Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
  • Dobrý den,

rád bych se informoval ohledně možnosti korekce gynekomastie v oblasti Ostravy. Je mi 21 let, muž a jsem sportovní postavy, v oblasti prsou tedy nemám žádný přebytečný tuk - pouze jsem byl diagnostikován s lehkou gynekomastií (zvětšené mléčné žlázy) a mám tudíž nepříjemně vypouklé… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Tomáš Kempný

Dobrý den, je nutno se vidět nejprve na konzultaci. Tuto Vám mohu nabídnout na Klinice Medicent Na čtvrti 22, Ostrava Hrabůvka.

• plastika bricha

dobry den chtela bych se zeptat jsem po3 cisaragach a mam nejak zvadly bricho kolik by prosim stala plastika bricha dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Tomáš Kempný

Dobrý den paní XX,
    přibližná cena zákroku je 38-45 tis, nicméně je ntno se vidět na konzultaci a vše probrat, jen mailikem to moc nejde, kdyžtak minimálně pošlete foto, nemohu vložit mail, tak si… Více

Adresy

Hodnocení pacientů:

• Pana doktora můžu jen vřele doporučit i jeho personál.lidsky i profesionální přístup a bezvadně odvedená práce. Podstoupila jsem zvětšení prsou a můžu říct že opravdu umělecké dílo a to nepřeháníme.muzu jen vřele doporučit ještě jednou moc díky panu doktorovi.kvetka maňáskova.

• V dubnu 2016 jsem podstoupila operaci - zmenseni prsou. Vse se povedlo. MUDr. Kempny byl skvely. Vse mi predem vysvetlil. Je to opravdovy profesional a lekar na svem miste. Mohu jen chvalit jak lekare tak cely jeho tym. Vsichni jste byli skveli a moc Vam vsem dekuji.regina goralikova

• K

U pana doktora Kempného jsem podstoupila otoplastiku a nemám jedinou výtku. Pan doktor provedl špičkovou práci, uši mám již po týdnu krásně zahojené, netrápí mě žádné dlouhodobé obvazy ani omezení. Mimo to je pan Kempný velice zábavný a sympatický člověk. Za mě perfektní!

• V roce 2005 jsem měl traumatickou amputaci prave ruky v zapesti při praci na obstřihavacim lisu. Když mě rychla dovezla do FN Ostrava přišel mudr. Tomaš Kempny a zdělil mi že pokud nejsem klavirni virtuoz tak se nemam čeho bat a všechno ostatni zvladnu, čimž mě opravdu uklidnil. Po replantovani ruky nazpět se mi i nadale věnoval na 100% a jeho přistup mi nejednou dokazal zvednut naladu a navic to pro mě byla obrovska psychicka podpora. Dneska naprosto bez problemu jezdim na motorce a věnuju se všemu s naprosto minimalnim omezenim. Pan doktor je pro mě ta největši kapacita mezi lekaři a hlavně mu vděčim za vše co pro mě udělal diky čemuž jsem se mohl vratit do běžneho života.

• U pana doktora jsem byla pred rokem na augmentaci prsou. Vse se podarilo skvele a me se tim zlepsila zivotni kvalita minimalne o 50%. Muzu vrele doporucit, pan doktor je zkuseny profesional , ale velmi lidsky a vstricny. Jeho tym krasnych sestricek funguje skvele, pece o pacienty na jeho klinice v Ostrave je jedinecna. Chapeau !

• Dobrý den.K panu doktorovi je těžké mít jakýsi profesní odstup.Působí tak přátelsky,že v něj hned získáte důvěru.Jeho tým je složen ze samých krásných a příjemných sester.Ale co je nejdůležitější odvádí více než 100% práci a můžete se na něj kdykoliv obrátit jak po telefonu tak přez fb.Podstoupil jsem u něj dvě operace a můj život se zlepšil o 500%.To nepřeháním.Dejte na jeho rady má zvláštní cit a zlaté ruce.
    Mgr Lubomír Krhut

• Z

Před měsícem jsem podstoupila zvětšení prsou v Medicomu v Brně .Pan doktor Kempný mi udělal krásna prsa .Je ochotný .Maximalní spokojenost -)).

• 18.3.2013 jsem byla u pana doktora v Brně na augmentaci prsou. Nemohla jsem se lépe rozhodnout. Doktor na špičkové úrovni. Odvedl nádhernou práci. Jizvy ani nepoznám kde jsou. Velmi příjemný a ochotný člověk.

• Byla jsem na zmenšení prsou u doktora Kempného,má zlaté ruce a srdce taky.Velice jsem byla spokojená s jeho přístupem,vše mi vysvětlil a když jsem něco potřebovala vědět nebo poradit,tak mi vždy odpověděl přes mail.Personál taky super,sestřičky na velké úrovni,milé a usměvavé.Za vše ještě jednou moc a moc děkuji a já jsem šla zrovna k doktorovi Kempnému po přečtení jeho kladných názorů od druhých pacientek a nelituji.

• MUDr. Tomáš Kempný je doktor s velkým D! Před pár měsící jsem u něj byla na augmentaci (zvětšení prsů) a jsem nadmíru spokojená. Pan doktor je vynikající lékař, velice příjemný a ochotný. Velmi precizní práce s neočekávaným výsledkem! A chtěla bych moc poděkovat i sestřičce Míše Foldýnové, za její ochotu, pomoc a péči.