Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• Deprese

Psychologické konzultace

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a mladistvých

Tomáš Kleisner

Pan terapeut možná rozumí lidem se syndromem vyhoření, či obdobnými problémy. Ale má návštěva u něj mi spíše stav zhoršila, jeho názory a léčebné metody mohou být vhodné pro tělesně zdravé jedince, ale pro závažně fyzicky nemocného člověka mohou být až zdraví škodlivé. Nevim, jak si pan terapeut představuje, že bude "léčit tmou"- metodou, která je i u fyzicky zdravých lidí kontroverzní, natož u člověka fyzicky nemocného a vyčerpaného. Toto mi doporučoval konzultovat s mým ošetřujícím lékařem, ale ten tomu až nemohl uvěřit a rozhodně mi to nedoporučil podstoupit. Ze sezení jsem odcházela značně rozčarovaná, myslím si, že opravdu nelze aplikovat stejné metody na fyzicky zdravých a fyzicky nemocných lidech. Recenzi jsem dlouho zvažovala, a samozřejmě netvrdím, že pan terapeut jiným lidem nebude prospěšný, ale za mě jako fyzicky závažně nemocného člověka rozhodně nedoporučuji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner