Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Psychologické konzultace • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 500 Kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • 1 500 Kč

Nejčastěji hledané služby

Tomáš Kleisner

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

Ukončené školy

• Institut Virginie Satirové
  • Karlova universita

Ceny ZnamyLekar.cz

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Správný přístup k pochopení,kde ten problém hledat a jak s ním začít pracovat.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie dětí a mladistvých

Báječný přístup, byť pro nás netradiční, Tomáš dokázal navázat interakci s dcerou, u které to je velmi obtížné. Příjemné prostředí a velmi jasné pochopení a pojmenování problému. Pomoc byla primárně vyhledána kvůli dceři, nicméně i mě první společné sezení velmi pomohlo a bylo fajn cílené propojování práce mezi námi. Děkujeme.

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Pan doktor má příjemné vystupování, je
empatický a trpělivý. Kancelář/ordinace působí pocitem bezpečí a důvěry, příjemně osvětlená a útulná.

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Empatie , občas snad i legrace .. nebylo tolik těžké se “otevřít “.. těším se na další sezení ..

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Vyborny psycholog..dobrá diagnostika i terapie...děkuji

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Výborně pochopení souvislosti a příčin. Mám opravdu radost a cestu, jak věci měnit.

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Very nice person, careful and skillful doctor. Helped a lot.

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Velmi příjemné prostředí a komunikace, vždy perfektní čas bez čekání.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jedna z nejhorších životních zkušeností vůbec. Velmi necitlivý a nekvalifikovaný přístup. Nedoporučuji.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Tomas je skvely psycholog, doporucuji vsem, kteri na sobe chteji neco zmenit, pracovat na sobe a posouvat se.
Uz je to rok, co jsem prisla poprve na psychologickou konzultaci a od te doby navstevuji ordinaci pravidelne.
Tomas mi ucinnou terapii pomaha dostat se k jadru mych probemu, objasnit, proc se to deje a pomaha mi dostat se tam, kde bych chtela byt.
Navic jsou jeho navstevy velmi mile a prijemne a take intenzivni a narocne, kdy pracujete sami na sobe.
Mohu uprimne rict, ze diky Tomasovi jsem za rok udelala velky pokrok a vzdycky se uz po odchodu se tesim na dalsi navstevu.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner