Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Dobrý den pan doktor je velmi dobrý odborník na svém míste.Nám zachránil otce od zákeřné choroby a nemužu pochopit ty chudáky co píší že by k němu nešli že se opíjí atd. jsou to jen ubožáci kteří v životě nic nedo kázali a umí jen nechutně pomlouvat.Pan doktor je nejen vyborny lékař ale i člověk.

Dlouho jsem měla problémy, nikdo mě nedokázal spolehlivě léčit, problémy se stále vracely. Až u pana doktora jsem se konečně dočkala pořádného přeléčení a i preventivní léčby. Sestřička taky milá, v pohodě, nemohla jsem si stěžovat.

Patří mezi ty nejlepší o tom není pochyb,mě pomohl moc. děkuji

Skvělý doktor,sestřička taktéž

Návštěvy u tří urologů v Kyjovské nemocnici, mně nepomohly ke zlepšení zdravotního stavu ani objasnění problémů. Žádný ze dvou léků nezabral, ani třetí alternativa - počkáme, jak se to vyvine ke zlepšení nevedla. Až na návštěvě u pana doktora Kopřivy jsem se dozvěděl příčiny, jak se chovat abych se vyhl problémům, a co konzumovat, abych nemusel užívat léky. Díky tomu jsem bez problémů, a tímto panu doktoru děkuji.
Ještě kdyby měl příjemnější sestřičku, abych nemusel mít mít pocit obtěžujícího pacienta. Vše je u ní problém...

u p. doktora jsem byla na urodynamickém vyšetření. Mohu ho doporučit, protože byl ohleduplný, citlivý, vyšetření proběhlo bezbolestivě. Na zjištěný problém nasadil léky, které mi pomohly. Sestřička je báječná a diskrétní. Vřele doporučuji kotásková

Velmi dobrý doktor,jen ty pozdní příchody mu to kazí,dlouho se čeká,než přijdete na řadu.Jinak na jeho léčbu nemám námitky,pomůže,poradí,zodpoví jakékoliv dotazy.Sestřička ochotná,milá,usměvavá,perfektní přístup k pacientům(i těm velmi nepříjemným).Jen tak dále.

¨myslím že pan doktor je znalý a šikovnýkko

Nevím,jak dobrý odborník pan doktor je,ale byl velmi ochotný jezdit domů tatínkovi vyměňovat katetr.Tatínek se pohyboval jen s velkými obtížemi,všichni jsme chodili do práce a jednou za měsíc se nás muselo víc sejít,abychom ho oblékli,snesli ze schodů do auta a odvezli ho na polikliniku,kde jsme delší dobu museli čekat na výměnu katetru.Tatínek,jak už byl takový nemocný a neviděl a neslyšel,byl velmi nevrlý a nervózní.Byl to hrozný stres pro všechny zúčastněné.Přitom na polikliniku jezdí urolog z Kyjova jen některé dny v týdnu.Takže se to muselo domluvit předem,protože manžel nebo bratr pracovali na směny.Pátrala jsem,zda by nebylo možné,aby někdo jezdil k nám domů vyměnit ten katetr.Homedika prý vyměňuje jen ženám.Mužům ne.Lékaři z polikliniky domů nejezdí.Náhodou bratr objevil,že v Hodoníně působí pan doktor Kopřiva a je ochotný dojet za tatínkem.Byli jsme šťastní,ubylo nerváku nejen pro nás,ale hlavně pro tatínka,který pohodlně doma čekal na pana doktora.Dodnes jsme mu velmi vděční za ochotu.

velmi dobrý pan doktor,vyléčí,pomůže ,poradí,co víc dodat.