Praktický lékař pro dospělé.
Drobného 312/48, Brno

C
Umístění: Praktický lékař pro dospělé. Jiný

I have been a patient of Dr. Klobas for many years now and I even travel from other countries to attend appointments with him because he is such a knowledgable and reliable doctor. He treats patients like real people instead of just like a number or a collection of symptoms. His advice is always spot-on and when I follow his recommendations, I feel better quickly. I highly recommend Dr. Klobas.

U
Umístění: Praktický lékař pro dospělé. Jiný

S panem doktorem jsem naprosto spokojena. Nema tendenci mi na vse cpat antibiotika, zatim mi vzdy dobre poradil, vysvetlil mi, co mi je, nekolikrat se ujistil, ze rozumim tomu, co mi rikal - jak se idealne lecit.

A k tomu vsemu uznava objednavkovy system, takze se nemusim bat, ze budu cekat v cekarne, kde se idealne jeste od nekoho nakazim. Samozrejme k me radosti a mozna nelibosti jinych pacientu pak nutne dochazi k tomu, ze pokud se nekdo neobjedna a jen tak si nakraci do ordinace/cekarny, pan doktor neprijme jej hned, pokud ma plno, ale posle jej domu. Coz je fajn, nebot se pacienti nehromadi v cekarne. Na druhou stranu jsem svedkem nadavajici pacientky, ktera se nastvane vracela dom....

U lekare jsem se registrovala asi v roce 2015 a uz se tam prehlasil i muj manzel.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé. Jiný

Jsem u pana doktora uz dlouho a musim rici, ze jsem na 100% spokojeny. Pan doktor reaguje na moje pozadavky okamzite vse resi profesionalne a rychle. V cekarne nikdy necekam , sestricky a cely personál jsou velmi mili a vstricni. Jsem naprosto spokojeny

Mam malo casu a tak bych chtel pochvalit, ze uz jsou lekari jako pan doktor Klobas, kteri maji fungujici objednavaci system, kde nemusite cekat v cekarne az se na Vas dostane rada a palit cas. Sestra profesionalne a energicky ridi chod a pan doktor mi netlaci antibiotika horem spodem uz ve dverich, ale kdyz mi neco je, udela mi nekdriv test a az na zaklade vyslesku udeluje lecbu. Lepsi pristup jsem nezazil nikde jinde a tak se o tuto zkusenost rad podelim.

Důrazně nedoporučujeme!!! Neprofesionalita. Při akutním stavu odmítli ošetřit s odůvodněním, že ošetřují jen na tzv. "časovky" a nemocného pacienta v akutním stavu v 7 ráno pošlou pryč s odkazem, ať přijde za tři hodiny. Velmi nekompromisně a arogantně.

Nikdy jsem se u lékaře nesetkala s takovou arogancí,kterou předvedl pan doktor. Nebere v potaz rodinnou anamnézu, odmítá provést vyšetření,pokud to on neuzná za vhodné, empatie je mu cizí, rozhodne nedoporučuji,pokud chci lékaře,který má zájem o pacienta radši pojedu 200 km k jinému....

Tohoto doktora bych nikomu nedoporučila. Při každé návštěvě měl vždy velice naspěch a staral se především o svůj čas, nikoliv už tak o zdravotní stav pacienta. Nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s doktorem měla...

Konečně praktický lékař, který mi udělal test, zda jsou nebo nejsou antibiotika potřeba. Vše velmi profesionální a nečeká se. :-)

Za to, ze pan doktor venoval mi 5 minut sveho casu a napsal jednou vetu, a to jeste z chybou, zaplatila jsem 450 kc a musela jit do bankomatu na druhy konec Luzanek, protoze byla to sluzba, ktera neni placena pres pojstovnu.

C

Výborný praktický lékař, doporučuji pro je vstřícnost, znalosti, objednávkový systém, kdy jdete ihned na řadu a nečekáte v plné ordinaci nemocných lidí. Ocenuji, že nasazuje antibiotika jen v nejnutnějších o případech pokud jsou opravdu potřeba. Markéta Č.