Drobného 312/48, Brno
Praktický lékař pro dospělé.

Mam malo casu a tak bych chtel pochvalit, ze uz jsou lekari jako pan doktor Klobas, kteri maji fungujici objednavaci system, kde nemusite cekat v cekarne az se na Vas dostane rada a palit cas. Sestra profesionalne a energicky ridi chod a pan doktor mi netlaci antibiotika horem spodem uz ve dverich, ale kdyz mi neco je, udela mi nekdriv test a az na zaklade vyslesku udeluje lecbu. Lepsi pristup jsem nezazil nikde jinde a tak se o tuto zkusenost rad podelim.

Konečně praktický lékař, který mi udělal test, zda jsou nebo nejsou antibiotika potřeba. Vše velmi profesionální a nečeká se. :-)

C

Výborný praktický lékař, doporučuji pro je vstřícnost, znalosti, objednávkový systém, kdy jdete ihned na řadu a nečekáte v plné ordinaci nemocných lidí. Ocenuji, že nasazuje antibiotika jen v nejnutnějších o případech pokud jsou opravdu potřeba. Markéta Č.

K panu doktorovi jsem na doporučení přestoupil minulý týden a jsem nadšen. Objednání na čas, lidské prostředí a hlavně profesionální přístup. Doporučuji všem. A dá se zde pohodlně zaparkovat :o)))
Šenkyřík

Než jsem se zaregistroval u pana doktora,bydlel jsem nějaký rok ve Znojmě a byl jsem v péči jeho tatínka,také výborného praktického lékaře a je vidět,ze jablko nepadá daleko od stromu,protože jeho syn je výborný praktický lékař,při objednání člověk nečeká a jeho odborné znalosti jsou na vysoké úrovni. Můžu tedy hodnotit jenom výborně.

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti. Velkou výhodou je objednací systém, kdy mě vždy vzal přesně na čas, což je pro pracující lidi veliká přednost. Navíc sestra je taky velice příjemná.
Po lékařské stránce taky naprostá spokojenost. Nepředepisuje léky zbytečně, ale jen když to má význam. Ve specifičtějších případech okamžitě posílá ke specialistovi. Jednoznačně doporučuji!

F

Jsme velice spokojeni, nečekáme, vše je vysvětleno, maximálně flexibilní.
Fojtíkovi

V podstatě souhlasím s každou kladnou recenzí. Vše bylo řečeno. Jsem maximálně spokojena ve všech ohledech.
Jana

Již dlouhodobě jsem s panem doktorem spokojený. Stručně - americké služby v českém prostředí. Funkční objednací systém, vstřicnost, ochota a lidskost. Dokonce mám pocit, že práce pana doktora baví a tak se i chová. Králík

U pana doktora jsem od začátku jeho praxe, všehovšudy jsem u něho byl asi 10x. Pokaždé mě vzal na objednaný čas. Vždy mi pomohl a vše vysvětlil, nyní jsme u něj celá rodina a jsme max spokojeni. Pafkovi.