Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Psychologické konzultace • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 500 Kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • 1 500 Kč

Nejčastěji hledané služby

Tomáš Kleisner

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

Ukončené školy

• Institut Virginie Satirové
  • Karlova universita

Ceny ZnamyLekar.cz

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Příjemný dojem z pana doktora, empatický s trochou humoru. Doporučujeme.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Mohu jen každému doporučit ! Tomas je odborník na svém místě. Terapie je účinná a jsem moc vděčný že se mě Tomas ujal.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan Kleisner je opravdu unikát. Jeho léčebné metody jsou zábavné, hluboké a velmi účinné. Koho už nebaví o svých problémech nekonečně a bez výsledku mluvit, ale chce s nimi jednou pro vždy zatočit, Tomáš je ta nejlepší volba. Občas si hrajeme, často se smějeme a sem tam si popláčeme, vždycky ale odcházím minimálně o 5kg životních bolestí lehčí! :))

Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Pana doktora mohu jen doporučit. Díky přístupu pana doktora a celkové příjemné atmosféře v ordinaci se člověk uvolní a nemá problém mluvit o svých problémech.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Už mám za sebou několik návštěv. A lepší volbu jsem udělat nemohl.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Úplně jiný přístup než na jaký jsem zvyklá, neudělá vaši práci za vás. Je lidský, citlivý a empatický, věci vysvětlí tak, aby je člověk pochopil. Už se těším na další sezení.
Do kanceláře člověk trefí přes příjemnou recepční dole v budově.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor Kleisner mi opravdu moc pomohl. Po čtyřech sezeních jsem cítil takové zlepšení, že již psychoterapie (momentálně) nenavštěvuji. Jeho metody jsou ohromně zajímavé a mně osobně velmi vyhovovala jejich kreativní a hravá podstata. Terapie se snaží problém opravdu vyřešit, nikoliv jenom "verbálně probrat/změnit na problém náhled". Doporučuji opravdu všem.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Tomáš je dle mého názoru velmi vysoce kvalifikován. Měl jsem velký pocit bezpečí a přijetí.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Při prvním sezení máme dobrý pocit z návštěvy. Pan doktor po rozhovoru ihned pochopil a poznal, kde máme problém.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Vysoká míra empatie, profesionalita, dochvilnost a mnoho dalšího ze strany pana Tomáše. Moc děkuji!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner