MUDr.

Plastický chirurg

Kontaktní informace

• B
    Umístění: MEDICOM Clinic

Jedinečný přístup, příjemné prostředí, úžasný a milý personál, krásná klinika a samozřejmě skvělá práce pana MUDr. Kempného.

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Tomáš Kempný Plastický chirurg Zlín
    Dobrý den, je nutno se vidět nejprve na konzultaci. Tuto Vám mohu nabídnout na Klinice Medicent Na čtvrti 22, Ostrava Hrabůvka.

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: MEDICOM Clinic

• I

Pana Kempného nedoporučuji, požadoval jsem po něm pouze základní informace ohledně zákroku operace horních víček. Pana Kempného zajímaly od první chvíle pouze peníze, bez lidského přístupu.. Nakonec mi sdělil, že mi chybí rozum... Celou komunikace s panem Kempným můžu doložit.

• Pana doktora můžu jen vřele doporučit i jeho personál.lidsky i profesionální přístup a bezvadně odvedená práce. Podstoupila jsem zvětšení prsou a můžu říct že opravdu umělecké dílo a to nepřeháníme.muzu jen vřele doporučit ještě jednou moc díky panu doktorovi.kvetka maňáskova.

• V dubnu 2016 jsem podstoupila operaci - zmenseni prsou. Vse se povedlo. MUDr. Kempny byl skvely. Vse mi predem vysvetlil. Je to opravdovy profesional a lekar na svem miste. Mohu jen chvalit jak lekare tak cely jeho tym. Vsichni jste byli skveli a moc Vam vsem dekuji.regina goralikova

• K

U pana doktora Kempného jsem podstoupila otoplastiku a nemám jedinou výtku. Pan doktor provedl špičkovou práci, uši mám již po týdnu krásně zahojené, netrápí mě žádné dlouhodobé obvazy ani omezení. Mimo to je pan Kempný velice zábavný a sympatický člověk. Za mě perfektní!

• V roce 2005 jsem měl traumatickou amputaci prave ruky v zapesti při praci na obstřihavacim lisu. Když mě rychla dovezla do FN Ostrava přišel mudr. Tomaš Kempny a zdělil mi že pokud nejsem klavirni virtuoz tak se nemam čeho bat a všechno ostatni zvladnu, čimž mě opravdu uklidnil. Po replantovani ruky nazpět se mi i nadale věnoval na 100% a jeho přistup mi nejednou dokazal zvednut naladu a navic to pro mě byla obrovska psychicka podpora. Dneska naprosto bez problemu jezdim na motorce a věnuju se všemu s naprosto minimalnim omezenim. Pan doktor je pro mě ta největši kapacita mezi lekaři a hlavně mu vděčim za vše co pro mě udělal diky čemuž jsem se mohl vratit do běžneho života.

• U pana doktora jsem byla pred rokem na augmentaci prsou. Vse se podarilo skvele a me se tim zlepsila zivotni kvalita minimalne o 50%. Muzu vrele doporucit, pan doktor je zkuseny profesional , ale velmi lidsky a vstricny. Jeho tym krasnych sestricek funguje skvele, pece o pacienty na jeho klinice v Ostrave je jedinecna. Chapeau !

• Dobrý den.K panu doktorovi je těžké mít jakýsi profesní odstup.Působí tak přátelsky,že v něj hned získáte důvěru.Jeho tým je složen ze samých krásných a příjemných sester.Ale co je nejdůležitější odvádí více než 100% práci a můžete se na něj kdykoliv obrátit jak po telefonu tak přez fb.Podstoupil jsem u něj dvě operace a můj život se zlepšil o 500%.To nepřeháním.Dejte na jeho rady má zvláštní cit a zlaté ruce.
      Mgr Lubomír Krhut

• Z

Před měsícem jsem podstoupila zvětšení prsou v Medicomu v Brně .Pan doktor Kempný mi udělal krásna prsa .Je ochotný .Maximalní spokojenost -)).

• P

18.3.2013 jsem byla u pana doktora v Brně na augmentaci prsou. Nemohla jsem se lépe rozhodnout. Doktor na špičkové úrovni. Odvedl nádhernou práci. Jizvy ani nepoznám kde jsou. Velmi příjemný a ochotný člověk.