též úžasná. Maximální spokojenost.

Pan doktor je milý a vždy vysvĕtlí .co je třeba. Maximální spokojenost už bych nemĕnila.A jeho sestřička je taky moc příjemná.Je radost do takové ordinace chodit.

Jsem naprosto spokojená, vždy,když byl nějaký problém,tak mi dokázal poradit. Má milionovou sestřičku. A to,že tady někdo píše,že ten stěr bolí a krvácí,tak já raději budu krvácer chvíli,než pak později zjistit třeba nějaký problém. Za mě nejlepší

Pan doktor Martykán je skutečným odborníkem ve své profesi. S každým problémem mi poradil, pomohl a díky němu jsem do krásného tt donosila dvojčátka. I když má plnou čekárnu pacientek, vždy je milý a usměvavý. Za mě paleček nahoru :-)

velka spokojenost. ...

W

Pan doktor je sice mladý fešný,ale to vůbec nesouvisí s tím že absolutně neporadil s antikoncepcí.(tu co beru tak at beru)S jinými obtížemi jednoduše za to může asi páteř.Nemám ráda když vám sestra připraví dokumentaci a vy jdete k lékaři a on vůbec neví jaký problém jste řešili minule a přislíbí at zajdete že to proberete příště.Příště se už nekoná a tím že má narváno tak šup šup vás rychle vyšetří a pospíchá vám říct naschle.S mým problémem mi nepomohl na vše co jsem se ptala tak hmmm no může být..toť vše , lékaře jsem vyměnila neměl přehled.Ted mám lékaře který o mě ví a když si něco sjednám na příští návštěvu tak si to poznamená a pak ví a otázky mi zodpoví.Né vždy by měl člověk dát na to že je jen vyhlášen mezi ženami že je dobrý jen pro to že dobře vypadá radši at vypadá jak chce ale at je t pro mě alespoň po dobu vyšetření a né že ho nezajímám jen peníze od pojištovny a můj zdr.stav mu je fuk

MUDr. Tomáš Martykán

Moje reakce je opožděná, protože teprve před pár dny mě kontaktoval provozovatel portálu "známýlékař.cz", čímž jsem se dozvěděl o existenci těchto web. stránek ...
Nejprve jsem nechtěl reagovat na příspěvky od anonymních pacientek, kde nemůžu dohledat konkrétní dokumentaci, abych se mohl k názorům a event. výtkám fundovaně vyjádřit.
Ale nakonec mně to nedalo ... pokusím se reagovat postupně na jednotlivé body stížnosti.

- "absolutně neporadil s antikoncepcí.(tu co beru tak at beru)"

Pokud pac. přijde a sdělí mi jakýkoliv problém se stávající antikoncepcí, vždy jí vysvětlím možnosti různého dávkování i event. jiných forem užívání, včetně kladů i záporů konkrétní antikoncepce. Pokud ovšem stávající antikoncepce pacientce vyhovuje (a nejsou žádná medicínská rizika dalšího užívání !), nemá smysl něco měnit, protože bych mohl způsobit spíše problémy s reakcí organismu na jinou formu nebo dávku hormonů. A to si myslím byl i tento případ.

- "S jinými obtížemi jednoduše za to může asi páteř"

Mým hlavním úkolem je vyloučit gynekologickou příčinu potíží, což jsem bezpochyby učinil ! A pokud jsem (nad rámec svých odborných povinností) na základě příznaků a objektivního vyšetření vyjádřil podezření, že pravděpodobná příčina je neurologická (tedy "od páteře"), tak jsem tím chtěl pomoci naznačit Vám směr dalších vyšetření k co nejrychlejšímu stanovení diagnozy a následné ev. léčbě.

- " Nemám ráda když vám sestra připraví dokumentaci a vy jdete k lékaři a on
vůbec neví jaký problém jste řešili minule a přislíbí at zajdete že to proberete příště.Příště se už nekoná a tím že má narváno tak šup šup vás rychle vyšetří a pospíchá vám říct naschle "

Tomuto souvětí (možná i díky chybějící interpunkci) vůbec nerozumím ...
Do dokumentace si vždy zaznamenám jakoukoliv abnormalitu spojenou s gynekologickými orgány, takže abych po shlédnutí předchozích vyšetření v kartě "vůbec nevěděl jaký problém jsme řešili minule", považuji za nemožné !
Jestli mě chcete pranýřovat za to, že si s odstupem času několika týdnů či měsíců, okamžitě z hlavy nevybavím Vaše problémy, pak musím kapitulovat a přiznat, že z paměti "nevím, jaký problém jsme řešili minule" (jen pro informaci doplním, že měsíčně mě navštíví cca 350 pacientek)

- "přislíbí at zajdete že to proberete příště.Příště se už nekoná a tím že má narváno tak šup šup vás rychle vyšetří a pospíchá vám říct naschle"

Z logiky nechápu, proč bych sliboval, abyste přišla jindy a probrali to příště, když Vás mohu vyšetřit právě v tu chvíli...? Což jsem pravděpodobně i udělal. Tvrdíte, že "příště se již nekoná"... všechny mé pacientky mají vždy možnost se objednat na další kontrolu, nebo přijít s akutním problémem, kdykoliv jsem přítomen v ordinaci, takže "příště se již nekoná" jistě nebylo z mé viny !

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pane doktore.
Muj probelm zpociva v tom,ze trpim na opakovane zavety.
Muj doktor říká,ze uz to mam chronického typu a prubeh leceni,tak resi antibiotikami jmenem entizol.
Vraci se mi to snad kazne 3mesice kdy je musí nasadit lecba,ale jinak me problemi pretrvavaji porad.
I když prasky doberu,par dni klid a problém nastane znovu,do te doby nez se nasadi znova.
Tak to uz trva několik let.
Jsem uz bezradna a hlavne k tomu patri i bolosti,ktere se stupnuji.
Proto se ptam,je to normalni,nebo je léčba,ci příčina uplne v necem jinem.
Dekuji moc za odpověď

Tento dotaz se asi nejakou chybou zduplikoval, jiz jsem odeslal odpoved

MUDr. Tomáš Martykán

dobry den chtela jsem se vas zeptat 8.9 jsem mela naposled menstruaci a do ted jsem to nedostala nejdrive jsem mela pred par dny takovy hnedy svetly vytok 1den a nic a zas nic teho test mi ukazal negativne ale mam takovy pichani v podbrisku a docela se mi meni nalady tak nevim cim to je nevim ani jak se pocita kolikateho to mam dostat ale podle na netu kalkulacky jsem to mela dostat dekuji jarka

Nejlepsi bude,kdyz se za mnou zastavite v ordinaci, vysetrim Vas a vse Vam vysvetlim