Na Čtvrti 1659/22a, Ostrava-Jih, Ostrava

Liposukce • Od 20 000 Kč +6 Více

Modelace prsou • 42 000 Kč

Operace očních víček • Od 11 500 Kč

Plastická operace nosu • 35 000 Kč

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

45 000 Kč

Od 20 000 Kč

42 000 Kč

Od 11 500 Kč

35 000 Kč

63 000 Kč

Ambulance plastická chirurgie

V roce 1994 jsem ukončil studium na lékařské fakultě University Palackého v Olomouci, obor všeobecné lékařství. Mezi lety 1994 až 1999 jsem pracoval ...

• plastická chirurgie

Před měsícem jsem podstoupila zvětšení prsou v Medicomu v Brně .Pan doktor Kempný mi udělal krásna prsa .Je ochotný .Maximalní spokojenost -)).

18.3.2013 jsem byla u pana doktora v Brně na augmentaci prsou. Nemohla jsem se lépe rozhodnout. Doktor na špičkové úrovni. Odvedl nádhernou práci. Jizvy ani nepoznám kde jsou. Velmi příjemný a ochotný člověk.

Byla jsem na zmenšení prsou u doktora Kempného,má zlaté ruce a srdce taky.Velice jsem byla spokojená s jeho přístupem,vše mi vysvětlil a když jsem něco potřebovala vědět nebo poradit,tak mi vždy odpověděl přes mail.Personál taky super,sestřičky na velké úrovni,milé a usměvavé.Za vše ještě jednou moc a moc děkuji a já jsem šla zrovna k doktorovi Kempnému po přečtení jeho kladných názorů od druhých pacientek a nelituji.

MUDr. Tomáš Kempný je doktor s velkým D! Před pár měsící jsem u něj byla na augmentaci (zvětšení prsů) a jsem nadmíru spokojená. Pan doktor je vynikající lékař, velice příjemný a ochotný. Velmi precizní práce s neočekávaným výsledkem! A chtěla bych moc poděkovat i sestřičce Míše Foldýnové, za její ochotu, pomoc a péči.

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu
je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování
a hlavně zlaté ruce děkuji

Podstoupila jsem abdominoplastiku na klinice dr. Foldyny v Havířově. Pan doktor Kempný je výborný, celý tým byl profesionální, jizva je krásná.Na klinice jsem ležela 2 dny a manželka dr. Foldyny je taky skvělá a příjemná. Celkově na mě všechno působilo perfektně, takže doporučuji!!

Jako lékaře jej hodnotím velmi dobře, pacientům se při konzultacích velmi věnuje. Ale pozor! Teď provádí zákroky na Foldyna klinik v Havířově a tam bych byla !velmi! opatrná. Asistuje mu manželka Dr.Foldyny, která nemá zdravotnické vzdělání/jak vůbec může mít přístup na sál??!!/ a pooperační péči tam pacientům velmi odbývají. Takže operovat panem doktorem ano, ale ne na Foldyna klinik v Havířově........

MuDr.Kempný je pan doktor před, kterým smekám klobouk. Přístup k pacientům i odvedená práce je více než perfektní, je prostě jednička a já jsem byla, jako pacient nadmíru spokojená.

Podstoupila jsem u pana doktora Kempného zvětšování prsou. Vše proběhlo, jak jsme si domluvili při cca 45minutové konzultaci!!!! Tolik času mi ještě žádný lékař nevěnoval, včetně praktických ukázek, fotek...., prostě super. Ivana B.

Pan doktor je kvalita a profesionál. Pokud si ho vyberete věřte, že budete v dobrých rukách. Jiří M.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Dobry den, orientačně 25 tis, nicméně vše je nutno orobrat na konzultaci na Klinice Medicent v Ostravě. Pěkný den přeje dr.t.kempný

MUDr. Tomáš Kempný

Dobrý den.
Už od svého mládí sním o plastické operaci nosu. Teď, když už mám " vypiplané" tři děti, bych si na tento sen chtěla sáhnout.
Ale mám strašný strach nechat je doma a jít dobrovolně pod nůž " jen kvůli parádě ". Ta zodpovědnost.....
Prosím, jak moc náročná je kompletní operace nosu vzhledem k organismu? Nemyslím estetickou stránku.....

Strach je jediné, co mě brzdí. Zároveň to přání je jediné, které mě provází již dvacet let.....
Děkuji mnohokrát za odpověď.

Jak je uvedeno výše, jen bych doplnil, délka operace je cca 1,5 hodiny. dr.t.kempny

MUDr. Tomáš Kempný