Abdominoplastika

Interní vyšetření

Labioplastika • 11 500 Kč

Liposukce

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o.
alej Svobody 80, Plzeň

Nejčastěji hledané služby

alej Svobody 80, Plzeň

Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o.

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň

Od 4 500 Kč

36 000 Kč

Od 54 500 Kč

Estetická plastická chirurgie

Na našem pracovišti plastické chirurgie v Plzni provádíme úplné spektrum estetických operací, při kterých využíváme moderních metod a postupů s využit...

• plastická chirurgie

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň konzultace

Je hezké číst jak pan doktor tady každé ženě pomohl a jakej je profik mě už 5 let operuje a odkládá operace a říká že neví co semnou je
Smutný mladí holce protahovat zákrok 5 let jen proto že jsou tady ženy co si to zaplatí

Umístění: Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o. Jiný

Pan doktor je úžasný,je to profík a je lidský.V jeho blízkosti se vždy cítím skvěle. Zákrok abdominoplastika.

Pan doktor je obrovský profesionál a úžasný člověk! Je vždy velmi příjemný a lidský! Vše v klidu vysvětlí a poradí. Akutní dokonalou operací zachránil synovi ruku a 3 prsty, opravdový zázrak! Po roce léčby má syn 100% funkční ruku i všechny prsty! Měli jsme obrovské štěstí, že syna po velkém úrazu operoval právě pan doktor Kydlíček! Velké a obrovské díky!!

Umístění: Estetická plastická chirurgie operace očních víček

Vynikající lékař, profesionál s lidským přístupem. Vše o zákroku předem vysvětlil. Vřele doporučuji.

Umístění: Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o. Jiný

Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Po dnešní návštěvě u pana doktora Kydlíčka musím nic jiného než vychválit až do nebe. Profesionalita, rychlost a lidskost jsou asi ty nejlépe vystihující přirovnání. Děkuji za ošetření.

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Kydlicek je vynikajici chirurg. Byl u vsech mych (4!) operacnich zakroku (rekonstrukce prsu po nadorovem onemocneni) a zejmena u tech prvnich dvou, kdy jsem byla vydesena k smrti, me dokazal neuveritelne uklidnit. Nemel to se mnou vubec jednoduche, protoze k sobe pritahnu kazdou komplikaci, ktera existuje. Ani ted jeste asi nemam vyhrano, ale vim moc dobre, ze odvedl nejlepsi praci a udelal vsechno proto, abych se zase jednou mohla citit hezky zensky, a za to mu budu uz navzdycky vdecna.

Jako jediný estetický chirurg mi ochotně poradil a objasnil můj emailový dotaz ohledně operace, kterou jsem podstoupila v našem kraji....Strašně lituji ,že jsem z druhého konce republiky ,nejradši bych se za ním hned rozjela.

Zdravím..
6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou.
Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan doktor je kouzelník.
Cítím se skvěle jak fyzicky tak psychicky. Bolest po výkonu byla minimální což mě mile překvapilo. Jediného čeho lituji je, že jsem na modelaci nešla už dříve.
Velká pochvala a díky patří i všem setřičkám na oddělení a též anesteziologovi a personálu na sále.

U pana Doktora jsem byla před rokem na zvětšení prsou a jsem velice spokojená.Vše vysvětlí do podrobna a pomůže s výběrem.Mohu jen doporučit.Každý rok na kontrolu bez poplatků,hlídá prsa a poradí jak o ně pečovat,aby byla stále krásná. Jsem ráda,že jsem se dostala do jeho rukou,má je opravdu kouzelné.